phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Astir Beach

Výhody nabídky

  • výhodná poloha nedaleko centra
  • pěkná pláž
  • možnost all inclusive

Hotel Astir Beach Kód: ZTH2ASB

PLN
Itaka

Hotel Astir Beach Kód: ZTH2ASB Řecko / Zakynthos / Laganas

Popis nabídky

Laganas

Příjemný hotel se nachází vedle hotelu Astir Palace, v zahradě přímo u pláže, cca 800 m od centra Laganas a cca 4 km od letiště.

Pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před areálem hotelu, přístup po několika schodech, lehátka a slunečníky za poplatek.

Vstupní hala, recepce, výtah, TV místnost, restaurace, lobby bar, snack bar; za poplatek trezory na recepci, WiFi v lobby. Terasa na opalování, bazén s dětskou částí; lehátka a slunečníky na poplatek, v rámci all inclusive zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), klimatizací (červenec-srpen zdarma), SAT/TV, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady; za poplatek WiFi, chladnička. Za příplatek pokoje s bočním výhledem na moře.

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

Možnost denní i večerní zábavy v nedalekém centru střediska.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.
V případě malé obsazenosti hotelu mohou být služby poskytované v hotelu Astir Palace.

Informace o regionu

Řecko — Zakynthos — Laganas

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter