phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání>

Krásy Katalánska s pobytem u moře

Výhody nabídky

  • Kombinace poznávání a koupání
  • Trvale oblíbený zájezd

Krásy Katalánska s pobytem u moře Kód: BCN2AZU

21 849PLN
Dorośli: 2 polopenze St 02.06 – St 09.06.21
Itaka

Krásy Katalánska s pobytem u moře Kód: BCN2AZU Španělsko / Costa Brava

Popis nabídky


1. den
: Odjezd z Prahy do Barcelona, ubyvování v hotelu, večeře. 
2. den
: Individuální volno 
3. den
: Snídaně, celodenní výlet do katalánské metropole Barcelony - prohlídka města (mj. Gotická čtvrť s katedrálou sv. Eulálie, pěší zóna Las Ramblas, vrch Montjuic, památky architekta Antonia Gaudího, exteriéry světoznámého chrámu Sagrada Familia, domy La Pedrera a Casa Batlló, park Güell), volno s možností návštěvy mořského akvária, návrat zpět do hotelu, večeře a nocleh.
4. den:
Snídaně, volno s možností koupání nebo zakoupení fakultativních výletů (mj. výlet lodí po pobřeží, botanická zahrada, Marineland), večeře a nocleh.
5. den
: Po snídani odjezd na celodenní výlet na horský klášter Montserrat - nejvýznamnější poutní místo Katalánska, během kterého navštívíte jeden z nejproslulejších benediktinských klášterů, ve kterém sídlí hudební konzervatoř, jejíž dětský chlapecký sbor Escolania má velkou tradici. Můžete si mj. prohlédnout katedrálu, Křížovou cestu, Svatou jeskyni nebo baziliku, ve které je uložena Černá madona, patronka Katalánska, a dále ochutnat některý z místních likérů. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.
6. den
: Snídaně, volno a koupání, možnost návštěvy večerního představení flamenca, večeře a nocleh.
7. den
: Po snídani odjezd na celodenní výlet; dopoledne krátká zastávka ve středověkém městečku Besalú s románskými kostely, náměstím Plaza Mayor a bazilikou. Pokračování do města Figueres, kde lze navštívit Muzeum Salvadora Dalího (Teatro-Museo Dalí), druhé nejnavštěvovanější španělské muzeum. Odpoledne pokračování do Gerony, historického centra Katalánska s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, kouzelnými středověkými hradbami a krásnými románskými kostely, prohlídka města (mj. katedrála, arabské lázně, Staré město). Návrat zpět do hotelu, večeře a nocleh.
8. den:
Snídaně, volno na pobřeží v závislosti na letovém řádu, transfer na letiště Barcelona a odlet do Prahy. 

příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 590 Kč

7 noclehů v hotelu *** s polopenzí dle progamu, leteckou přepravu Praha - Barcelona - Praha  v turistické třídě včetně tax a přípatků, transfery dle programu ( bez vstupů ), česky mluvící průvodce, pojištění dle zák. č 159/99 Sb.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Vstupy do objetků a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny. Doporučujeme počítat s částkou cca 60 euro.

Informace o regionu

Španělsko — Costa Brava

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
23 999
Ušetříte: 2 150
21 849 Celkem Podrobnosti o ceně 43 698
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter