phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Další služby>

Vlaková doprava

Vlaková doprava

Ve spolupráci s předními vlakovými dopravci, RegioJetem, Českými dráhami a dalšími dodavateli, vám nabízíme jízdenky do mnoha zemí světa. Cestujte pohodlně a hlavně levně. V naší nabídce najdete:

 • Vnitrostátní jízdenky na pravidelné linky
 • Mezinárodní spoje a zahraniční speciální vlaky
 • Zvláštní akce k zájezdům – např. svozy na odlety do Prahy za speciální tarif
 • Nepravidelné zvláštní spoje za sluncem
 • Business tripy a další nadstandardní servis

Aktuální časově omezené akce

 1. Společnost RegioJet nabízí exkluzivně klientům Čedoku bydlícím v regionech ČR zvýhodněné ceny vlakových jízdenek na vybrané spoje (PŘEHLED TRAS A CEN ZDE) výhradně pro účely pohodlnějšího cestování na zájezdy s odlety z: Letiště Václava Havla Praha, Ostrava-Mošnov, Brno-Tuřany. Podmínkou je, že jízdenka musí sloužit jen pro dopravení klientů k odletům a zpět. (Nelze ji využít pro individuální cestu.) Například:
  • z Brna do Prahy jen za 119,- Kč
  • z Ostravy do Prahy jen za 199,- Kč
 2. Chcete se vyhnout kolonám, zdlouhavému čekání a úmorné cestě autem na dovolenou do Chorvatska? Zkuste to letos jinak! Čedok vám nabízí ve spolupráci se společností RegioJet jedinečné zvláštní prázdninové spoje k Jaderskému moři. Objednejte si v Čedoku co nejdříve vaši jízdenku k moři pohody.
 3. Zajeďte si vlakem na výlet či dovolenou do Vídně nebo Budapešti již od 399,- Kč za jízdenku! Společnost RegioJet nově provozuje vlakové spojení na trase Praha–Brno–Vídeň–Budapešť a zpět. V ceně jízdenky již máte rezervaci sedadel zdarma, možnost bezplatného internetu, denní tisk a další služby, jako jsou multimediální obrazovky ve voze Astra s nabídkou filmů, hudby a jiné zábavy. Rezervujte si jízdenku u Čedoku již nyní.


SWISS TRAVEL PASS - VLAKEM PO ŠVÝCARSKU


Swiss Travel System tvoří systém veřejné dopravy ve Švýcarsku a sdružuje celostátní síť železniční, autobusové a lodní dopravy. Objednejte si u Čedoku Swiss Travel Pass a prozkoumejte ty nejúžasnější přírodní skvosty a horské scenérie Švýcarska. Přehled možností a podmínek naleznete na našem webu ZDE.


Glacier Express Lanovka Vlak s jezerem

Pro bližší informace a objednávky nás kontaktujte:
tel.: +420 296 184 910
email: info@cedok.cz

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter