phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Aktuální nabídky>

Benefity

Bonusy

Obecné informace k často užívaným benefitům, poskytovaným k zájezdům a pobytům nad rámec platných Všeobecných smluvních podmínek cestovní kanceláře Čedok a.s. (dále jen „VSP“). Jejich přesné podmínky se většinou liší v čase, pro jednotlivé produkty a bývají časově omezené. Přesné podmínky konkrétního benefitu pro Vámi vybraný produkt naleznete v podmínkách čerpání aktuální akčních nabídek na Obchodní podmínky.

Benefit1

DÍTĚ ZDARMA
Děti mohou podle podmínek jednotlivých hotelů a leteckých společností cestovat, bydlet a čerpat další služby (např. strava) za zvýhodněných podmínek nebo zcela zdarma. Zvýhodnění se typicky liší podle věku a počtu takto zvýhodňovaných dětí. Zvýhodnění ceny za ubytování bývá zpravidla podmíněno umístěním dítěte na přistýlce v pokoji společně s nejméně dvěma dospělými osobami. Věkové omezení nejčastěji znamená „do dovršení příslušného věku“ k okamžiku čerpání služby.

Ikona1

DOPLŇKOVÉ PRODUKTY A SLUŽBY VÝHODNĚJI
K vybraným zájezdům či pobytům poskytujeme některé doplňkové služby či produkty za výhodnějších podmínek či zdarma. Jedná se o cestovní pojištění, parkování na českých letištích, zahraniční dálniční známky, výlety v destinacích, apod. Podrobnější informace se dozvíte na stránkách jednotlivých zájezdů a ubytování; případně od prodejce na obchodním místě. Na pobočkách Čedoku si můžete koupit i samostatné jízdenky na vlakové a autobusové spoje RegioJet.

Ikona2
Benefit2
Benefit3

DRUHÁ ZÁLOHA A DOPLATEK ZÁJEZDU
Nad rámec standardních podmínek dle platných VSP klientům umožňujeme rozdělit platbu za zájezd nebo pobyt do více samostatných plateb a termíny a výše těchto plateb nastavujeme tak, aby byly s ohledem na termín odletu výhodněji rozloženy.

Ikona3

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY NA TRHU
V případě, že jiná, konkurenční, cestovní kancelář nabídne zákazníkovi stejný zájezd či pobyt levněji (stejný typ a kategorie hotelu a pokoje, termín a délka pobytu, druh, parametry a kvalita dopravy, rozsah stravovacích a ostatních služeb zahrnutých v ceně zájezdu), srovnáme mu cenu na katalogovou cenu této jiné cestovní kanceláře. Garance se typicky nevztahuje na speciální či zvláštní nabídky, na nabídky publikované mimo hlavní katalogy, na nabídky typu „first minute“ a „last minute“, ani na nákup doplňkových služeb apod.

Ikona4
Benefit4
Benefit5

POUKAZ
Poukaz je alternativa peněžních prostředků, který může zákazník použít pro platby našich služeb. Nejčastěji bývá přenosný, lze jej uplatnit na úhradu jednotlivých plateb za zájezd nebo pobyt a nelze jej směnit za peníze. Bude-li vybraný zájezd nebo pobyt dražší než částka uvedená na poukazu, uhradí zákazník rozdíl. Poukazy mohou být vystaveny také smluvními partnery, se kterými má Čedok smlouvu o akceptaci poukazů. Poukazy vystavené společností Čedok a.s., jsou pojištěny pro případ úpadku CK Čedok. Poukazy lze podle typu uplatnit na našich pobočkách, u pracovníka call centra, on-line nebo v mobilní aplikaci Můj Čedok.

Ikona5

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP (FIRST MINUTE)
Kromě slevy spočívá výhoda včasného nákupu zejména v tom, že zákazníci mohou vybírat z většího množství alternativ, které v období „last minute“ prodejů již k dispozici nebývají (např. rodinné pokoje, nejžádanější hotely, atraktivní termíny, zájezdy s příznivým letovým řádem apod.). Aktuální slevy za včasný nákup uvádíme v naší nabídce u jednotlivých zájezdů nebo pobytů. Slevy za včasný nákup poskytujeme ze základní ceny zájezdu či pobytu (nevztahuje se na fakultativní příplatky a služby). Slevy zpravidla nelze navzájem sčítat, ani je kombinovat (použít současně) s jinými slevami.

Ikona6
Benefit6
Benefit7

SLEVY ZA NÁKUP NA POSLEDNÍ CHVÍLI (LAST MINUTE)
V období „last minute“ prodejů zákazníci typicky vybírají zájezdy a pobyty, které cestovní kancelář doprodává v podobě posledních míst za zvýhodněných podmínek. Nabídka je tak v tomto okamžiku nákupu již omezená, avšak za výhodnějších cenových podmínek. Slevy za „last minute“ poskytujeme ze základní ceny zájezdu či pobytu (nevztahuje se na fakultativní příplatky a služby). Slevy zpravidla nelze navzájem sčítat, ani je kombinovat (použít současně) s jinými slevami.

Ikona7

SNÍŽENÁ ZÁLOHA
Snížená záloha je první platba, kterou zákazník hradí při zakoupení zájezdu, a je nižší než stanovují standardní platební podmínky dle platných VSP.

Ikona8
Benefit8
Benefit9

ZMĚNA ZÁJEZDU ZDARMA
Při zakoupení leteckého charterového pobytového zájezdu nebo tuzemského pobytového zájezdu z nabídky CK Čedok, nabízíme možnost jedenkrát bezplatně změnit svůj zájezd dle aktuálně platných podmínek.

Ikona9

DALŠÍ SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY
Slevy z ceny zájezdu nebo pobytu a speciální nabídky vždy prezentujeme podrobně na našem webu, v podmínkách čerpání aktuální akčních nabídek na Obchodní podmínky.

Ikona10
Benefit10
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter