Vybírejte z unikátních hotelů na nejkrásnějších místech světa a nezdráhejte se vyslovit svá osobní či speciální přání, která promění Vaši dovolenou v nezapomenutelný zážitek. Vychutnejte si individuální program, privátní transfery, jedinečné výlety či zážitky a další služby přesně podle Vašich představ.

S Exclusive Travel Čedok můžete prožít svoji dovolenou na pláži, vychutnat si pobyt ve zvolené metropoli, relaxovat v kvalitním SPA hotelu či objevovat a poznávat krásy blízkých i dalekých zemí celého světa. Nechte se zlákat a proměňte Vaše malé i velké sny ve skutečnost.

Posláním našich cestovatelských poradců je poskytnout Vám komplexní služby pro cestování s maximálním komfortem a zabezpečit pro Vás individuální péči při plánování a přípravě dovolené. Poznejte neomezené možnosti našeho exkluzivního přístupu k Vašim přáním a nevšedním způsobem si užijte cestu za hranice všedních dnů.

Takto se žijí sny
All inclusive
All Inclusive
Rodinná dovolená
Rodinná dovolená
Pouze pro dospělé
Pouze pro dospělé
Exotika
Exotika
Spa & wellness
Spa & Wellness
Golf
Golf
Last Minute
Last Minute
Komfortní poznávání
Komfortní poznávání
Pro Vaši inspiraci
Galapágy
Galapágy
Dovolená na Galapágách nabízí jedinečnou příležitost setkat se se zvířaty v jejich přirozeném prostředí. Můžete si zde zaplavat s hravými lachtany, odpočinout si v blízkosti galapážských obřích želv a vychutnat si hluboké modré moře spolu s přátelskými leguány.
Užijte si plavbu na palubě all inclusive luxusní butikové expediční lodi Galapagos Legend a prozkoumejte tuto jedinečnou destinaci. Loď pojme 100 cestujících a na prostorných otevřených palubách nabízí vysoce kvalitní služby a různé aktivity. Denně jsou nabízeny dva výlety s volitelnými aktivitami, jako je šnorchlování, potápění a jízda na kajaku.
Pokud je jedním z vašich cestovatelských plánů cesta na Galapágy, vyžádejte si u nás bližší informace k 4 - 15-denním plavbám a změňte vaše sny ve skutečnost!
Kostarika
Kostarika
Kostarika je sice malá země, ale nabízí nekonečné množství turistických míst, které můžete objevovat! Naše poznávací programy i jedinečné hotely pro relaxaci jsou přesně to, co potřebujete, protože vám nabízíme nejlepší kombinaci služeb s nejatraktivnějšími nabídkami a cenami. Známe mnoho zajímavostí této krásné země a jsme připraveni vám je pomoci vychutnat. Tyto možnosti vám umožní zažít kousek všeho, co Kostarika nabízí k prozkoumání a užívání. Vyžádejte si další informace a naplánujte cestu přesně dle vašich představ!
Mauritius - Bubble Lodges
Mauritius - Bubble Lodges
Dopřejte si originální zážitek v podobě ubytování v jedné z elegantních bublin Bubble Lodge v nádherném prostředí nejznámější čajové usedlosti Bois Chéri nebo na malém ostrůvku Ile aux Cerfs u východního pobřeží ostrova. Bubble Lodge v Domaine of Bois Chéri je situována u jezera, v intimitě endemických stromů Mauricia a je skvělým východiskem pro poznávání autentických míst v jižní části ostrova. Na ostrůvek Ile aux Cerfs se dostanete 10minutovým transferem lodí po laguně. Jako privilegovaní hosté Bubble Lodge zde budete moci využívat soukromou pláž a užívat si bezplatných greenfee na mistrovském golfovém hřišti "must play" navrženém Bernhardem Langerem.
Elegantní prosklené bubliny jsou mimořádně pohodlné a překvapivě prostorné, mají obývací část, útulnou ložnici, umývárnu a sprchu pod širým nebem, některé umožňují ubytování pro rodinu až se 2 dětmi. K dispozici je restaurace, výjimečné okamžiky zde můžete oslavit i soukromou večeří na pláži (Ille aux Cerfs) nebo u jezera (Bois Chéri).
Turecko - Kappadokie
Turecko - Kappadokie
Vydejte se s námi do oblasti Kappadokie ve středním Turecku, kde na milovníky přírodních krás a historie čeká magická krajina pohádkových pilířů, podzemní města či nevšední zážitek v podobě letu horkovzdušným balónem s pohledem na celou oblast z ptačí perspektivy. Ve starobylé vesnici Urgup se nachází jedinečný jeskynní hotel Yunak Evleri, vytesaný do skály, který se může stát vaší jedinečnou základnou pro poznávání propracovaných podzemních měst Kappadokie, skrytých jeskynních kostelů a fascinujícího skalního terénu. Pečlivě zrekonstruovaný hotel sestává z 10 jeskynních domů a řeckého sídla z 19. století, vyzdobený elegantním, ručně vyráběným nábytkem a starožitnostmi, je zařazen na seznamy nejlepších hotelů světa.
Spojené arabské emiráty - Al Wadi Desert - ubytování v poušti
Spojené arabské emiráty - Al Wadi Desert - ubytování v poušti
Poznejte krásu pouště v luxusním resortu Ritz Carlton Ras Al Khaimah, který se nachází v přírodní rezervaci Al Wadi severně od Dubaje. Ubytujte se v luxusní vile inspirované beduínskou architekturou s vlastním venkovním bazénem a úchvatným výhledem do pouště. Bary a restaurace v resortu s malebnou pouští jako kulisou nabízejí vizuální a nevšední kulinářský zážitek. Součástí tohoto nezapomenutelného pobytu se může stát výlet do pouště na velbloudech nebo na koních, soukromá lekce lukostřelby, večerní pozorování hvězd a další aktivity.
Tady se žijí sny
Bulharsko
Bulharsko
Česko
Česko
Dominikánská republika
Dominikánská republika
Egypt
Egypt
Chorvatsko
Chorvatsko
Kanárské ostrovy
Kanárské ostrovy
Kostarika
Kostarika
Maďarsko
Maďarsko
Maledivy
Maledivy
Mauricius
Mauricius
Mexiko
Mexiko
Rakousko
Rakousko
Řecko
Řecko
SAE
Spojené Arabské Emiráty
Seychely
Seychely
Turecko
Turecko
Zanzibar
Náš tým pro vaše přání a dotazy

Vážíme si našich zákazníků a jsme rádi, že jste si vybrali právě Čedok. Víme, že se vždy chcete spolehnout na 100% péči a naše profesionální služby.

Naši zkušení poradci z týmu pro VIP klientelu a exkluzivní služby ochotně odpoví na vaše dotazy a poskytnou vám jakoukoli informaci či pomoc:

Radka

Radka Flašárová

Cestování je naplnění lidské touhy otevírat dveře do neznáma. Obohacuje naši mysl, poskytuje relaxaci tělu, dodává energii, překvapuje naše smysly.
Inspiruje k překračování hranic a vlastních limitů. Sny se stanou vzpomínkou. S potěšením jsem součástí zrození těchto snů, inspirací, hráčem na strunách touhy po poznání.

Stanislava

Stanislava Ďuráková

Je štěstí mít práci, která je vaším koníčkem. Avšak mít práci, díky které poznávám nová místa, je skutečná radost. Poznávat krásy známých i neznámých míst, jejich kulturu, chutě a zážitky - to vše chci dopřát i našim klientům. Každý klient je jedinečný, má rozdílná přání, své sny a touhy a mým posláním je zajistit dokonalou dovolenou pro všechny.

Karolína

Karolína Zemanová

Miluji cestování a pomoci klientům splnit jejich cestovatelské sny o ideální dovolené je pro mě prvořadou prioritou. Spokojenosti klienta z naplnění jeho očekávání se nic nevyrovná. Cestování nám dává větší rozhled, poznání a inspiraci. Je tím nejlepším lékem proti stresu."

Tomáš

Tomáš Kožušník

Cestování a poznání je jednou z cest, jak si splnit své sny. Poznání světa přináší mnohem více, než dokáže nabídnout kterákoliv škola. A já mám to štěstí, že mám tu nejlepší práci, která je nejen mou vášní ale umožňuje mi naplňovat cestovatelské sny mé i mých klientů. Mám heslo – „Štěstí si za peníze nekoupíš, ale letenku ano“.

Michaela

Michaela Salamonová

Ačkoliv to může znít jako klišé, z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že cestování skutečně rozšiřuje obzory a udělalo ze mě lepšího a vyzrálejšího člověka. Proto nikdy nelituji času a peněz, které do cestování vkládám, protože vím, že je investuji do sebe. Jsem nesmírně ráda, že mám práci, která mi umožňuje zprostředkovávat nezapomenutelné zážitky také jiným lidem a dělat z nich lepší osobnosti.

Poradíme Vám a podělíme se s vámi také o naše osobní zkušenosti z destinací, kam se plánujete vydat. Dokážeme vám pomoci s přípravou na vaši cestu, poradit s odbavením a poskytnout další potřebné informace.

Zavolejte nám

email

+420 296 184 940

Napište nám

email

exclusive@cedok.cz

Chcete připravit cestu podle vašich představ? Vyplňte kontaktní formulář.