phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Kam na dovolenou? Vyberte si ideální destinaci!>>

Rhodos

Ve zkratce

 • Antické stavby a památky
 • Ostrov věčného slunce
 • Krásné pláže
 • Rušný noční život

NAŠE NABÍDKA

Pobyty (13) All Inclusive (11)

Hotel Marathon Hotel Marathon Řecko, Rhodos, Kolymbia

-26% 19 190
14 209
 • V centru letoviska Kolymbia
 • Rodinná dovolená

Hotel Delfinia Hotel Delfinia Řecko, Rhodos, Kolymbia

-30% 22 790
15 959
 • Rodinná dovolená
 • Klidné prostředí

Hotel Kolymbia Sky Hotel Kolymbia Sky Řecko, Rhodos, Kolymbia

-28% 22 290
16 049
 • Rodinný hotel
 • Blízko pláže
 • Nedaleko centra letoviska
 • Dětský klub Čedok

Hotel Lippia Resort & Spa Hotel Lippia Resort & Spa Řecko, Rhodos, Afandou

-24% 23 290
17 709
 • Novinka
 • Luxusní resort
 • Pro rodiny s  dětmi

Hotel Niriides Beach Hotel Niriides Beach Řecko, Rhodos, Kolymbia

-20% 22 290
17 839
 • Nedaleko centra letoviska
 • Příjemná atmosféra

Hotel Kolymbia Sun Hotel Kolymbia Sun Řecko, Rhodos, Kolymbia

-21% 22 990
18 169
 • Výhodná poloha v centru 
 • Rodinná dovolená

Hotel White Dreams Resort Hotel White Dreams Resort Řecko, Rhodos, Faliraki

-22% 23 390
18 249
 • Pro dospělé
 • Luxusní hotel

Hotel Kolymbia Bay Art Hotel Kolymbia Bay Art Řecko, Rhodos, Kolymbia

-23% 24 390
18 789
 • krásné pláže v okolí
 • výhodná poloha
 • hotel pouze pro dospělé osoby 16+

Hotel Blue Sea Beach Resort Hotel Blue Sea Beach Resort Řecko, Rhodos, Faliraki

-26% 27 390
20 269
 • V centru letoviska Faliraki
 • Rodinná dovolená
 • Pláž u hotelu

Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Řecko, Rhodos, Ixia

-23% 27 590
21 249
 • Novinka
 • Vhodné pro rodiny

Hotel Sunshine Rhodos Hotel Sunshine Rhodos Řecko, Rhodos, Ialyssos

-19% 26 490
21 459
 • Přímo u pláže
 • Bazén se skluzavkami pro děti

Hotel Esperides Beach Family Resort Hotel Esperides Beach Family Resort Řecko, Rhodos, Faliraki

-26% 29 690
21 979
 • Rodinná dovolená
 • Bazén s tobogány
 • Dětský klub Čedok

Hotel Lindos Princess resort Hotel Lindos Princess resort Řecko, Rhodos, Lardos

-19% 32 790
26 569
 • Novinka
 • Luxusní hotel
 • Výborné služby

Rhodos - nejslunnější řecký ostrov prý za toto své označení vděčí bohu slunci Heliovi, který v bájných dobách vyzdvihl malý ostrůvek z moře a ozářil ho svými teplými paprsky. Ostrov se pak zazelenal a pokryla ho záplava různobarevných květin a rostlin. V dnešní době těží ze své pestré historie, která zanechala otisky v mnoha ohledech, takže se může chlubit především množstvím dochovaných historických památek ale i přírodních a jiných zajímavostí. Hlavní město Rhodos leží v severní špičce ostrova, a především jeho středověká část – Staré město Rhodos je unikátním místem s úžasně zachovalými památkami z různých historických epoch. Na seznamu UNESCO se nachází i Lindos, středověká johanitská pevnost, Údolí motýlů nebo park Sedm pramenů.

INFORMACE V KOSTCE

Oficiální název státu: Rhodos
Hlavní město: Rhodos
Rozloha: 1401 km2
Počet obyvatel: 115 490
Náboženství: řecká ortodoxní církev
Úřední jazyk: řečtina
Měna: euro (EUR)
Časový posun: časový posun oproti ČR činí +1 hodinu

PRŮMĚRNÉ TEPLOTY VZDUCHU A VODY V LETNÍ SEZÓNĚ

Vzduch: Rhodos 31 °C
Voda: Rhodos 27°C

OBLASTI, KAM SE S NÁMI MŮŽETE VYPRAVIT A JINÁ ZAJÍMAVÁ MÍSTA

Rhodos

Město Rhodos, ležící na severním cípu ostrova, může svým návštěvníkům nabídnout krásné pláže, moderní město s nákupními možnostmi a spojení gotických staveb s antickými. Gotické opevnění města se sedmi bránami, baštami je mohutné a téměř v celém městě vás bude doprovázet. Mezi nejhezčí antické památky ve městě patří Apollonův chrám a antický stadion. Symbolem města a celého ostrova jsou dvě bronzové sochy jelena a laně v přístavu. Ve starém městě se nachází zajímavá turecká a židovská čtvrť.

Ialyssos

Turistické letovisko Ialyssos se nachází na severozápadním pobřeží řeckého ostrova Rhodos, zhruba 10 km od mezinárodního letiště Diagoras a jen asi 7 km od hlavního města Rhodos. Ialyssos je již poměrně velké letovisko s perfektním turistickým zázemím. Ve městě tak nalezneme velmi rušné části jako centrum zdejšího střediska tvořené hlavní nákupní třídou nebo hotelovou část letoviska v blízkosti pláže, na druhou stranu ale město nabízí i klidnou oblast, kam už ruch z pobřeží a z diskoték nedoléhá. V centru letoviska a v jeho pobřežní části se nachází velké množství taveren, kaváren i nejrůznějších obchůdků a supermarketů. Hlavní cesta z centra směrem k pláži je lemována různými tavernami a bary, které fungují dlouho do noci a vytvářejí půdu pro zdejší noční život a zábavu. Součástí letoviska je dlouhá oblázková pláž Ialyssos, která je díky otevřenému moři a dobrým povětrnostním podmínkám vyhledávána zejména mezi wind-surfaři a kite-surfaři.

Kolymbia

Kolymbia stále patří mezi klidná městečka, i když se v poslední době těší mezi turisty stále větší oblibě. Poznávacím znamením je 2 km dlouhá příjezdová cesta, která je lemovaná vzrostlými eukalypty. Tato cesta také pomyslně rozděluje letovisko na dvě části: a) méně udržovaná část na severu, která si žije svým typickým řeckým životem b) turistické živé části na jihu, kde se nachází většina hotelů, taveren, barů a obchodů. Kolymbia vznikla ve 30.letech minulého století a cestovní ruch se se tu začal rozvíjet až v 80.letech. Stejně jako je rozdělené na dvě části městečko, tak je rozdělená i místní pláž Kolymbia, a to díky menšímu kopci, který se rozprostírá na pobřeží. Z části skalnatý vršek, klesající na východní straně do Středozemního moře je dobře přístupný a z vrcholu budete mít krásný výhled na okolí. Pláž severně od tohoto kopce je písčito-kamenitá a pláž na jihu od kopce pokrývají oblázky různých velikostí.

Faliraki

Původní malá, rybářská vesnice se postupem let rozrostla v rušné a velké přímořské letovisko, které těží především ze své ideální polohy. Nachází se na severovýchodním pobřeží ostrova Rhodos, v oblasti krásných písčitých pláží. Dominantou města je centrum plné taveren, restaurací, obchůdků a zábavy všeho druhu. Oblíbený je například lunapark s velkým ruským kolem a obrovský vodní park Water park Faliraki, který patří k nejnovějším a největším v Řecku. Největší předností letoviska je však krásná písčitá pláž Faliraki, která je 5 km dlouhá a díky pozvolnému vstupu do moře a zlatavému písku si ji oblíbily zejména rodiny s dětmi.

Lindos

Vyhledávané rekreační středisko Lindos se rozprostírá na poloostrově u Středozemního moře, které tu vytváří malý záliv v délce zhruba 1 km. Vesnice byla dříve prosperující rybářskou oblastí a mnoho ze své původní bohaté architektury si uchovala dodnes. Obdivovat můžete bílé domečky na úpatí kopce, jeden vedle druhého, nad nimiž se vypíná starověká akropole s chrámem Athény Lindské. Na kopec se však dostanete pouze pěšky nebo vás vyvezou na hřbetu oslíci. Lindos je zapsán i na seznamu chráněných památek UNESCO. Největší a nejkrásnější pláž se jmenuje Vlycha, která je díky čistotě oceněna modrou vlajkou.

Kalithea

Letovisko získalo své jméno podle původní malé vesničky Kalithea, jejíž úzké uličky i dnes lákají k procházkám a k objevování okolí. Nejstarší zmínka o této oblasti pochází z 15. století a vesnice je v ní označována jako „Calaties“ tedy stejně jako rostlina, která zde hojně rostla. I v současnosti je oblast bohatá na květiny a rostliny, a to hlavně na jaře, kdy je to opravdová pastva pro oči.

NAKUPOVÁNÍ A SUVENÝRY

Nejlépe uděláte, když přivezete z Rhodosu dárky, které jsou pro ostrov typické a zároveň Vám i Vašim blízkým připomenou slunečné dny, které jste na ostrově prožili. Nejoblíbenějším praktickým „suvenýrem“ je bez pochyby olivový olej nebo piniový med s tymiánem, který je dobrý nejen do čaje, ale i jako zdravá snídaně, v kombinaci s bílým jogurtem. Skvělým dárkem jsou i typická stolní vína, mezi které patří i pryskyřicí provoněná Retsina. Z tvrdšího alkoholu doporučujeme legendární řeckou Metaxu nebo Ouzo – anýzovou pálenku. Oblíbená je i tradiční přírodní kosmetika, která je nejčastěji na bázi olivového oleje s přídavky přírodních esencí a vůní – bez zbytečné chemie. Nejlepší suvenýry zakoupíte v Rhodosu ve Starém městě, kde jsou v nabídce také šperky, kožené zboží a kožichy. Většina obchodů má otevřeno od 9:00 do 13:00 a od 15:00 do 22:00.

JÍDLO A NÁPOJE

Přestože Řekové si rádi užívají života. Jídlo a pití si nejčastěji užívají s rodinou a přáteli. V Řecku se obědvá mezi 14.00-15.00 hodinou a večeří kolem 21.00-22.00 hodiny. Potrpí si na čerstvé ingredience, které jsou hlavní součástí středomořské kuchyně. Nejčastěji je řecká strava založená na zelenině (lilky, cukety, rajčata, papriky,cibule, brambory, zelené fazole, olivy a okra – jedlý ibišek). Z masa se nejčastěji používá skopové, jehněčí, kozí, kuřecí a vepřové maso. Na ostrovech se samozřejmě setkáte i s rybami a mořskými plody. Z koření se nejvíce používá oregano, rozmarýn, tymián, muškátový oříšek, kopr nebo máta. Nezbytnou surovinou při přípravě většiny jídel je olivový olej. Nejznámějším sýrem je „feta“ - z ovčího či kozího mléka ve slaném nálevu. Další známé sýry – většinou z ovčího mléka jsou např. „graviera“ nebo „kasseri“. Nedílnou součástí řecké kuchyně je i jogurt, vyráběný opět nejčastěji z ovčího mléka. Ke snídani si do něj Řekové rádi přidávají med. Na stole je vždy výběr čerstvého pečiva. Řada řeckých jídel a nápojů se stala dobře známými i v zahraničí a určitě je znáte i Vy. Zdravé „tzatziky“ jsou složeny z filtrovaného jogurtu, okurek, česneku, olivového oleje, octa a bylinek (např. kopr). Nejznámější „gyros“ je opékané kořeněné maso (kuřecí, vepřové nebo jehněčí), nejčastěji prodávané v chlebové placce „pita“ s rajčaty, cibulí, tzatziki a dnes i s hranolkami uvnitř. „Souvlaki“ jsou grilované kousky masa (vepřové, kuřecí, jehněčí) a zeleniny na špízu. Podává se na talíři např. s rýží nebo v pitě. Vesnický salát „choriatiki salata“ je všudypřítomný. Obsahuje rajčata, papriky, okurky, cibuli, olivy, fetu, oregano a olivový olej. „Mousakás“ neboli musaka se skládá ze tří základních vrstev. Jsou to vrstvy nakrájeného lilku (nebo cukety), mletého jehněčího masa a bešamelové omáčky. Přidávají se rajčata, koření a často brambory. Předkrm „taramosalata“ je pasta růžové barvy podávaná na chlebu. Připravuje se z rozmixovaných nasolených rybích jiker, česneku, cibule, olivového oleje a citronové šťávy. Někdy také s rozmixovanými bramborami, střídkou chleba nebo mandlemi. „Pasticio“ nebo „pastitsio“ je vrstvené, zapečené jídlo z těstovin spojených sýrem a vajíčkem, mletého masa a bešamelové omáčky. Přidávají se rajčata a koření. Pokrm může být připraven i v bezmasé verzi. Jelikož místní brzy ráno nesnídají, často si odskočí na malou svačinu nazývanou „bougatsa“ – závin z filo těsta plněný pudinkem, sýrem či mletým masem. Ze sladkostí je nejpopulárnější „baklava“ (filo těsto máčené v medu, plněné oříšky) a „chalva“ (sezamová pasta s medem, často v kombinaci s oříšky). V horkých dnech se nejlépe ochladíte kávovým „frappé“ z rozpustné kávy, vody a případně mléka. Někteří upřednostňují klasickou „řeckou kávu“, která je pozůstatkem z dob osmanské nadvlády a příprava je tedy stejná jakou originální turecké kávy. Podle přípravy a složení se nazývá: „sketos“ (silná bez cukru), „metrio“(silná, lehce slazená), „vari glikos“ (silná, sladká), „metrios vrastos“ (slabá, lehce slazená) a „glikos vrastos“ (slabá, sladká). Nejpopulárnějším pivem místní produkce je „Mythos“ a „Alfa“. Nejrozšířenějším vínem je tisíce let stará „Retsina“ obsahující borovicovou pryskyřici, kterou se vymazávají vinné sudy. Tradičními alkoholickými nápoji je „Ouzo“ anýzový likér z hroznů a „Metaxa“ destilovaná z několika druhů vína a obohacena tajnou směsí středomořských bylin.

Podrobnější informace k destinaci, naleznete v informační knize Čedok na vašem hotelu.

PO PŘÍLETU

 • V příletové hale na letišti na Rhodosu vyčkejte a vyzvedněte si veškerá zavazadla.
 • Neopouštějte příletovou halu, dokud nemáte všechna svá zavazadla, není možné se vrátit zpět.
 • V případě poškození, nebo nedoručení zavazadla informujte letištní personál. Nechte si vystavit formulář "Damage Report" (v případě poškození) nebo "PIR" (v případě ztráty). Formulář uschovejte včetně palubní vstupenky a zavazadlového lístku, až poté opusťte příletovou halu.
 • Delegáty CK Čedok najdete po levé straně od východu z příletové haly.
 • Nahlaste se prosím vždy u svého delegáta, obdržíte uvítací informace obsahující důležité kontakty. Delegát vám sdělí číslo autobusu, který vás dopraví do vašeho hotelu.
 • Řidič, popřípadě doprovázející transferový delegát vám vždy sdělí název hotelu, kde právě zastavuje. Nezapomeňte si v autobusu své osobní věci a zavazadla.

PO PŘÍJEZDU NA HOTEL

 • K rychlejšímu procesu ubytování mějte připraven voucher CK Čedok, který je součástí vašeho odbavení a cestovní doklady.
 • Vyplňte registrační kartu, kterou obdržíte na recepci. Rozdělování pokojů probíhá ze strany hotelu a CK na něj nemá vliv, nicméně hotel se vždy snaží vyhovět požadavkům klientů, dle aktuální obsazenosti. Výjimku tvoří placené služby jako je výhled na moře, větší pokoje a podobně.
 • V případě, že na hotel přijíždíte v ranních hodinách, po registraci vám recepce sdělí čas, kdy obdržíte klíče od svého pokoje. Dle mezinárodních pravidel začíná ubytovávání nejdříve ve 12:00 – 14:00 místního času. Vždy dle individuálních směrnic daného hotelu.

NA POKOJI

 • Hotely neručí za ztrátu cenností, které nejsou uloženy v trezoru. Na každém hotelu je možné využít trezor, do kterého si můžete uložit cestovní dokumenty, peníze a další cennosti. Trezory jsou součástí některých hotelových pokojů, nebo je můžete využít na recepcích hotelů zdarma či za poplatek.
 • Ve většině hotelů funguje elektřina na pokoji na systému spořiče energie. Po vstupu do pokoje vsuňte kartu od pokoje či přívěšek na klíčích do otvoru v blízkosti dveří nebo vypínačů.
 • Klimatizace obvykle funguje pouze, pokud máte zcela zavřené a zamknuté balkónové dveře/okna.

KONTAKTY NA ZASTUPITELSKÉ ÚŘADY ČR

Velvyslanectví ČR v Řecku (Embassy of the Czech Republic):
G. Seferis Str. 6, Palaio Psychico, 154 52 Athens
E-mail:
athens@embassy.mzv.cz
Tel.: 0030 210 671 3755, Nouzová linka: 0030 694 473 3769

Honorární konzulát Soluň (Consulat Generale of the Czech Republic):
57, Leoforos Nikis Ave., 54622 Thessaloniki
Honorární konzulka: Margarita IGNATIDOU
Tel.: 0030 2310 222 276
E-mail: info@czconsulate.gr
aktuální informace: https://www.mzv.cz

DŮLEŽITÉ KONTAKTY

Tísňové volání: 112
První pomoc: 166
Policie: 100
Hasiči: 199

BANKY A BANKOMATY

 • Banky jsou obvykle otevřeny od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 14:00, v pátek do 13:30. Kreditní karty jsou akceptovány v mnoha hotelech, restauracích a firmách zabývajících se pronájmem aut, přednost mají karty Visa a Mastercard. Bankomaty naleznete ve všech větších městech a letoviscích.
 • Místní měnou je euro.
 • Výběr z bankomatů je možný ve všech bankách.
 • Počítejte s finanční rezervou (drobné výdaje, fakultativní výlety v místě, případné lékařské ošetření, nákup léků). Doporučená částka na osobu a pobyt je 150 – 200 EUR.

ELEKTŘINA A ZÁSUVKY

 • Střídavý proud o napětí 220 V / 50 Hz. Zásuvky jsou standardní dvoukolíkové, adaptér není třeba.

POŠTA

 • Pobočky řecké pošty (řecky: ΕΛΤΑ, čti ELTA) jsou otevřené od pondělí do pátku od 7.30 do 14.00 hod. Ve větších městech jsou v týdnu otevřeny do 18:00 – 20:00. Poštovní schránky jsou žluté barvy s modrým logem ΕΛΤΑ, někdy doplněnou o nápis POST. Poštovní známky se spolu s pohledy dají většinou zakoupit v obchodech se suvenýry nebo na hotelové recepci.

INTERNET

 • V hotelech je WI-FI internet zdarma, v některých hotelech je signál na pokoji slabší a pro lepší spojení musíte využít prostor recepce.
 • Na letištích a v obchodech mobilních operátorů si můžete zakoupit SIM kartu s balíčkem dat.

JAZYK

 • Oficiálním jazykem v Řecku je řečtina.
 • V hotelích se dorozumíte anglicky, německy a rusky. Univerzálním jazykem je trpělivost a úsměv. Nicméně doporučujeme osvojit si alespoň několik místních výrazů, jejichž znalostí potěšíte místní.
 • Pozor si dejte u českého slovíčka NE, jelikož řecké NE (NAI) vyjadřuje souhlas, tedy ANO.

KRIMINALITA

 • Řecko patří mezi země s nejnižší mírou kriminality v Evropě, proto se nemusíte bát přepadení nebo závažnějších trestných činů. I v noci je ve většině turistických oblastech bezpečno, místní lidé chodí pozdě spát a cizinci se baví v nočních klubech.
 • Ve městech se mohou vyskytovat kapsáři, zejména v přeplněných autobusech či na trzích. Neberte si peníze a cennosti na pláž.

SPROPITNÉ

 • V restauracích je obvyklé dávat spropitné ve výši asi 10 % z placené částky. I když není povinné spropitné dát, je přinejmenším vhodné jídlo a služby pochválit. Pokud se rozhodnete vyjádřit spropitným svou spokojenost, měli byste ale vynechat drobné mince – spropitné nižší než 50 centů není vhodné.

PŮJČOVNY AUT

 • K půjčení auta, nebo motocyklu je potřeba mít u sebe platný mezinárodní řidičský průkaz. Pro případnou silniční kontrolu je však dobré mít u sebe taký platný doklad totožnosti. Na ostrově platí mezinárodní dopravní značení a předpisy. V praxi však nebývají často dodržovány. Řecký temperament se na silnicích projevuje snad více než kdekoliv jinde. Předjíždění přes dvojitou plnou čáru, zprava, bez ukazatelů a v noci bez světel nejsou žádnými výjimkami. Po nepříliš kvalitních vedlejších cestách jezdí řidiči mnohdy nepřiměřenou rychlostí. Před nepřehlednými zatáčkami se doporučuje zatroubit (klakson je zde opravdu důležitou součástí auta). V potaz berte velké množství turistů neznalých svých vypůjčených vozů, motocyklů a ostrovních cest.
 • Čerpacích stanic je na celém ostrově dostatečné množství, ne všechny jsou ovšem otevřeny non-stop.

VÍZA, VSTUPNÍ FORMALITY

 • Pro cestu do Řecka potřebujete cestovní pas nebo občanský průkaz.

ZDRAVOTNÍ PÉČE

 • Budete-li potřebovat lékařské ošetření, kontaktujte prosím asistenční službu dle vašeho cestovního pojištění.

Podrobnější informace k destinaci, naleznete v informační knize Čedok na vašem hotelu.

RHODOS

HALKI

Cena od: 1 100 Kč/dospělý

Odpočinkový lodní výlet na jeden z nejkrásnějších okolních ostrovů – Halki. Zažijete úplně jinou atmosféru malého ostrova, kde Vás uchvátí krásně barevné domy stavitelů lodí, kteří zde původně žili. Okouzlí Vás malebný přístav s křišťálově čistou vodou a taverny rozeseté na každém rohu. Pocítíte vřelost a pohostinnost místních obyvatel a budete mít možnost ochutnat vynikající místní kuchyni. Zavítáte do pravoslavného kláštera Agios Nikolaos nedaleko přístavu. Následně budete mít možnost několika hodinového koupání a relaxace na jedné z místních pláží, kterou místní nazývají malým Karibikem. Při plavbě můžete spatřit v moři volně žijící delfíny.

 • Trvání výletu: cca 08:00 – 17:00
 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: příroda, plavba, odpočinek

LINDOS A ÚDOLÍ MOTÝLŮ

Cena od: 950 Kč/dospělý

Vychutnejte si městečko Lindos a přilehlou Akropoli s minimálním ruchem a počtem návštěvníků v dopoledních hodinách. Děti se na vrchol Akropole mohou nechat vyvést na oslíkovi. Na vrcholku se vám otevře jeden z nejkrásnějších výhledů ostrova v popředí s chrámem bohyně Athény a v pozadí s romantickou zátokou Apoštola Pavla. Ve volném čase se nechte unášet spletí bílých uliček s obchůdky nabízejícími rukodělné výrobky z kůže, stříbra a mnoho dalších originálních výrobků. Osvěžit se můžete např. čerstvým džusem z místních pomerančovníků. Výlet dále pokračuje do Údolí motýlů – unikátního domova stovek Přástevníků kostivalových, což je ochlazující oázou v horkých dnech. Skvělý zážitek pro děti i dospělé.

 • Trvání výletu: cca 09:00 – 17:00
 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: příroda, plavba, odpočinek

RHODOS BY NIGHT

Cena od: 750 Kč/dospělý

Vaše cesta povede do známého přístavu Mandraki kde se údajně tyčil jeden ze Sedmi divů antického světa a nejvyšší socha starověku Kolos Rhódský. Poté uvidíte unikátní místo, kde se spojuje Egejské a Středozemní moře. Na Rhódské akropoli si prohlédnete pozůstatky Apollónova chrámu, odeonu a antického stadionu. Projdete si malebné uličky Starého města plného středověkých památek, např. Palác Velmistrů a ulici Rytířů, patřící pod ochranu UNESCO. V okolí Hippokratova náměstí v Novém městě budete mít možnost objevit nejlepší místa pro nákupy, vychutnat si legendární Frappé, nebo ochutnat speciality řecké kuchyně.

 • Trvání výletu: cca 16:00 – 21:00
 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, historie
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter