phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Zimní kouzlo švýcarských drah

Výhody nabídky

 • v programu mj. Sv. Mořic, Schilthorn - Piz Gloria, Pilatus, Locarno či kouzený Lucern
 • pohodlná cesta lůžkovým vozem do Švýcarska 
 • v ceně Swiss Travel Pass  a polopenze na hotelu 
 • kouzelné scenérie zasněných Alp

Zimní kouzlo švýcarských drah Kód: XCH1606

35 990PLN
Dorośli: 3 polopenze Út 26.03 – Ne 31.03.24
Itaka

Zimní kouzlo švýcarských drah Kód: XCH1606 Švýcarsko

Popis nabídky


1. den:
Odjezd v podvečerních hodinách přímým lůžkovým vagónem z Prahy přes České Budějovice, Linz, Salzburg a Innsbruck do Sargans.
2. den:
Snídaně ve vlaku. Po příjezdu do Švýcarska pokračujeme ze Sargansu do Landquartu a červenými vagónky úzkorozchodné adhezivní trati Rhétských drah do Sagliains a dále nejkrásnějším údolím východního Švýcarska Engadin do světoznámého střediska zimních sportů, které hostilo zimní olympijské hry, Svatého Mořice. Zde můžeme udělat zajímavou procházku nebo se projít uličkami tohoto mondénního města. Pokračujeme Albulskou tratí, kde vláček pomocí velkoryse plánovaných spirálových tunelů a viaduktů překonává výškový rozdíl a dále Údolím hradů dojedeme do Reichenau Tamins na soutoku Horního a Dolního Rýna. Dále nás červenobílé vagónky ozubnicové úzkorozchodné trati Matterhorn Gotthard Bahn přes Oberalppas dovezou do srdce Alpské pevnosti města Andermatt. Sjedeme k ústí Gotthardského tunelu a místa ubytování v oblasti Altdorfu. Večeře, nocleh.  
3. den:
   Po snídani do Luzernu . Dále Expresem z Luzernu do Interlakenu, panoramatickou cestou,  zasněženým průsmykem Brünig, rozmanitou krajinou hor a jezer. Výjezd zubačkou do  Lautenbrunennu a přes Mürren a lanovkou k návštěvě Schilthornu – Piz Gloria (2970 m n. m.) jednoho z vrcholů předhůří Bernských Alp, s panoramatickou restaurací s úchvatnými výhledy na okolní vrcholy (Eiger, Mönch, Jungfrau) a vyhlídkovou plošinou Piz Gloria View. Možnost návštěvy expozice věnované natáčení bondovky „V tajných službách Jejího Veličenstva“.  Návrat na ubytování. Večeře. Nocleh.
4. den:
Po snídani pojedeme Gotthardskou drahou, systémem točitých tunelů, ramp a viaduktů vystoupáme k severnímu portálu patnáct kilometrů dlouhého Gotthardského tunelu, který podjíždí stejnojmenný alpský průsmyk a je již od roku 1882 spojnicí mezi severní a jižní stranou Alp. Klesáním horskou krajinou v kantonu Ticino, přes město tří hradů Bellinzonu, dojedeme do Locarna, města na Lago Maggiore, které je díky své nenapodobitelné atmosféře nazýváno též švýcarským Monte Carlem. Možnost výjezdu lanovkou k poutnímu chrámu Madonna del Sasso, kde je slavný Bramantův obraz Útěk do Egypta. Cestou zpět projedeme nejdelším železničním tunelem světa, 57 kilometrů dlouhým Gotthardským úpatním tunelem. Celková doba jízdy v tunelu je 20 minut. Dojedeme zpět do místa ubytování. Večeře, nocleh. 
5. den:
Po snídani odjedeme do Luzernu, zavazadla si dáme do úschovny. Přejezd místní dopravou do Kriens a výjezd na pověstný Pilatus.  Návrat do Luzernu. Volný program v jednom z nejkrásnějších měst Švýcarska se známým Kapličkovým mostem. Možnost návštěvy největšího dopravního muzea na světě, kde se mohou pochlubit nádhernou sbírkou slavných švýcarských lokomotiv i řadou dalších zajímavostí z říše dopravy. Milovníci hudby jistě neopomenou navštívit muzeum Richarda Wagnera, kde je uložena řada originálů partitur jeho slavných oper. V pozdních odpoledních hodinách pokračujeme do Curychu, odkud nás přímý lůžkový vlak dopraví zpět do ČR.  
6. den:
Snídaně ve vlaku. Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách

příplatek za jednolůžkový pokoj od 3 290 Kč (v hotelu)
čtyřlůžkový pokoj - na vyžádání 
příplatek za kupé pro 1 osobu  od 6 990 Kč

železniční jízdenku Praha - Švýcarsko / Švýcarsko - Praha v lůžkovém voze ve dvoulůžkových kupé (popř. třílůžkových kupé) včetně snídaně.
4 denní skupinový Swiss Travel Pass 
3 noclehy v hotelu*** s polopenzí
služby průvodce

Cena nezahrnuje:

vstupy, lanovky a rezervace cca 80 CHF

Swiss Travel Pass garantuje přepravu zdarma v síti SBB a některých lokálních drahách, MHD v některých městech a lodní dopravu na některých jezerech. Na privátních či poloprivátních drahách, jako např. na Pilatus, Jungfrau, Gornergratt nebo Rigi Bahn, je garantována pouze sleva. V případě uzávěry horských průsmyků, omezení provozu některých lanovek nebo dalších neovlivnitelných skutečností změna programu vyhrazena (např. výluky na železnici, které jsou řešeny náhradní autobusovou dopravou). U listopadového termínu návštěva pověstného adventního trhu na Pilatusu. 
VZHLEDEM K ČASTÝM PŘESTUPŮM A NUTNÉMU PŘENÁŠENÍ ZAVAZADEL NENÍ ZÁJEZD VHODNÝ PRO OSOBY SE SNÍŽENOU POHYBLIVOSTÍ. 

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.


Informace o regionu

Švýcarsko

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 35 990 Celkem Podrobnosti o ceně 105 970
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter