phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>

Pojistné podmínky

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Pro snazší orientaci jsme pro Vás připravili přehled a srovnání základních pojistných balíčků a připojištění včetně hlavních parametrů pojištění.

Cestovní pojištění s ERV Evropskou pojišťovnou zakoupené od 1.11.2022 do 16.8.2023

INDIVIDUÁLNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ "SingleTrip" S ERV EVROPSKOU POJIŠŤOVNOU

Jedná se o nabídku cestovního pojištění pro naše zájezdy v případech, kdy parametry sestaveného balíčku komplexního cestovního pojištění nevyhovují Vašim požadavkům, a zároveň je to také nabídka pro zcela individuální cestovatele.

Všechny varianty tohoto pojištění zahrnují pojištění léčebných výloh, asistenční služby, dále pojištění osobních věcí a odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku jiných osob. Nejširší pojistnou ochranu představuje varianta "Premium".
V případě zájmu o pojištění, které pokrývá i náklady spojené s COVID-19 v oranžových, červených, tmavě červených a černých destinacích na cestovatelském semaforu MZV (nevztahuje se však na vysloveně zakázanou oblast dle MZV), je nutné si přikoupit připojistění COVID Plus.
V případě zájmu o pojištění zrušení cesty si můžete sjednat toto pojištění ve variantě Storno nebo "Storno Plus", které navíc obsahuje možnost zrušení cesty z důvodu Vašeho onemocnění COVID-19 a zároveň kryje situace, kdy je Vám v souvislosti s COVID-19 nařízena osobní preventivní karanténa zasahující do původně plánovaného termínu cesty a platí rovněž pro situaci, kdy v okamžiku nástupu cesty nesplníte zdravotní podmínky pro vycestování z ČR (např. kontrola na letišti). Toto pojištění si musíte sjednat nejpozději do 3 pracovních dnů od uhrazení Vašeho zájezdu či objednání první cestovní služby (při sjednání méně než 15 dní před odjezdem pak v den objednání služby).

V případě zájmu o tento typ cestovního pojištění kontaktujte některou z našich poboček nebo naše call centrum, tel. +420 296 184 910, info@cedok.cz

Pro bližší informace a objednávky nás kontaktujte:
tel.: +420 296 184 910
email: info@cedok.cz

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter