phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Aktuální nabídky>

Beach office

Beach office

Kancelář přímo na pláži

Máte už po krk práce z domova v pyžamu nebo teplácích? Rádi byste spojili příjemné s užitečným a svoji kancelář si otevřeli přímo na pláži? Stačí vám k práci notebook a internet? S Čedokem se teď můžete přesunout za teplem snadno a rychle a otevřít si na pár týdnů svou kancelář v zahraničí. Představte si, jak z lehátka vyřizujete e-maily a pořádáte online schůzky. Po nich pak jen počítač zaklapnete a vyrazíte na pláž, na promenádu nebo poznávat místní gastronomii a kulturu. Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku osmi skvělých hotelů v našich zimních destinacích, které jsou ideální právě pro práci i zábavu. Splňte si svůj sen a odleťte třeba na tři týdny nebo celý měsíc za sluncem za ty nejvýhodnější ceny, beach office si prostě zamilujete!

Zvonek

Vybrali jsme pro vás osm hotelů s polopenzí nebo all inclusive a kvalitním servisem, které jsou ideální pro spojení práce a odpočinku.

Wifi

Díky perfektnímu připojení k internetu na každém kroku můžete pohodlně pracovat ze svého pokoje, v restauraci, u bazénu i na pláži.

Kalendář

S námi si můžete užít tři týdny nebo měsíc beach office dovolené za ty nejvýhodnější ceny.

Vybírejte z naší nabídky a užijte si beach office dovolenou v oblíbených zimních destinacích.

Dominikánská republika

Egypt – Hurghada, Marsa Alam

Kanárské ostrovy – Fuerteventura, Tenerife

Madeira

Zanzibar

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter