phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Advent v Londýně

Výhody nabídky

 • poznejte oblíbenou metropoli v době Vánoc 
 • anglická snídaně v ceně
 • okružní jízda v ceně
 • fakultativní vstupenky

Advent v Londýně Kód: LON1305

15 490PLN
Dorośli: 2 snídaně Čt 14.12 – Ne 17.12.23
Itaka

Advent v Londýně Kód: LON1305 Velká Británie / Londýn

Popis nabídky


1. den:
 Odlet z Prahy do Londýna, okružní jízda Londýnem, transfer do hotelu, ubytování. Dle časových možností návštěva centra Londýna s průvodcem nebo individuální volno k návštěvě adventních trhů, kterých se v Londýně koná bezpočet. Doporučit můžeme např. osvícený Hyde Park s největším trhem v Londýně – Winter Wonderland, více než 100 dřevěných stánků s dárky a typickými vánočními pochoutkami, největší venkovní kluziště ve Velké Británii. Nocleh v hotelu.


2. den: 
Snídaně v hotelu. Londýn - přesun metrem do blízkosti Hyde parku, celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem kolem Buckinghamského paláce, St. James parku k Westminsterskému opatství a majestátnímu Parlamentu s Big Benem. Dále třídou Whitehall kolem Downing Street na Trafalgarské náměstí, čtvrť Soho na Covent Garden ulice s nejrůznějšími kulturními podniky, puby i restauracemi pro náročné.  Možnost fakultativně vstupenky na vyhlídkové oko London Eye i muzea voskových figurín Madame Tussaud´s. Večer možnost procházky krásně nasvícenou pěší zónou přes Leicester square ke slavné Piccadilly. Individuální návrat do hotelu, individuální večerní program – adventní trhy na nábřeží South Bank, na Leicester Square nebo např. na Trafalgar square, nocleh.


3. den: 
Snídaně v hotelu. Londýn – přesun metrem do blízkosti katedrály sv. Pavla, celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem přes Millenium Bridge, Tate Gallery – galerie moderního umění na místě bývalé elektrárny, Globe – kopie alžbětinského divadla, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower – původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast - poslední křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Catherine´s Dock. Fakultativně možnost vstupenky na nejvyšší budovu Evropy – mrakodrap The Shard s vyhlídkou. Individuální návrat do hotelu, individuální večerní program – další trhy, které doporučíme jsou poblíž navštívených míst Tower Bridge a Tower of London – podél řeky Temže umístěný trh Christmas by River s dřevěnými stánky a výborným svařeným vínem navíc doplněný výhledem na místní pamětihodnosti. Nocleh v hotelu.


4. den:
 Snídaně v hotelu. Možnost individuálního programu pro nákupy a návštěvu památek. Dle letového řádu odjezd od hotelu na letiště a odlet do Prahy.

• Možnost ubytování na jednolůžkovém pokoj: příplatek 2.990 Kč
• Možnost zakoupení vstupenky do muzea Madame Tussaud´s 1.090 Kč
• Možnost zakoupení vstupenky na vyhlídkové oko London Eye 950 Kč
• Možnost zakoupení vstupenky na mrakodrap The Shard 1.150 Kč

• leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha - Londýn (Heathrow) - Praha v turistické třídě
• 3 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní, pokoje s příslušenstvím
• Ttransfery autobusem z/na letiště
• okružní jízdu Londýnem
• služby průvodce
• pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu  od-do od každého účastníka. Upozorňujeme, do Velké Británie lze cestovat pouze na cestovní pas. Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců od data návratu z destinace.

Vstupy do památek a jízdné MHD si hradí účastníci zájezdu sami na místě.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. 
Změna hotelu a programu vyhrazena.


UPOZORNĚNÍ: 
Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.   

Výklad k navštíveným místům může podat průvodce pouze v autokaru a v přiměřené míře mimo autokar. Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.

Doporučujeme si před cestou vyhotovit kopie cestovních dokladů a nenosit je spolu s originály. V případě ztráty či odcizení se tím urychlí vyřizování formalit na zastupitelských úřadech.

Informace o regionu

Velká Británie — Londýn

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
16 990
Ušetříte: 1 500
15 490 Celkem Podrobnosti o ceně 30 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter