phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>

Pojistné podmínky

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Pro snazší orientaci jsme pro Vás připravili přehled a srovnání základních pojistných balíčků a připojištění včetně hlavních parametrů pojištění.

INDIVIDUÁLNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ "SBALENO" S ERV EVROPSKOU POJIŠŤOVNOU

Jedná se o nabídku cestovního pojištění pro naše zájezdy v případech, kdy parametry sestaveného balíčku komplexního cestovního pojištění nevyhovují Vašim požadavkům, a zároveň je to také nabídka pro zcela individuální cestovatele.

Všechny varianty tohoto pojištění zahrnují pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, krádeže či poškození zavazadel a odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku jiných osob.
V případě zájmu o pojištění, které pokrývá i náklady spojené s COVID-19 v oranžových, červených, tmavě červených a černých destinacích na cestovatelském semaforu MZV (nevztahuje se však na vysloveně zakázanou oblast dle MZV), je nutné vybírat u Evropy (týká se např. i Turecka a Egypta) z variant "Za poznáním" a u zemí mimo Evropu z variant "Na maximum".
V případě zájmu o pojištění zrušení cesty si můžete sjednat toto pojištění ve variantě "Storno Plus", které navíc obsahuje možnost zrušení cesty z důvodu Vašeho onemocnění COVID-19 a zároveň kryje situace, kdy je Vám v souvislosti s COVID-19 nařízena osobní preventivní karanténa zasahující do původně plánovaného termínu cesty a platí rovněž pro situaci, kdy v okamžiku nástupu cesty nesplníte zdravotní podmínky pro vycestování z ČR (např. kontrola na letišti). Toto pojištění si musíte sjednat nejpozději do 3 pracovních dnů od uhrazení Vaší první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ potom nejpozději v den úhrady služeb).

V případě zájmu o tento typ cestovního pojištění kontaktujte některou z našich poboček nebo naše call centrum, tel. +420 296 184 910, info@cedok.cz

Pro bližší informace a objednávky nás kontaktujte:
tel.: +420 296 184 910
email: info@cedok.cz

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter