phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Prázdninové Holandsko letadlem a vlakem

Výhody nabídky

  • výborné letové časy - ranní let do Amsterdamu, večerní do Prahy
  • pohodlné cestování vlakem po Holandsku
  • v ceně plavba po grachtech a návštěva Kinderdijku

Prázdninové Holandsko letadlem a vlakem Kód: AMS1554

18 749PLN
Dorośli: 2 snídaně Čt 04.07 – Ne 07.07.24
Itaka

Prázdninové Holandsko letadlem a vlakem Kód: AMS1554 Nizozemsko

Den Haag  – Schevelingen - Delft - Amsterdam – Rotterdam – Kinderdijk

Popis nabídky


1. den: 
Odlet v ranních hodinách do Amsterdamu a následně vlakem do Haagu (není v ceně zájezdu), uložení zavazadel v hotelu, Pokračujeme k návštěvě Delft se starým městem a kanály. Dále pokračujeme do lázní Schevelingen s přímořskou promenádou, možnost koupání či návštěva restaurace s rybími specialitami. Návrat do místa ubytování. Nocleh. 
2. den:
 Po snídani celodenní výlet vlakem do Amsterdamu. Po příjezdu do města se projdeme kolem Královského paláce, Nového kostela, dále pěší zónou ke květinovému trhu, odkud popojedeme místní dopravou k nejslavnější galerii Holandska Rijksmuseum, kde se nachází díla nejvýznamnějších vlámských umělců, mezi nimi například slavná Noční hlídka od Rembrandta. Podle zájmu můžeme též navštívit nedalekou brusírnu diamantů. Místní dopravou dojedeme k opeře a odtud pokračujeme přes bleší trh a čtvrtí červených luceren zpět k nádraží. Nezapomenutelné dojmy v nás jistě zanechá jízda lodí po slavných grachtech. Návrat do místa ubytování. 
3. den:
 Po snídani celodenní výlet vlakem do Rotterdammu. Po příjezdu nejdříve pojedeme lodí k návštěvě nedalekého Kinderdijka - muzea větrných mlýnů, které je na seznamu UNESCO, po návratu si prohlédneme centrum města, uvidíme kubistické domy a slavnou Pastelku či přilehlou nákupní pasáž Markthal a máme možnost fakultativní projížďky lodí Spido po druhém největším světovém přístavu a fakultativní možnosti výjezdu na věž Euromast, odkud se otevírají překrásné pohledy na celé město. Návrat do místa ubytování. 
4. den:
 Po snídani si ponecháme zavazadla v hotelu a krátká prohlídka centra den Haag.  Fakultativně návštěva Madurodammu, parku, který nabízí modely nejslavnějších staveb této země včetně modelové železnice, která má celkovou délku 2 km. Milovníci umění jistě nevynechají možnost návštěvy druhé nejslavnější galerie Holandska Moritzhuis, kde se nachází další slavná díla jako například Vermeerův Pohled na Delfty či Rembrandtova Anatomie dr. Tulpa. V odpoledních hodinách odjezd na letiště a odlet do Prahy.

příplatek za jednolůžkový pokoj  7 990 Kč
sleva přistýlku 1000 Kč

3 noclehy se snídaní v hotelu*** v Den Haagu, leteckou dopravu, průvodce , plavbu po grachtech, vstupné do Kinderdijku,  zák. pojištění dle zák. č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje: další vstupy, jízdné vlakem a místní MHD, cca.  100 EUR

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.Každému účastníku zájezdu doporučujeme, aby se vybavil platební kartou (Visa, Mastercard, American Express). Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost.

Informace o regionu

Nizozemsko

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
24 990
Ušetříte: 6 241
18 749 Celkem Podrobnosti o ceně 37 498
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter