phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Leonardo

Výhody nabídky

  • Stylové ubytování v historickém centru
  • Výhodné výchozí místo na výlety
  • Na místě nabídka výletních programů

Hotel Leonardo Kód: SCZ2JLR

1 800PLN
Dorośli: 2 snídaně Út 17.11 – Čt 19.11.20 (3 dny / 2 noci)
Itaka

Hotel Leonardo Kód: SCZ2JLR Česká republika / Jižní Čechy / Český Krumlov

Popis nabídky

Hotel Leonardo nabízí stylové ubytování v samotném srdci historického města, necelých třicet metrů od centrálního náměstí a deset minut chůze od českokrumlovského zámku. Hotel se skládá ze dvou citlivě zrekonstruovaných měšťanských domů. Obě budovy, jejichž první zmínky sahají až do 16. století, jsou od sebe vzdáleny cca 50 m.

V první budově, hotel Leonardo I., je umístěna centrální recepce. V interiéru najdete znaky hned několika architektonických stylů od původních renesančních trámových stropů až po zachovalé barokní schodiště. Druhá budova, označena jako Leonardo II., nabízí romantické ubytování s historickou atmosférou, navíc nabízí relaxaci v útulné sauně. Součástí hotelu jsou společné jídelny určené pro snídaně i pro večerní posezení. Wi-Fi k dispozici po celém hotelu. Hotel nabízí zprostředkování různých programů – návštěva zámku, prohlídka města, vyjížďky na koních, výlety za pamětihodnostmi apod.

Dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) se sprchou nebo vanou a WC, TV/SAT, minibar.

SENIORSKÝ BALÍČEK - 4 noci
Nástup na pobyt - neděle nebo v pondělí, v období březen - červen a říjen - listopad
Program - ubytování se snídaní (bufet), vstup do hotelové sauny a odpočinkového prostoru, 10% sleva na konzumaci v partnerském hostinci DEPO, restauraci Jakub

Dle programu. Restaurace Jakub v těsné blízkosti hotelu Leonardo.

Parkování - Hotel Leonardo se nachází v pěší zóně, do které je vjezd povolen pouze v době od 15:30 do 10:00 hod. a pouze s jednorázovým povolením, které Vám vydá recepce. Toto jednorázové povolení, jehož platnost je max. 24 hodin, stojí 100 Kč. V celém centru města platí zákaz parkování, hosté hotelu mohou zastavit před hotelem po nezbytně nutnou dobu, poté jsou povinni zaparkovat na záchytných parkovištích P1, P2 nebo P3. Nejbližším je P3. Parkovací kartu si můžete výhodně zakoupit na recepci hotelu. Povolení musí být umístěno viditelně už při prvním vjezdu do pěší zóny.
Místní poplatek - není zahrnut v ceně ubytování (úhrada na místě)

Informace o regionu

Česká republika — Jižní Čechy — Český Krumlov

Fakultativní výlety

Detaily nabídky