phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Okouzlující Thajsko

Výhody nabídky

 • Exotické krajiny národních parků
 • Návštěva nádherných památek Thajska
 • Zajímavé fakultativní výlety
 • Možnost prodloužení pobytu v Thajsku

Okouzlující Thajsko Kód: KBV2BAM

44 509PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Út 07.01 – St 15.01.25
Itaka

Okouzlující Thajsko Kód: KBV2BAM Thajsko

Popis nabídky

1. DEN: KRABI
Přílet do KRABI, transfer do hotelu a ubytování. Volný čas. Nocleh.

2. DEN: AYUTTHAYA - BANGKOK 
Balíček snídaně. Předčasný check-out z hotelu. Transfer na letiště a odlet do Bangkoku. Přejezd do bývalého hlavního města Thajska - AYUTTHAYA. Návštěva malebných ruin paláce a chrámů. Město vzkvétalo od poloviny 14. do 18. století a tehdy bylo jedním z nejbohatších a nejmocnějších městských center v Asii. Bylo zde přes 2000 pozlacených chrámů, jejichž záře byla viditelná na mnoho kilometrů. Transfer do vašeho hotelu v BANGKOKU. Ubytování. Fakultativně (za příplatek na místě): večeře v restauraci v 78. patře Baiyoke Sky Hotel - nejvyšší budovy Thajska - s panoramatickým výhledem na město. Poté se projděte po slavné ulici Khao San. Návrat do hotelu, nocleh.

3. DEN: BANGKOK
Snídaně. Návštěva největších atrakcí BANGKOKU: Chrámu smaragdového Buddhy, který je nejvýznamnější svatyní země, a Královského paláce, historického sídla králů Thajska. Projeďte královskou čtvrtí Dusit, kde je například královský příjmací sál Ananty Samakhom, socha krále Rámy V. na koni a palác Paruskavan, kde na počátku 20. století žila slavná princezna Katia. Návštěva Chrámu ležícího Buddhy, ve kterém se nachází jedna z největších soch Buddhy na světě, měřící až 46 m. ​​Fakultativně (za příplatek na místě): výlet tradiční lodí po řece Chaophraya a kanály Bangkoku, které byly hlavní komunikační trasou starého města. Projeďte čínskou čtvrtí. Návštěva chrámu Zlatého Buddhy. Volitelné večer (za příplatek na místě): transfer na noční trh Asiatique Riverfront. Večeře podávaná s tradičními thajskými pokrmy a transvestit show - Calypso. Volný čas na nákupy na největším nočním trhu v Bangkoku se spoustou restaurací, pouličního jídla a stánků se suvenýry. Návrat do hotelu, nocleh.

4. DEN: KANCHANABURI - PN ERAWAN - ŘEKA KWAI

Snídaně. Odhlášení z hotelu. Odjezd do provincie KANCHANABURI ležící cca 150 km západně od Bangkoku. Návštěva NÁRODNÍHO PARKU ERAWAN. Procházka ke krásně položenému vodopádu a koupání v křišťálově čisté vodě. Návštěva sloní rezervace, kde uvidíte, jak se tato krásná zvířata chovají ve svém přirozeném prostředí, nakrmíte je a dozvíte se o nich mnoho zajímavostí. Fakultativně (za příplatek na místě) neobvyklá atrakce: společná koupel se slony v řece Kwai. Zastávka u Tam Krasae – můžete si prohlédnout jeskyni se sochou Buddhy a malebným dřevěným mostem, který je součástí „cesty smrti“. Přejezd do vesnice Kanchanaburi. Volno u slavného mostu na ŘECE KWAI. Ubytování v hotelu na břehu řeky Kwai. Nocleh v Kanchanaburi.

5. DEN: DAMNOEN SADUAK - HUA HIN
Snídaně. Přejezd do DAMNOEN SADUAK, kde se nachází nejznámější plovoucí trh v Thajsku. Místní obchodníci prodávají ovoce, zeleninu a další potraviny i místní řemeslné výrobky z lodi. Můžete také ochutnat tradiční pokrmy připravované na lodích. Volný čas na nákupy. Poté návštěva královského paláce Khao Wang v Phetchaburi. Palác byl postaven v roce 1859 králem Mongkutem (Rama IV). Odpoledne přejezd do HUA HIN - přímořského města ležícího cca 220 km jihovýchodně od hlavního města Thajska. Ubytování. Večer volný čas na procházku nebo menší nákupy na nočním trhu Hua Hin. Ubytování.

6. DEN: PN SAM ROI YOD
Snídaně. Přejezd do malé rybářské vesnice Bang Pu v NÁRODNÍM PARKU SAM ROI YOD. Výlet lodí na klidnou pláž a 20 min. průchod do jeskyně Phraya Nakorn, kde je krásný altán obklopený stalagmity, vybudovaný králem Chulalongkornem. Odpoledne odjezd do Chumphonu. Ubytování, nocleh.

7. DEN: PN KHAO SOK - KRABI
Snídaně. Přejezd do NÁRODNÍHO PARKU KHAO SOK. Park se rozkládá na ploše cca 740 km², můžete zde vidět zbytky panenského tropického pralesa, který dříve pokrýval celý Malajský poloostrov. Les obývá mnoho druhů zvířat např. sloni, giboni, jeleni a tapíři. Jeho centrální částí je jezero Cheow Larn. Výlet na motorovém člunu po malebném jezírku obklopeném strmými vápencovými skalami tyčícími se až 500 m nad vodní hladinu. Odpoledne přejezd do jedné z nejkrásnějších provincií Thajska - KRABI. Ubytování, nocleh.

8. DEN:
Snídaně. Volno (v závislosti na čase odletu), transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. Pro lidi, kteří si pobyt prodlužují za odpočinkem: snídaně, check-out, transfer na letiště, transfer do vybraného hotelu.

Fakultativní poplatky:
Večeře v Bangkoku v Baiyoke Sky: cca 50 USD.
Plavba v Bangkoku: cca 20 USD.
Sloní koupel: cca 50 USD.
Asiatique Riverfront a Calypso: cca 50 USD.

7 nocí v hotelech *** po trase zájezdu.
Dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením.
Stravování: 7 snídaní (1 snídaně formou balíčku) .
Let: Česko-Thajsko-Česko.
Česky mluvícího průvodce.
Transfery.
Jízda autokarem. 
Pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob.

Změna programu vyhrazena.

Povinné platby na místě: vstupenky a místní průvodci, vnitrostátní let: Krabi-Bangkok: cca 280 USD, spropitné: cca 5 USD / osoba / den.

Vzhledem k přísným zákonným požadavkům v Thajsku lze návštěvu Královského paláce, Chrámu smaragdového Buddhy a některých dalších zařízení uskutečnit pouze v doprovodu místního průvodce.

Informace o regionu
Mapa
Recenze
5,5 / 6
Celkové hodnocení
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
 • 4.8
 • 4.8
 • 4.8
 • 5.6
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Hotel
 • Pokoje standard
6 / 6
, 43, s partnerem 2024-02-08
Více času na památky. více informací
Více času na památky.
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
, 61, s partnerem 2024-02-08
nic více informací
nic
 • 4
 • 3
 • 6
méně informací
5 / 6
, 51, s partnerem 2023-11-16
Když jsme se rozhodovali my, nebyli bohužel k dispozici téměř žádné recenze ani rady. Zkusím to tedy prolomit: zájezd byl pestře sestaven a dobře zorganizovaný. Byl ale poměrně náročný na (...) více informací
Když jsme se rozhodovali my, nebyli bohužel k dispozici téměř žádné recenze ani rady. Zkusím to tedy prolomit: zájezd byl pestře sestaven a dobře zorganizovaný. Byl ale poměrně náročný na psychiku (spíte víceméně jen po hodinách a téměř každý den musíte zabalit znovu kufry do dalšího hotelu) i fyzičku (v parku Erawan se opravdu nemusíte sápat až do sedmého patra, beztak uděláte nejlepší fotky už ve druhém). Potřebujete spoustu oblečení, nedá se nic vyprat (neuschne vám to), ve všech vnitřních prostorech (v letištní hale obzvlášť) je mrazivá zima a na památky vás nepustí bez dlouhých kalhot (přivezte si je z domova, nebo si budete muset koupit ty místní se slony). Pokud se bojíte místní stravy a nechutnají vám dary moře, nezoufejte - tousty se šunkou a sýrem seženete v každém 7-Eleven a automaticky vám je i ohřejí. Repelent si nevozte, dá se snadno koupit a účinný je stejně jedině ten místní. Královský palác v Bangkoku je opravdu přenádherný, plavby po řece na plovoucí trhy či na jezeře jsou také top zážitky. A pozor na opice - jsou to agresivní bestie! :). Wifi zdarma je v každém hotelu, místní simku nepotřebujete. Úplně největší dík ale patří delegátce paní Karle, ta prostě byla skvělá - cítíte se s ní bezpečně a komfortně v každé situaci.
 • 4
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
, s partnerem 2023-04-01
Celkově jsem byla se zájezdem spokojená, byla dobře vyvážená historie i přírodní zajímavosti. Zájezd byl pro starší účastníky poměrně dost fyzicky náročný, např. 20 minutový průchod do jeskyně (...) více informací
Celkově jsem byla se zájezdem spokojená, byla dobře vyvážená historie i přírodní zajímavosti. Zájezd byl pro starší účastníky poměrně dost fyzicky náročný, např. 20 minutový průchod do jeskyně 6. den rozhodně nešel v tomto časovém intervalu zvládnout.
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
, 56, se svými přáteli 2023-04-01
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
, Solo 2023-04-01
Tyžden navic😃 více informací
Tyžden navic😃
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Výlety v češtině od našich delegátů dostupné na místě

THAJSKO

PHI PHI DELUXE

Cena od: 2 300 Kč/dospělý

Zažijete s námi poznání ráje s tyrkysovým mořem a zářivě bílou pláží, na kterém se natáčel světoznámě proslulý film Pláž s Leonardem DiCapriem. Během plavby si užijete šnorchlování podél korálových útesů vápencových skal. K vidění bude i jeskyně Vikingů, kde sídlí vlaštovky, jejichž hnízda patří k nejvybranějším pochoutkám. Společně vydáme i k opičí zátoce, a poté se poplavíme na ostrov PhiPhi Don, odkud je nádherné panorama na souostroví. Sladkou tečkou bude piknikový oběd na pláži Bambo, která vypadá jako z prospektu - bílý písek a moře tak průzračné, že je dokonale vidět na dno, a samozřejmě si zde vychutnáte čas na koupání a opalování.

 • Trvání výletu: cca 08:00 – 16:00
 • Vhodnost: dospělí a děti od 6 let
 • Zaměření: poznání, šnorchlování

JAMES BOND EXPEDICE

Cena od: 2 250 Kč/dospělý

Vydejte se s námi na proslulý ostrov KoPghing Kan, který se proslavil ve filmu s Agentem 007 (Muž se zlatou zbraní) Na tomto ostrově uvidíte ikonický vápencový útvar KoTapu. Po cestě navštívíme rybářskou, kde zažijete autentický život místních domorodců. Poté se vydáme objevovat na kajacích nádherné jeskyně a zastavíme se na ostrově Ko Na Khae, vyhlášený nedotčenou přírodou, kde si vychutnáme oběd připravený místními ženami, a následně vyplujeme na oblíbený ostrov, kde bude čas na mořský relax ve vlnách a na pláži.

 • Trvání výletu: cca 08:00 – 16:00
 • Vhodnost: dospělí a děti od 6 let
 • Zaměření: poznání, příroda, koupání

SAFARI DELUXE

Cena od: 2 350 Kč/dospělý

Zažijte úžasné dobrodružství v džungli národního parku, kde se můžete koupat se slony a starat se o ně. Vydáme se i na dobrodružné sjíždění řeky v nedotčené přírodě na thajských bambusových raftech, kde si vychutnáte i tradičně připravovanou bambusovou kávu. Dopoledne navštívíme nejvýznamnější „Opiččí chrám„, a zážitek pro Vás bude i procházka na autentickém thajském trhu. Odpoledne si užijete thajskou školu vaření, završenou delikátním obědem. Závěrem navštívíme památník místa, které bylo nejvíce postihnuté tsunami.

 • Trvání výletu: cca 08:00 – 18:00
 • Vhodnost: dospělí a děti od 6 let
 • Zaměření: poznání, fauna, příroda

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
49 999
Ušetříte: 5 490
44 509 Celkem Podrobnosti o ceně 89 018
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter