phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Doplňkové služby>

Výlety v destinacích

Svoji dovolenou můžete povýšit na skutečný nezapomenutelný zážitek, vyberete-li si U NAŠICH DELEGÁTŮ přímo v místě pobytu z široké aktuální nabídky prohlídek historických skvostů, úžasných přírodních scenérií či z nabídky různých zážitkových aktivit. Naši delegáti Vám s výběrem rádi pomohou, postarají se o výklad v českém jazyce a na Vámi vybraný výlet Vás rádi doprovodí.

Pokud si chcete své dovolenkové aktivity naplánovat a zaplatit on-line předem a z pohodlí svého domova, pak je pro Vás ideálním zdrojem inspirace zážitkový portál SEEPLACES, který jedinečným způsobem sdružuje tisíce možností výletů a zážitků z celého světa. Díky tomu, že SEEPLACES spolupracuje pouze s renomovanými obchodními partnery v destinacích, získáváte již před odjezdem záruku, že Váš výlet proběhne v té nejvyšší kvalitě za skvělé ceny. Se SEEPLACES si užijete dovolenou na maximum.

Aktuální nabídku výletů k zakoupení on-line a z domova naleznete ZDE: https://seeplaces.com/cs/

Poskytovatelem služeb je portál SEEPLACES provozovaný společností Akati sp. z o. o., Reymont 39, 45-072 Opole, Polsko (IČ 0000772788).

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter