phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Aktuální nabídky>Animační kluby>

ČedoKarma

Úvodní fotografie

chillout


hudba


prosecco

Užijte si dovolenou na maximum, přichází ČedoKarma


Nekonečná zábava, ale i relax, to vše v jedinečných hotelech s unikátním konceptem ČedoKarma! A co na vás čeká? Ať už jste single a berete dovolenou jako příležitost k seznámení, nebo toužíte po dovolené jenom ve dvou či s partou přátel, máme pro vás nabídku, která se neodmítá. Ubytování v hotelech pouze pro dospělé, kde si užijete nejen stylový interiérový design, odpočinkové zóny, bazény, ale i zábavný program s vynikajícími českými animátory – od cvičení po párty až do rána.


Objevte s námi nové zážitky z dovolené!


bazén

Hudba


Naše klubové hotely vám přes den u bazénu vytvoří domácí atmosféru prostřednictvím místního DJe. Odpočinkovou lounge music pak zase večer vystřídá třeba vzrušující párty pouze v bílém. Jiný den zase rozvlňte své boky v rytmu latino. Nemusíte se bát, že byste se s námi nudili!

DJ
DJ
DJ

Prosecco


Jaký bude váš první prázdninový drink? V baru u bazénu na vás totiž čeká dostatek šumivého vína, ale i dalších super nápojů. A nezapomeneme samozřejmě ani na něco k snědku, protože na vás čekají místní dobroty v rámci občerstvení. Tak na zdraví a vaší vysněnou dovolenou!

Prosecco

Chillout


Když jste konečně na dovolené, relaxujte! Zavřete oči, poslouchejte rytmus hudby a odpočívejte, na lehátku, u bazénu, prostě vypněte hlavu a užívejte si každou minutu. A v pauzách mezi sladkým lenošením udělejte i něco pro tělo i ducha. Zacvičte si s našimi profi animátory jógu, aqua-gym nebo si dejte do těla v posilovně.

Chillout
Chillout
Styl

Styl


Designové a moderní interiéry hotelů navržené v souladu s nejnovějšími trendy a smyslem pro detail jsou zárukou dovolené ve stylovém prostředí. Krásné prostředí, pohodlné pokoje pro vás dva a prostory, ze kterých se vám opravdu nebude chtít odjíždět.
Koncept ČedoKarma je pro vás připraven ve vybraných hotelech.


Nemůžete se dočkat?
Zarezervujte si svoji dovolenou ještě dnes!

Hotel Solimar

Řecko / Kréta

Hotel Solimar White Pearl

Představte si klidnou rybářskou vesničku na Krétě a nedaleko ní moderně zrekonstruovaný hotelový komplex, který je postavený přímo u pláže asi 1 kilometr od centra. Relaxujte s proseccem a knížkou u bazénu a užijte si zároveň nádherný výhled na moře i hory. Tento luxusní hotel pouze pro dospělé asi 43 km od letiště Chania je perfektní pro dovolenou ve dvou nebo pro partu přátel.


Hotel Ionis

Řecko / Zakynthos

Hotel Ionis Art

Luxusní ubytování v samotném srdci městečka Laganas, pár kroků od skvělých restaurací, kde si pochutnáte na tradiční řecké kuchyni, ale i od barů a klubů, kam se můžete vyrazit bavit. Ionis Art Hotel je ideální volbou pro všechny náročné hosty, kteří si chtějí užít dovolenou v cenově dostupném hotelu jen pro dospělé, relaxovat u bazénu i na krásné písčité pláži, navíc jen 8 kilometrů od hlavního města Zakynthos.Nenašli jste, co hledáte? Nevadí, máme pro vás
další nabídku hotelů pouze pro dospělé.
Vyberte si podle svých představ!

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter