phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Vůně Srí Lanky

Výhody nabídky

 • Safari v národním parku Yala
 • Setkání se slony
 • Koloniální město Galle
 • Čajové plantáže

Vůně Srí Lanky Kód: CMB2YAL

35 990PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Út 09.01 – St 17.01.24
Itaka

Vůně Srí Lanky Kód: CMB2YAL Srí Lanka

Novinka

Popis nabídky

1. DEN: PINNAWALA - KANDY
Přílet na Srí Lanku. Přejezd do PINNAWALY, kde se nachází první sloní sirotčinec na světě. Možnost pozorovat rituál jejich koupání v nedaleké řece Ma Oya a krmení. Přejezd do KANDY, posledního hlavního města starověkého Cejlonu, pokladnice kultury, umění a řemesel. Návštěva chrámu, kde je uchovávána relikvie buddhistů - Buddhův zub. Poté návštěva místního bazaru. Transfer do hotelu. Ubytování, večeře, nocleh.

2. DEN: PERADENIYA - NANO OYA - NUWARA ELIYA
Snídaně. Přejezd do PERADENIYA, odkud začne cesta vlakem do NANU OYA. Trasa vede úžasnou krajinou džungle a hor. Cestou vlak míjí vesnice roztroušené mezi poli. Jde o jedinečnou příležitost poznat každodenní nelehký život srílanské provincie. Po příjezdu do Nanu Oya přejezd autokarem do NUWARA ELIYA - městečka malebně položeného mezi horami, kterému se kvůli stále znatelným koloniálním vlivům a mírně chladnějšímu mikroklimatu říká Malá Anglie. Procházka krásným okolím a okouzlujícím městečkem v koloniálním, britském stylu. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

3. DEN:  HORTONSKÉ PLANINY - ELLA
Snídaně formou balíčku. Brzy ráno check-out a odjezd směr HORTON PLAIN NATIONAL PARK. Pěší túra po turistické stezce (cca 3-4 hodiny) překvapí svou rozmanitostí. V parku můžete potkat zvířata jako muntžaky, sambary, lasičky, levharty a symbol Srí Lanky – obří veverky. U potoků žijí četné druhy obojživelníků a plazů. Poté jedete směrem k horské vesnici ELLA, obklopené čajovými poli. Cestou návštěva jedné z čajových plantáží. Návštěva Elly motorovými rikšami, tzv Tuk-tuky. Na trase nalezneme i Nine Arches Bridge – mimořádně malebný železniční viadukt nacházející se v srdci džungle. Transfer do hotelu, večeře a nocleh.

4.DEN: ELLA
Snídaně. Trekking na Little Adams Peak (1141 m n. m.) odkud je úchvatný výhled na hory porostlé hustým lesem. Volný čas. Odjezd směrem k Yale na jihovýchodním cípu ostrova. Cestou zastávka u vodopádu Ravana, pojmenovaného po jednom z prvních králů Srí Lanky. Příjezd do Yaly a ubytování v hotelu. Volný čas. Večeře, nocleh

5. DEN: YALA - GALLE - KALUTARA
Snídaně. Brzy ráno výlet džípem do NÁRODNÍHO PARKU YALA, během kterého můžete potkat nespočet zvířat, která obývají ostrov. V parku můžete najít plameňáky, kormorány, divoké slony, četná stáda vodních buvolů, krokodýlů, pávů a leopardů. Návrat do hotelu na snídani. Jeďte směrem na GALLE, pevnostní město zapsané na seznamu UNESCO. Procházka kolem majáku a přístavu s historií sahající až do koloniálních dob. Návštěva impozantní pevnosti postavené Evropany. Volný čas. Přejezd do vesnice KALUTARA na jihozápadním pobřeží Srí Lanky. Ubytování v hotelu u pláže. Večeře, nocleh.

6. DEN: VOLNÝ DEN
Snídaně. Volný čas na opalování. Večeře, nocleh.

7. DEN: VOLNÝ DEN
Snídaně. Volný čas na opalování nebo fakultativně (za příplatek na místě): transfer do KOLOMBA, největšího města Srí Lanky. Program zahrnuje návštěvu pevnosti, bazaru s hinduistickým chrámem, Náměstí nezávislosti, mezinárodní konferenčního sálu Bandaranaike s replikou Buddhy. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

8. DEN: 
Snídaně. Volný čas (v závislosti na čase odjezdu), transfer na letiště a odlet . Pro ty, kteří si prodlouží pobyt u moře, transfer na letiště a poté do vybraného hotelu.

Fakultativní poplatky:
výlet do Colomba: cca 30 USD (nutno min. 10 osob)

7 noclehů v  v hotelu  ***/**** s polopenzí
stravování dle programu na místě
česky mluvícího průvodce 
transfery letiště - hotel - letiště
leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Povinné poplatky na místě:
vstupenky a místní průvodci a poplatky splatné na místě: cca 170 USD; spropitné:
cca 5 USD/den/osoba
Minimální obsazenost 15 osob.
Změna programu vyhrazena.

Pro vstup na Srí Lanku jsou zapotřebí dva dokumenty – platný cestovní pas a turistické vízum, které je zpoplatněné. Vízum je zpravidla vydáváno pro jeden vstup na délku pobytu 30 dnů.
Každý zájemce o pobyt na ostrově se musí před příjezdem na Srí Lanku elektronicky registrovat na http://www.eta.gov.lk (ETA=Electronic Travel Authorization) a zaplatit kartou 50 USD za turistické vízum. V systému ETA vyplní požadované osobní údaje, číslo pasu, jeho platnost a předpokládané datum příjezdu a odjezdu. Na jím zadané kontaktní údaje obdrží vyrozumění o přijaté platbě a souhlas se vstupem na území Srí Lanky, který platí 3 měsíce.
Turisté mohou získat také vízum po příletu (visa on arrival) v ceně 60 USD (turistické vízum s dvojitým vstupem). Doporučujeme vám zajistit si víza elektronicky již před vaším odletem do destinace.
Srí Lanka zavedla od 1. ledna 2023 elektronický vstupní formulář (arrival card).
Cestující si ho může vyplnit tři dny před cestou na Srí Lanku. Doporučujeme si formulář vyplnit již před odletem. Dopravní přepravce může formulář vyžadovat před odbavením. Odkaz na formulář.ttps://eservices.immigration.gov.lk/emb/eEmbarkation/'#/home-page 
Každý návštěvník se musí prokázat pasem (s platností minimálně 6 měsíců od data vstupu), předložit zpáteční letenku i doložit dostatečné finanční prostředky na dobu pobytu.

Informace o regionu

Srí Lanka

Recenze
5,5 / 6
Celkové hodnocení
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
 • 5.5
 • 5.5
 • 5.5
 • 6.0
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Hotel
 • Pokoje standard
5 / 6
, 52, se svými přáteli 2023-10-24
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
, s partnerem 2023-10-24
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
46 999
Ušetříte: 11 009
35 990 Celkem Podrobnosti o ceně 71 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter