phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Aktuální nabídky>

Exotika s Jirim Kolbabou

Exotika

Dovolená v exotice vás baví, a aby vás bavila ještě více, spojili jsme se se známým českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který se exkluzivně s Čedokem vydá dvakrát do našich exotických destinací. Jiří Kolbaba, který je zároveň i spisovatelem a propaguje cestování každou aktivitou, procestoval totiž všechny kontinenty světa a své příběhy zaznamenává nejen objektivem fotoaparátu, ale také poutavým vyprávěním. Život zasvětil své cestovatelské vášni – poznávání blízkých i vzdálených zemí, známých i neznámých míst, ale i těch nejodlehlejších koutů planety.


Pro své další objevování světa si vybral právě Zanzibar a Dominikánskou republiku. A teď se k němu můžete díky limitované edici zájezdů Čedoku ve dvou termínech přidat i vy! Svou dovolenou si naplno užijete v luxusních hotelech, na Zanzibaru v hotelu Uroa Bay Beach Resort a v Dominikánské republice v hotelu Lopesan Costa Bávaro Resort, Spa & Casino, kde můžete oblíbeného dobrodruha nejen potkat, ale absolvovat s ním i exkluzivní program. Leťte společně s námi přímo z Prahy pohodlně, rychle a bez mezipřistání dálkovým letadlem za nezapomenutelnými zážitky, které vám zůstanou na celý život.

A co jsme si pro vás společně připravili?

Zvonek

Na kurzu focení vám prozradí tipy a triky na focení i mobilním telefonem

Wifi

Historky z putování po světě vás pohltí na poutové cestovatelské přednášce

Kalendář

Společně se vydáte i na celodenní výlet – na Zanzibaru do hlavního sídla Stone Townu a v Dominikánské republice pak navštívíte poloostrov Samaná a vodopád El Limón

A co řekl Jiří Kolbaba o Zanzibaru a Dominikánské republice?

Vlajka

„Když se řekne Dominikánská republika, hned se mi vybaví nadšení objevitele Kryštofa Kolumba. I mě zde fascinují rajské pláže, korálové útesy s bohatou faunou, třítisícové hory, tropická příroda, vodopády, skvělá kreolská kuchyně a milí lidé. Snad žádný srovnatelný ostrov se nemůže pochlubit devatenácti národními parky a k tomu ještě tak úchvatnou historií, která si vysloužila ochranu prestižní instituce UNESCO. Kryštof Kolumbus řekl po návratu do Evropy: "Ostrov je ta nejkrásnější země, jakou kdy lidské oko spatřilo!"


Vlajka

„Zanzibar mě již při první návštěvě doslova uchvátil. Má vše, co od tropického ostrova očekávám. Vedle pláží si užívám atmosféru tropického lesa s mahagony, mangrovníky, skořicovníky, chlebovníky, palmami a posvátnými baobaby. Zanzibar, ostrov koření, voní hřebíčkem, muškátovým oříškem i skořicí. Ve Stone Townu si pak užívám toulky po historických čtvrtích, a vždy se těším na skvělé pochoutky, připravované každý večer na nábřeží města.“

Chcete se přidat k naší výpravě? Rezervujte si pobyt už dnes!


KOMPLETNÍ NABÍDKA

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter