phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Nejkrásnější místa Slovenska

Výhody nabídky

  • NOVINKA 2020
  • nejatraktivnější místa Slovenska - Bratislava, Piešťany, Trenčín, Kežmarok, Levoča, Vysoké a Nízké Tatry

Nejkrásnější místa Slovenska Kód: XSK1821

8 510PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu St 01.07 – Po 06.07.20 (6 dní / 5 nocí)
Itaka

Nejkrásnější místa Slovenska Kód: XSK1821 Slovensko

Trasa 1: Plzeň, Beroun (dálnice), Praha, Jihlava (dálnice), Brno
Trasa 2: Ostrava, Nový Jičín, Brno    (17.08.2020)

 

 

Popis nabídky


1. den:
 Odjezd brzo ráno z ČR do Bratislavy. Po úvodním autokarovém okruhu městem, se zastávkou u hradu Děvín a na Bratislavském hradě,  možnost individuální prohlídky historického centra - korunovační kostel Sv. Michala, Pálffyho palác, Michalská brána, Slovenské divadlo či slavný Primacionální palác. Při dobrých časových možnostech můžeme zkusit i posezení v panoramatické kavárně na vrcholu pilíře Mostu Slovenského národního povstání. Ubytování v Bratislavě. Nocleh a večeře. 

2. den:
 Po snídani návštěva známého lázeňského města Piešťany, krátká procházka městem s domy v neoklasicistním stylu a zajímavým Kolonádovým mostem. Přejezd do Trenčína. Mezi nejzajímavější místa k návštěvě patří dominantní Trenčínský hrad z 11. století, městská věž, Katův dům či Synagoga, která patří k nejzajímavějším dílům svého druhu na Slovensku.  Odjezd na ubytování do Tatranských Matliarov. 
3. den:
  Po snídani návštěva historického města Kežmarok s městským hradem a dřevěným artikulárním kostelem (UNESCO), dále pokračujeme do dalšího historického města  Levoča – unikátního komplexu s dochovanými hradbami a největším středověkým náměstím v Evropě. Na skále nad městem se tyčí nejrozsáhlejší komplex zříceniny hradu ve Střední Evropě - Spišský hrad (UNESCO). Návrat, večeře a nocleh.
4. den:
 Snídaně, odjezd do vysokohorských lázní Štrbské Pleso (1450 m n. m.). Zájemci o nejméně náročnou variantu výletu mohou podniknout procházku kolem Štrbského jezera, prohlédnout si středisko se skokanskými můstky, zajít do koliby na halušky nebo pravou „kapustnicu“. Zdatnější mohou podniknout procházku Tatranskou magistrálou k Chatě při Popradskom plese (4 km), poblíž níž se nachází symbolický hřbitov obětí hor. Nabízí se též výlet Mlynickou dolinou k vodopádu Skok a k Plesu nad Skokom (4 km). Při dobrém počasí možnost výjezdu sedačkovou lanovkou na Predné Solisko. Pozdě odpoledne následuje společný návrat do hotelu, večeře, nocleh. 


5. den:
 Snídaně, uvolnění pokojů a odjezd autokarem do hlavního střediska Nízkých Tater v oblasti Jasné, v Demänovské dolině. V případě příznivého počasí výlet lanovkou na Chopok, odkud je možno sjet na druhou stranu hlavního hřebene až k hotelu Srdiečko a vrátit se zpět systémem lanovek stejnou cestou. V případě nepříznivého počasí se nabízí individuální návštěva Demänovskej jaskyně slobody. V odpoledních hodinách odjezd do Liptovského Jánu. Možnost návštěvy termálního koupaliště Termal Ráj nebo krytého bazénu či parku staveb miniatur ze Slovenska – mini Slovensko. Večeře a nocleh v oblasti Liptovského Mikuláše.  


6. den:
 Snídaně. Po trase zastavíme u unikátního dřevěného kostela ve Sv. Kríži, raritní ukázky lidové dovednosti. Dále navštívíme skanzen Vlkolínec (UNESCO) s typickou horskou architekturou a na závěr putování po Slovensku - zámek Bojnice - největší a nejvýznamnější zámek na Slovensku s pěkným parkem a bohatou sbírkou.  V pozdních večerních hodinách návrat do ČR.

příplatek za jednolůžkový pokoj 990 Kč

dopravu standardním autokarem
5 noclehů v kvalitních hotelech *** s polopenzí včetně pobytové taxy
služby průvodce 
pojištění podle zák. č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: - vstupné do objektů, jízdenky na lanovky, vstup na termální koupaliště 100 EUR

Změna programu v závislosti na aktuálních podmínkách vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu 35 osob

Informace o regionu

Slovensko

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
8 940
Ušetříte: 430
8 510 Celkem Podrobnosti o ceně 17 020
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter