phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Doplňkové služby>

Odvoz na letiště limuzínou

Transfer

Odvoz na letiště luxusním vozem

Vysněná dovolená na vás čeká hned za dveřmi vašeho domova. S naší nabídkou luxusního odvozu na letiště v Praze si začnete užívat komfortu a pohody už při prvním kroku. Svěřte se do péče našich vysoce profesionálních řidičů. Stačí, když nám nahlásíte adresu, datum a čas, kdy si přejete před odletem vyzvednout, a vůz Mercedes se postará o vaši pohodlnou přepravu na letiště v Praze:

  • Služba odvozu luxusním vozem Mercedes Benz (třída E) pro 1-2 osoby a jejich max 2 zavazadla (max. 23kg/zav.) za 2 290 Kč
  • Služba odvozu luxusním vozem Mercedes Benz (VAN) pro 3-6 osob a jejich max 6 zavazadel (max. 23kg/zav.) za 2 590 Kč

V případě zájmu o odvoz z letiště po návratu z dovolené zpět do Prahy si službu zarezervujte 2x (pro oba směry). Doporučený čas vyzvednutí je 3 hodiny před odletem. Služba je dostupná při cestě z území Hlavního města Prahy na Letiště Václava Havla Praha (maximální délka cesty 30km). Službu si můžete objednat online na webu www.cedok.cz při výběru ostatních služeb v rámci zájezdu. Stejně tak je dostupná na našich pobočkách a u spolupracujících obchodních partnerů - cestovních agentur.


V případě zájmu o privátní transfer mimo území Hlavního města Prahy Vám rádi zpracujeme a předložíme individuální nabídku.Odvoz

PRIVÁTNÍ TRANSFERY V DESTINACÍCH

Mnozí z vás dávají přednost privátnímu přesunu mezi letištěm a cílovým hotelem v destinaci. Ve vašich nejoblíbenějších destinacích v Řecku, Španělsku, Egyptě, Turecku a Bulharsku jsme pro vás s našimi partnery připravili nabídku individuální přepravy za velmi výhodných podmínek a další destinace připravujeme. Konkrétní cenu vám rádi sdělíme a objednání služby zajistíme na našich pobočkách, u spolupracujících prodejců a na call centru.


  • Cena služby privátního transferu je závislá na destinaci a vzdálenosti hotelu od letiště a začíná na úrovní 900 Kč

Pro bližší informace a objednávky nás kontaktujte:
tel.: +420 296 184 910
email: info@cedok.cz

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter