phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Terra

Výhody nabídky

  • V krásném prostředí Krkonoš pod Černou horou
  • Pokoje po rekonstrukci
  • Kvalitní bazén s whirlpoolem
  • Možnost výletů po Krkonoších

Hotel Terra Kód: SCZ2VTE

2 200PLN
Dorośli: 2 snídaně St 12.05 – Pá 14.05.21
Itaka

Hotel Terra Kód: SCZ2VTE Česká republika / Krkonoše a Podkrkonoší / Janské Lázně

Popis nabídky

Janské Lázně

Hotel Terra se nachází v centru lázeňského města naproti Kolonádě.

Hotel je propojen výtahem s Aquacentrem a LD Lázeňský Dům, kde se provádějí procedury. V hotelu se nachází  úschovna lyží a kol.
Aquacentrum - termální bazén s protiproudem, masážními a perličkovými lůžky, saunami, parním boxem, vnitřní a venkovní vířivkou, bufetem.

Bellis - nově zrekonstruované 2lůžkové pokoje vybavené standardní manželskou postelí o šíři 180 cm (z toho 13 pokojů s možností oddělení postelí na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm, 2 pokoje s neoddělitelnou postelí o šíři 180 cm, 1 pokoj s postelemi na pevno oddělenými o šíři 90cm)
Iris - nově zrekonstruované 2-lůžkové pokoje s balkónem, vybavené standardní manželskou postelí o šíři 180 cm (z toho 3 pokoje s možností oddělení postelí na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm, 1 pokoj s postelemi oddělenými na pevno o šíři 90 cm)
Lotus - nově zrekonstruovaná apartmá (suite) vybavené standardní manželskou postelí o šíři 180cm bez možnosti oddělení a s možností přistýlky
Veronica - nově zrekonstruované 1lůžkové pokoje vybavené neoddělitelným lůžkem, (z toho 8 pokojů s postelí o šíři 140 cm, 5 pokojů s postelí o šíři 90 cm)

VÍKENDOVÝ RELAXAČNÍ POBYT - 3 noci
(čtvrtek - neděle), polopenze
Program: 1x klasická masáž částečná, 1x havajská masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x přísadová koupel, vstup do Aquacentra (2 hodiny denně), vstup do fitness centra (2 hodiny denně), poukázka na kávu v lázeňské Kolonádě

VELIKONOČNÍ POBYT - 3 noci
pobyt na 3 noci, polopenze
Program: 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinový zábal, vstup do Aquacentra (2 hodiny denně), vstup do fitness centra (2 hodiny denně), poukázka na kávu v lázeňské Kolonádě, možnost nákupu vstupenek na Stezku korunami stromů bez nutnosti čekání front. Kulturní program - velikonoční trh řemesel, tvořivé dílny pro děti, pomlázková tancovačka s programem, koncert.

AKTIVNÍ ODPOČINEK V KRKONOŠÍCH - 4 noci 
(neděle – čtvrtek), polopenze
Program: 1x havajská masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 2x celková přísadová koupel v léčivé minerální vodě, poukázka na kávu v lázeňské Kolonádě, 2 hodiny denně vstup do Aquacentra, denně volný vstup do fitness centra, vstupenka na Stezku korunami stromů Krkonoše, obousměrná jízdenka na lanovou dráhu na Sněžku.

LÁZEŇSKÁ POHODA- 7 nocí
(neděle - neděle), polopenze 
Program: 1x klasická masáž částečná, 1x havajská masáž částečná, 2x celková perličková koupel v termální vodě, 2x celková přísadová koupel v léčivé termální vodě, 1x rašelinový zábal, vstup do Aquacentra (2 hodiny denně),vstup do fitness centra (2 hodiny denně), poukázka na kávu v lázeňské Kolonádě

5 DNÍ ODPOČINKU PRO SENIORY
(neděle-čtvrtek), polopenze
Program: 1x Nordic walkig ( 30 min. instruktáž, 60 min. chůze,2x parafínový zábal, 1x skupinové cvičení v rehabilitačním bazénu, 2x přísadová koupel, vstup do fitness centra (2 hodiny denně), vstup do Aquacentra (2 hodiny denně), poukázka na kávu v lázeňské Kolonádě.


HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ
Ubytování se snídaní
Bonus
vstup do Aquacentra na 2 hodiny denně
1x poukázka do kavárny na kávu
10% sleva na volně prodejné masáže

Běžky - v okolí vhodné terény
Sjezd - ski areál Černá Hora - Pec, ski bus odjíždí z autobusové zastávky na Kolonádě, která se nachází ve vzdálenosti cca 100m od hotelu Terra

Dle jednotlivých programů, polopenze nebo plná penze
U hotelového ubytování snídaně

Koupání - hotelový bazén

Parkování - dle dostupné kapacity za poplatek Kč 50,-/den - úhrada na místě v den příjezdu v přijímací kanceláři
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místě (26,- CZK osoba a noc)
WiFi připojení zdarma
Zapůjčení županu a fénu na celou dobu pobytu

Informace o regionu

Česká republika — Krkonoše a Podkrkonoší — Janské Lázně

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky