phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Mlýn - Rodinná dovolená

Výhody nabídky

  • Poloha v historickém centru
  • Hotel po rekonstrukci
  • Na břehu Vltavy
  • Možnost výletů a sportovních aktivit

Hotel Mlýn - Rodinná dovolená Kód: SCZ2MLN

PLN
Itaka

Hotel Mlýn - Rodinná dovolená Kód: SCZ2MLN Česká republika / Jižní Čechy / Český Krumlov

Popis nabídky

Jižní Čechy - Český Krumlov

Příjemný, nově zrekonstruovaný hotel Mlýn sídlí v budově starého mlýnu z 15.století. Nachází se v samotném srdci historického centra Českého Krumlova přímo na břehu Vltavy. Nabízí moderní vybavení se zachováním mnoha prvků původní stavby.

Vstupní hala, recepce, restaurace, lobby bar, Wi-Fi v celém hotelu, volně přístupný počítač, parkoviště (zdarma).

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, telefonem, TV a trezorem. Z pokojů je výhled na město nebo na řeku.

Polopenze.

Voroplavba, pískoviště, animační program. Specifickou atrakcí hotelu je prosklená podlaha s průhledem na mlýnský náhon a malou vodní elektrárnu. Zároveň se zde nalézá expozice o historii místa pořízená z původních archivních pramenů. Další doplňkové služby v docházkové vzdálenosti cca 50 m od hotelu - solná jeskyně, bowling.

Místa v okolí: Hotel v samotném historickém centru města, v blízkém okolí je nepřeberné množství stylových restaurací, hospůdek, kaváren a barů. V pěší vzdálenosti zámecký komplex včetně zahrad, kde se nachází známé otáčivé hlediště. Přibližně 7 km od hotelu se nachází golfové hřiště Český Krumlov. Autobusová zastávka cca 1 km. Vlakové nádraží cca 3 km. V širším okolí  vodní nádrž Lipno, aquapark, Stezka korunami stromů a města České Budějovice či Hluboká nad Vltavou.

Parkování u hotelu je možné zdarma. V případě používání automobilu v průběhu pobytu je nutné si zakoupit povolenku k vjezdu do pěší zóny (podle městské vyhlášky činí cena denní povolenky 100,- Kč). 
Fakultativní aktivity nabízené v hotelu:
- voroplavba Českým Krumlovem od hotelu Mlýn do pivovaru s krásnými výhledy na město
-návštěva klášterních zahrad s ukázkou řemesel (možnost vyzkoušení)
-zapůjčení kol, koloběžek, raftů, kajaků, paddleboardů
-nálodní divadelní představení 

Český Krumlov Card 2020-2021 (základní cena 400,-): 5 vstupenek za zvýhodněnou cenu.  Hradní muzeum a zámecká věž, Regionální muzeum v Českém Krumlově, Museum Fotoateliér Seidel Egon Schiele Art Centrum, Kláštery Český Krumlovvybraná expozice. V ceně vstup do 5 jedinečných expozic, možnost čerpání karty až 2 roky, přenosnost karty na další osobu v dané kategorii, prodej v Infocentru Český Krumlov a v jednotlivých expozicích.
Bližší informace: http://www.ckrumlov.info/docs/cz/CK_CARD_20131205152059.xml

Pobyt se psem/kočkou není možný.

PodmínkyDětský klub Čedok je pro Vaše děti přichystán při naplnění počtu min. 7 dětí. V případě nenaplnění není bohužel možné náš klub realizovat. Dětský klub Čedok je poskytován zcela zdarma a za jeho zrušení nenáleží náhrada. Zrušení klubu je plně v kompetenci cestovní kanceláře Čedok.

Informace o regionu

Česká republika — Jižní Čechy — Český Krumlov

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter