phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Fiesta Tanit

Výhody nabídky

 • výhodná poloha v blízkosti pláže
 • vodní atrakce pro děti
 • rodinné pokoje až pro 4 osoby
 • program all inclusive v ceně
 • doporučujeme pro rodiny s dětmi
 • patří k nejoblíbenějším hotelům

Hotel Fiesta Tanit Kód: 3150

19 456PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 22.09 – Pá 29.09 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Fiesta Tanit Kód: 3150 Španělsko \ Ibiza \ San Antonio

Popis nabídky

San Antonio

Pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a výhodnou polohou v blízkosti pláže se nachází na pobřeží zálivu Cala Gracio, v klidnější oblasti severně od střediska San Antonio. Centrum střediska s obchody, restauracemi a bary, kam lze dojet autobusem nebo taxi, se nachází cca 1 km od hotelu. Hotel je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Pěkná písčitá pláž v zálivu Cala Gracio s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu, přístup hotelovou zahradou, lehátka za poplatek.

Prostorná recepce, výtahy, bar na recepci a u bazénu, hotelová restaurace, internet a WI-FI (za poplatek), salon s TV, úschovna zavazadel, dětské hřiště. Za poplatek je varná konec, žehlička, lednice a kočárek pro děti. Velká terasa s bazénem s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén se skluzavkami a vodními atrakcemi.

Pěkné účelně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny telefonem, klimatizací, stropním ventilátorem, SAT TV, fénem, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře a na bazén (za příplatek) nebo do okolí.

Jednolůžkové a čtyřlůžkové pokoje na vyžádání.

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, zmrzlina.

Stolní tenis zdarma, billiard a půjčovna kol za poplatek, animační programy pro děti i dospělé.

Informace o regionu

Španělsko — Ibiza — San Antonio

Tipy pro správnou volbu: - výhodná poloha v blízkosti pláže
- vodní atrakce pro děti
- rodinné pokoje až pro 4 osoby
- program all inclusive v ceně
- doporučujeme pro rodiny s dětmi
- patří k nejoblíbenějším hotelům

Středisko: San Antonio

Poloha: Pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a výhodnou polohou v blízkosti pláže se nachází na pobřeží zálivu Cala Gracio, v klidnější oblasti severně od střediska San Antonio. Centrum střediska s obchody, restauracemi a bary, kam lze dojet autobusem nebo taxi, se nachází cca 1 km od hotelu. Hotel je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Pláž: Pěkná písčitá pláž v zálivu Cala Gracio s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu, přístup hotelovou zahradou, lehátka za poplatek.

Vybavení: Prostorná recepce, výtahy, bar na recepci a u bazénu, hotelová restaurace, internet a WI-FI (za poplatek), salon s TV, úschovna zavazadel, dětské hřiště. Za poplatek je varná konec, žehlička, lednice a kočárek pro děti. Velká terasa s bazénem s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén se skluzavkami a vodními atrakcemi.

Ubytování: Pěkné účelně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny telefonem, klimatizací, stropním ventilátorem, SAT TV, fénem, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře a na bazén (za příplatek) nebo do okolí.

Upozornění: Jednolůžkové a čtyřlůžkové pokoje na vyžádání.

Stravování: Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, zmrzlina.

Sport a zábava: Stolní tenis zdarma, billiard a půjčovna kol za poplatek, animační programy pro děti i dospělé.

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 19 456 Celkem Podrobnosti o ceně 38 912
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter