phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
Další služby>Služby na letišti>

Go parking - výhodné parkování u letiště v Praze

Go parking - výhodné parkování u letiště v Praze

Chcete-li levně a kvalitně zaparkovat v bezprostředním blízkosti letiště Praha, doporučujeme využít služeb firmy GO parking.

Tato možnost Vás vyjde levněji, než kdybyste parkovali přímo na/v parkovacích plochách letiště Praha, přičemž je navíc zajištěna doprava z parkoviště na terminál, z kterého odlétáte a opačně.


MEZI NEJVĚTŠÍ VÝHODY PARKOVÁNÍ GO PARKING PATŘÍ:Mapa parkoviště

  • BEZPEČNOST - systém trojí ochrany: fyzická ostraha 24 hodin denně, desítky monitorujících kamer, veškerá rizika jsou v plné výši krytá pojištěním
  • RYCHLOST - nonstop přepravu realizují devítimístné klimatizované minibusy. Transfer je stejně rychlý jako parkování přímo na letišti a pěší přesun k terminálům - cca tři minuty. Dopravné k terminálům i zpět je v ceně parkovného.
  • CENA - GO parking nabízí levnější ceny v porovnání s konkurenčními parkovišti u Letiště Praha. Týdenní sazba je levnější než přeprava taxi službou z centra Prahy a zpět. Týdenní sazba činí 900 Kč. Při rezervaci online ještě výhodnější ceny!
  • ZÁZEMÍ - během Vašeho parkování můžete využít služeb bankomatu, sociálního zařízení, můžete si nechat vyčistit, opravit nebo zrenovovat svůj vůz u smluvních partnerů. Na místě je k dispozici startovací zdroj či kompresor.
  • POHODLÍ - praktickým, přehledným a finančně výhodným řešením pro často létající zákazníky jsou čipové karty.


arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter