Vybírejte z unikátních hotelů na nejkrásnějších místech světa a nezdráhejte se vyslovit svá osobní či speciální přání, která promění Vaši dovolenou v nezapomenutelný zážitek. Vychutnejte si individuální program, privátní transfery, jedinečné výlety či zážitky a další služby přesně podle Vašich představ.

S Exclusive Travel Čedok můžete prožít svoji dovolenou na pláži, vychutnat si pobyt ve zvolené metropoli, relaxovat v kvalitním SPA hotelu či objevovat a poznávat krásy blízkých i dalekých zemí celého světa. Nechte se zlákat a proměňte Vaše malé i velké sny ve skutečnost.

Posláním našich cestovatelských poradců je poskytnout Vám komplexní služby pro cestování s maximálním komfortem a zabezpečit pro Vás individuální péči při plánování a přípravě dovolené. Poznejte neomezené možnosti našeho exkluzivního přístupu k Vašim přáním a nevšedním způsobem si užijte cestu za hranice všedních dnů.

Takto se žijí sny
All inclusive
All Inclusive
Rodinná dovolená
Rodinná dovolená
Pouze pro dospělé
Pouze pro dospělé
Exotika
Exotika
Spa & wellness
Spa & Wellness
Golf
Golf
Last Minute
Last Minute
Komfortní poznávání
Komfortní poznávání
Pro Vaši inspiraci
Galapágy
Galapágy
Dovolená na Galapágách nabízí jedinečnou příležitost setkat se se zvířaty v jejich přirozeném prostředí. Můžete si zde zaplavat s hravými lachtany, odpočinout si v blízkosti galapážských obřích želv a vychutnat si hluboké modré moře spolu s přátelskými leguány.
Užijte si plavbu na palubě all inclusive luxusní butikové expediční lodi Galapagos Legend a prozkoumejte tuto jedinečnou destinaci. Loď pojme 100 cestujících a na prostorných otevřených palubách nabízí vysoce kvalitní služby a různé aktivity. Denně jsou nabízeny dva výlety s volitelnými aktivitami, jako je šnorchlování, potápění a jízda na kajaku.
Pokud je jedním z vašich cestovatelských plánů cesta na Galapágy, vyžádejte si u nás bližší informace k 4 - 15-denním plavbám a změňte vaše sny ve skutečnost!
Kostarika
Kostarika
Kostarika je sice malá země, ale nabízí nekonečné množství turistických míst, které můžete objevovat! Naše poznávací programy i jedinečné hotely pro relaxaci jsou přesně to, co potřebujete, protože vám nabízíme nejlepší kombinaci služeb s nejatraktivnějšími nabídkami a cenami. Známe mnoho zajímavostí této krásné země a jsme připraveni vám je pomoci vychutnat. Tyto možnosti vám umožní zažít kousek všeho, co Kostarika nabízí k prozkoumání a užívání. Vyžádejte si další informace a naplánujte cestu přesně dle vašich představ!
Mauritius - Bubble Lodges
Mauritius - Bubble Lodges
Dopřejte si originální zážitek v podobě ubytování v jedné z elegantních bublin Bubble Lodge v nádherném prostředí nejznámější čajové usedlosti Bois Chéri nebo na malém ostrůvku Ile aux Cerfs u východního pobřeží ostrova. Bubble Lodge v Domaine of Bois Chéri je situována u jezera, v intimitě endemických stromů Mauricia a je skvělým východiskem pro poznávání autentických míst v jižní části ostrova. Na ostrůvek Ile aux Cerfs se dostanete 10minutovým transferem lodí po laguně. Jako privilegovaní hosté Bubble Lodge zde budete moci využívat soukromou pláž a užívat si bezplatných greenfee na mistrovském golfovém hřišti "must play" navrženém Bernhardem Langerem.
Elegantní prosklené bubliny jsou mimořádně pohodlné a překvapivě prostorné, mají obývací část, útulnou ložnici, umývárnu a sprchu pod širým nebem, některé umožňují ubytování pro rodinu až se 2 dětmi. K dispozici je restaurace, výjimečné okamžiky zde můžete oslavit i soukromou večeří na pláži (Ille aux Cerfs) nebo u jezera (Bois Chéri).
Turecko - Kappadokie
Turecko - Kappadokie
Vydejte se s námi do oblasti Kappadokie ve středním Turecku, kde na milovníky přírodních krás a historie čeká magická krajina pohádkových pilířů, podzemní města či nevšední zážitek v podobě letu horkovzdušným balónem s pohledem na celou oblast z ptačí perspektivy. Ve starobylé vesnici Urgup se nachází jedinečný jeskynní hotel Yunak Evleri, vytesaný do skály, který se může stát vaší jedinečnou základnou pro poznávání propracovaných podzemních měst Kappadokie, skrytých jeskynních kostelů a fascinujícího skalního terénu. Pečlivě zrekonstruovaný hotel sestává z 10 jeskynních domů a řeckého sídla z 19. století, vyzdobený elegantním, ručně vyráběným nábytkem a starožitnostmi, je zařazen na seznamy nejlepších hotelů světa.
Spojené arabské emiráty - Al Wadi Desert - ubytování v poušti
Spojené arabské emiráty - Al Wadi Desert - ubytování v poušti
Poznejte krásu pouště v luxusním resortu Ritz Carlton Ras Al Khaimah, který se nachází v přírodní rezervaci Al Wadi severně od Dubaje. Ubytujte se v luxusní vile inspirované beduínskou architekturou s vlastním venkovním bazénem a úchvatným výhledem do pouště. Bary a restaurace v resortu s malebnou pouští jako kulisou nabízejí vizuální a nevšední kulinářský zážitek. Součástí tohoto nezapomenutelného pobytu se může stát výlet do pouště na velbloudech nebo na koních, soukromá lekce lukostřelby, večerní pozorování hvězd a další aktivity.
Tady se žijí sny
Dominikánská republika
Dominikánská republika
Kostarika
Kostarika
Maledivy
Maledivy
Mauricius
Mauricius
Mexiko
Mexiko
SAE
Spojené Arabské Emiráty
Seychely
Seychely
Zanzibar
Bulharsko
Bulharsko
Česko
Česko
Chorvatsko
Chorvatsko
Egypt
Egypt
Kanárské ostrovy
Kanárské ostrovy
Maďarsko
Maďarsko
Rakousko
Rakousko
Řecko
Řecko
Turecko
Turecko
NAPIŠTE NÁM - RÁDI VÁM PŘIPRAVÍME CESTU PODLE VAŠICH PŘEDSTAV