phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání>

Severní Španělsko a Svatojakubská cesta

Výhody nabídky

 • Poutní místa na Svatojakubské cestě 
 • Prohlídka Barcelony
 • Hornatá oblast Aturie 
 • Průjezd národním parkem Picos de Europa
 • Návštěva hlavního města Baskicka, Bilbaa

Severní Španělsko a Svatojakubská cesta Kód: BCN2SVJ

27 309PLN
Dorośli: 2 polopenze St 22.09 – St 29.09.21
Itaka

Severní Španělsko a Svatojakubská cesta Kód: BCN2SVJ Španělsko / Costa Brava

Popis nabídky


1. den: odlet z prahy do Barcelony, transfer do hotelu. ubytování, volný čas, večeře.
2. den: po snídani prohlídka Barcelony. procházka gotickou čtvrtí a po Las Ramblas. Individuální volno. odjezd do Pamplony, kde se každoročně konají býčí zápasy. Ubytování v hotelu, večeře.
3. den: ranní odjezd do přístavního města San Sebastian, kde naleznete budovy od baroka a novogotiku až po secesi a futurismus. Zastávka na pláži Itzurun, kde se natáčely některé scény ze seriálu hry o trůny. odjezd do Bilbaa. Bilbao je hlavní město autonomní provincie Baskicko. Úzké uličky, galerie a muzea umění, koncerty všech žánrů, fotbalové zápasy, pouliční trhy, malé obchůdky, restaurace a kavárničky, to vše nabízí Bilbao. prohlídka města. ubytování v hotelu, večeře.
4. den: odjezd do města Santender. Největší atrakcí jsou nádherné pláže, těch je třináct. Nejproslulejší El sardinero lemuje promenáda, jedna z nejkrásnějších ve Španělsku. Cesta do města Oviedo vede hornatou oblastí Aturie. Krajina, která je díky dostatečným srážkám zelená i v létě, je jednou z nejkrásnějších z celého Španělska. Cestou míjíte i národní park Picos de Europa. Poklidnou přírodu kolem Ovieda doplňují raně románské kostely. Prohlídka města, jemuž dominuje katedrála San Salvador. Dále projížďka kolem pobřeží Galicie, kde míjíme malé, rybářské vesničky. ubytování v hotelu a večeře.
5. den: první zastávkou je Lugo s nejlépe dochovaným římským vojenským opevněním, které ve světě nemá konkurenci. největší atrakcí tohoto poznávacího zájezdu je jistě Santiago de Compostella. Město je jedním z nejdůležitějších poutních míst na světě a mnoho poutníků sem přichází, aby navštívili hrob svatého jakuba staršího v místní katedrále. Historické centrum zapsané na seznamu  UNESCO je opravdu unikátní, protože na rozdíl od jiných měst zde prakticky nenaleznete žádné obchody a další zařízení narušující jedinečný dojem z místních památek. Ubytování v hotelu, večeře.
6. den: prohlídka města Leon, jež leží v poměrně vysoké nadmořské výšce - 837 metrů nad mořem. Leon má dodnes význam také z hlediska křesťanské liturgie, neboť se jedná o poslední zastávku na svatojakubské cestě ke katedrále. Prohlídka města, další zastávkou je Burgos. Město je známé svým velkým počtem nádherných památek - katedrála Burgos, klášter Las Huelgas Reales nebo Cartuja de Miraflores. Městem je také jedním ze zastávek při svatojakubské pouti. Ubytování v hotelu, večeře.
7. den: odjezd a prohlídka města Zaragoza. Nejvýznamnější náboženskou stavbou v Zaragoze je Bazilika Del Pilar. podle pověsti ji nechal postavit svatý jakub. prohlídka města. Úžasnou ukázkou arabské architektury je palác Aljafería, dále se ve městě nachází části římského opevnění, římský amfiteátr nebo lázně. Individuální volno. ubytování v hotelu, večeře.
8. den: individuální volno. transfer na letiště. Odlet do prahy.

• 7 noclehů v hotelech *** s polopenzí • stravování dle programu zájezdu • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků • transfery dle programu na místě • česky mluvící průvodce • pojištění dle zák. č. 159/99 sb.

• stravovaní, jež není uvedeno v programu. • příplatek za jednolůžkový pokoj Cestovní pojištění více informací a cena viz str. 8–9. Informace Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Změna programu, či případná změna pořadí jednotlivých výletů dle aktuální situace vyhrazena. povinné poplatky splatné na místě u průvodce: vstupy do památek, místní průvodci, pobytové taxy 130 euro.

Informace o regionu

Španělsko — Costa Brava

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
29 999
Ušetříte: 2 690
27 309 Celkem Podrobnosti o ceně 54 618
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter