phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Doplňkové služby>

Busines Travel Center

Business travel centre

Business Travel Centre

Základním předmětem činnosti BTC je zajišťování a poskytování KOMPLEXNÍCH služeb cestovního ruchu pro právnické a fyzické osoby při výkonu jejich služebních cest v zahraničí i v tuzemsku.


NABÍZENÉ SLUŽBY V RÁMCI BUSINESS TRAVEL CENTRE

Letenky, včetně nízkonákladových a charterových letů

Zajišťujeme letenky všech leteckých společností pro individuální cestující i skupiny.


Železniční jízdenky

Díky spolupráci s nejvýznamnějšími dopravci v Česku i ve světě Vám rádi zajistíme vlakové jízdenky přesně podle vašeho přání: vnitrostátní jízdenky na pravidelné linky, mezinárodní spoje a zahraniční speciální vlaky, včetně nadstandardního servisu v rámci Vašeho pracovního výjezdu.


Autobusové, lodní a trajektové jízdenky

Plánujete-li obchodní či pracovní cestu po vlastní ose, autobusem či autem s využitím trajektů nebo lodí, neváhejte nás kontaktovat pro zajištění nejpohodlnějších a nejvýhodnějších spojení přesně na míru.


Další služby spojené s dopravou v rámci služebních cest

Podle potřeb zákazníka zajistíme ve spolupráci s našimi partnery zvláštní druhy dopravy např. aerotaxi, transfery v místě pobytu, pronájem privátního letadla či helikoptéry apod.


Ubytování v zahraničí a v tuzemsku

Zajistíme Vám ubytování ve všech destinacích po celém světě i během plné sezóny v daném místě.


Pronájem salónků na letišti

Jelikož víme, že za každým úspěšně dotaženým obchodem stojí odpočatý a připravený businessman, doporučujeme Vám využít služeb některého z letištních salónků buď na letišti v Praze, v Brně či Ostravě.


Parkování na letišti

K modernímu, pohodlnému a efektivnímu cestování již neodmyslitelně patří i komfort parkování. Objednejte si u nás parkování na vámi vybraném odletovém letišti.
Okamžité objednání zde, případně nás pro zajištění kontaktujte.


Pronájem automobilů

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými autopůjčovnami, např. HERTZ, AVIS, SIXT, ALAMO, ale i dalšími. Rent-a-car servis je zajišťován dle potřeb zákazníka, tj. dle preferované společnosti, dle typu požadovaného vozidla, způsobu a místa přistavení a dalších specifik, včetně bonusových programů vybraných společností, a to vše za výhodné ceny.


Cestovní pojištění

Nabízíme kompletní sortiment cestovního pojištění nejvýznamnějších pojišťoven.


Angažování agenturní platební karty

Pro platby služeb přes internet nebo v případech, kdy je potřeba použít kreditní kartu jako garanci, provádíme tyto transakce prostřednictvím firemní platební karty Čedoku.


Vyhodnocení spolupráce - poradenský servis

V dohodnuté formě a frekvenci předkládáme evidence zahraničních obchodních cest zákazníka. Na základě reportingu provádíme analýzu získaných údajů a navrhujeme postup zefektivnění ekonomiky cestovní politiky.


Asistence během služební cesty

24hodinový pohotovostní servis v českém a anglickém jazyce pro případ řešení kolizních situací, které mohou nastat během cesty.


Zajišťování kongresů, konferencí, firemních setkání v tuzemsku i v zahraničí

Zajistíme a zorganizujeme kongresy, konference a sympozia všech velikostí na různých místech ve světě, včetně Česka.

Pro bližší informace a sjednání podmínek spolupráce nás kontaktujte:
email: letenky@cedok.cz

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter