phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Metropole východu USA a Kanady

Výhody nabídky

  • kombinace východní části USA a Kanady
  • oblíbený zájezd již mnoho let

Metropole východu USA a Kanady Kód: JFK0555

69 559PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Pá 21.05 – Pá 04.06.21 (15 dní / 13 nocí)
Itaka

Metropole východu USA a Kanady Kód: JFK0555 USA

Popis nabídky


1. den
ODLET Z PRAHY Odlet z Prahy do New Yorku, přejezd do Philadelphie, ubytování, nocleh.

2. den
PHILADELPHIA – ATLANTIC CITY Návštěva Philadelphie s prohlídkou centra města, Independence Hall a Liberty Bell – zvonu, který je pro Američany symbolem svobody. Přejezd do Atlantic City, města nazývaného Las Vegas východu. Volný program, nocleh.

3. den
ANNAPOLIS –WASHINGTON D.C. Přejezd trajektem na poloostrov Chesapeake. Zastávka v Annapolis – které díky architektonickému stylu, historii a přímořskému rázu patří k nejhezčím městečkům USA. Sídlí zde elitní námořní akademie, k jejímž kadetům patří prezidenti, kapitáni ponorek, astronauti či příslušníci komand SEALS. Přejezd do Washingtonu D.C., nocleh.

4. den
WASHINGTON D.C. Dnes pokračuje prohlídka města, při níž uvidíme Bílý dům, sídlo senátu a kongresu Kapitol, památníky amerických prezidentů Washingtona, Lincolna a Roosevelta a také světoznámá muzea obklopující centrum města, tzv. Mall. Nocleh ve Washingtonu D.C..

5. den
PITTSBURGH Odjezd do Pittsburghu, kde hrála řada českých hokejistů včetně Jaromíra Jágra. Pittsburgh je také městem úžasné architektury. Kvůli poloze na soutoku dvou řek se mu říká město mostů. Nocleh.

6. den
LAKE ERIE – BUFFALO Přejezd k jezeru Erie, jednomu z pěti Velkých jezer. Podél jezera dojedeme do Buffala, kde učiníme krátkou prohlídku a pokračujeme k Niagaře. Ubytování v hotelu následované návštěvou Niagarských vodopádů, kterou často ve večerních hodinách doplní působivá světelná show. Nocleh v Niagara Falls.

7. den
NIAGARA FALLS Ráno pokračujeme prohlídkou vodopádů s výhledy na 55 metrů vysokou masu vody. Sílu živlu znásobí plavba lodí v blízkosti vodní stěny. Odjezd do Toronta v Kanadě, ubytování, nocleh.

8. den
TORONTO – LAKE ONTARIO Prohlídka Toronta s návštěvou CN Tower a vyhlídky ve výšce 350 m. Její skleněné dno dokáže vyvolat pocit děsu a paniky. CN Tower byla donedávna s 447 m nejvyšší stavbou světa. Odjezd podél jezera Ontario do Ottawy. Nocleh na trase.

9. den
OTTAWA – MONTREAL Příjezd do Ottawy, hlavního města Kanady. Prohlídka města a jeho nejatraktivnějších míst – Rideau Canal, budovy parlamentu a dalších pamětihodností. Přejezd do Montrealu ve francouzsky mluvící provincii Québec City, nocleh.

10. den
MONTREAL – SARANAC LAKE Prohlídka historické části Montrealu připomínající starou Francii s bazilikou Notre Dame. Návštěva centra s mrakodrapy a vyhlídky nad městem. Odjezd do Saranac Lake v USA, nocleh.

11. den
ALBANY – NEW YORK Cesta státem New York s návštěvou Albany. V podvečer příjezd do New Yorku. Volný program, případně večerní návštěva města. Nocleh v New Yorku.

12. den
NEW YORK Prohlídku města zahájíme plavbou na Liberty Island se sochou Svobody a ostrov Ellis Island s muzeem emigrace, symbolem přistěhovalců, kteří zde žádali o vstup do Nového světa. Pak, už suchou nohou – projdeme jižní část Manhattanu a jeho nejznámější místa, jako kupříkladu finanční čtvrť Wall Street s burzou cenných papírů, novogotický kostel Trinity Church či rušnou Čínskou a Italskou čtvrť. Z terasy mrakodrapu Empire State Building si vychutnáme rozsvěcující se město. Nocleh v New Yorku.

13. den
NEW YORK Dnes pokračujeme prohlídkou oblastí v okolí Central Parku, Páté Avenue, Times Square, SoHo, divadelní čtvrtě či Páté Avenue. Večer na rozzářeném náměstí Times Square vstřebáme jedinečnou atmosféru města. Nocleh v New Yorku.

14. den
ODLET DO PRAHY Volno. Odpoledne odlet do Prahy.

15. den
PŘÍLET DO PRAHY Poznámky prohlídka NY pěšky a metrem ($3/os/jízda) v NY při požadavku na pokoj s oddělenými lůžky bude účtován poplatek 890,- Kč/os

- fakultativní vstupy a výlety stravování a spropitné vstupní autorizaci do USA. Žádost podejte na adrese: https://esta.cbp.dhs.gov.
- příplatek za jednolůžkový pokoj 24 500 Kč

leteckou přepravu a letištní poplatky 13x hotel kategorie 3* (v NY na Manhatttanu) doprava vozy či mikrobusy (pouze) vstupy do národních parků služby českého průvodce NAVÍC V CENĚ Výlet lodí k soše Svobody a ostrov Ellis Island vstup na vyhlídkovou věž CN Tower v Torontu plavba lodí do blízkosti Niagarských vodopádů

Informace o regionu
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
73 990
Ušetříte: 4 431
69 559 Celkem Podrobnosti o ceně 139 118
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter