phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Prodloužený víkend v Amsterdamu (3 dny)

Výhody nabídky

  • výborné letové časy
  • oblíbená evropská metropole 
  • NOVĚ varianta na 3 a 4 dny 

Prodloužený víkend v Amsterdamu (3 dny) Kód: AMS1553

11 990PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 24.09 – Ne 26.09.21
Itaka

Prodloužený víkend v Amsterdamu (3 dny) Kód: AMS1553 Nizozemsko

Popis nabídky


1. den: V ranních hodinách odlet do Amsterdamu, odjezd hromadnou dopravou do hotelu, ubytování v Amsterdamu. Odpolední procházka centrem města  během níž např. uvidíme budovu Královského paláce, náměstí Dam, Nový kostel, květinový trh Singel, Museumsplein, kde se nachází Rijksmuseum, muzeum Van Gogha. Uvidíme centrum zábavy kolem náměstí Leidseplein a Rembrandtplein s proslulými coffee shopy. Zvídavější mohou projít proslulou čtvrtí Červených luceren, která je vedle svého původního účelu i turistickou atrakcí. Individuální návrat do hotelu. Nocleh. 

2. den: Snídaně, individuální program. Zájemci mohou s průvodcem Čedoku navštívit místním autobusem Zaanse Schans, zajímavý skanzen s větrnými mlýny, kde se seznámíme s tradiční výrobou dřeváků a sýrů, které zde lze nejen ochutnat, ale i zakoupit. Po návratu do Amsterdamu projížďka lodí po grachtech. Individuální program i návrat do hotelu. Nocleh. 

3. den: Snídaně. Dopoledne volno, které můžeme využít k další návštěvě místních zajímavostí a navštívit např. dům Anny Frankové. Odpoledne odjezd hromadnou dopravou na letiště a odlet do Prahy. Přílet ve večerních hodinách.

• příplatek za jednolůžkový pokoj 1990 kč

2 noclehy se snídaní v hotelu  *** v Amsterdamu leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha – Amsterdam a zpět, služby průvodce projížďka po grachtech  pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

CENA NEZAHRNUJE:
• vstupy, jízdní městskou či meziměstskou dopravou

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Každému účastníku zájezdu doporučujeme, aby se vybavil platební kartou (Visa, Mastercard, American Express). Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost. V případě zájmu o návštěvu Domu Anny Frankové, Van Gogh muzea či Rembrandta Van Rijna je třeba si vytvořit rezervaci a zaplatit přes oficiální stránky muzeí. CK nebude za klienta hradit žádnou z těchto služeb.

Informace o regionu

Nizozemsko

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 11 990 Celkem Podrobnosti o ceně 23 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter