phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání>

Jarní Holandsko letadlem a vlakem

Výhody nabídky

  • NOVINKA ROKU 2018
  • pohodlné cestování vlakem po Holandsku
  • v ceně plavba po grachtech a návštěva Kinderdijku

Jarní Holandsko letadlem a vlakem Kód: AMS1552

16 259PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 02.04 – Po 05.04.21
Itaka

Jarní Holandsko letadlem a vlakem Kód: AMS1552 Nizozemí

Den Haag – Keukenhof – Amsterdam – Rotterdam – Kinderdijk

Popis nabídky


1. den:
Odlet v ranních hodinách do Amsterdamu a následně vlakem do Haagu (není v ceně zájezdu), uložení zavazadel v hotelu, odjezd vlakem do Lisse a odtamtud shuttle busem k návštěvě nejkrásnějšího květinového parku světa Keukenhof. Park nabízí nejkrásnější kolekci holandských cibulkových květin, které zde můžete nejen obdivovat, ale též si je objednat. Návrat do místa ubytování, nocleh v hotelu.
2. den:
Po snídani celodenní výlet vlakem do Amsterdamu. Po příjezdu do města se projdeme kolem Královského paláce, Nového kostela, dále pěší zónou ke květinovému trhu, odkud popojedeme místní dopravou k nejslavnější galerii Holandska Rijksmuseum, kde se nachází díla nejvýznamnějších vlámských umělců, mezi nimi například slavná Noční hlídka od Rembrandta. Podle zájmu můžeme též navštívit nedalekou brusírnu diamantů. Místní dopravou dojedeme k opeře a odtud pokračujeme přes bleší trh a čtvrtí červených luceren zpět k nádraží. Nezapomenutelné dojmy v nás jistě zanechá jízda lodí po slavných grachtech. Během volna máme možnost návštěvy řady dalších zajímavostí, jako jsou například Dům Anny Frankové, Muzeum van Gogha, Muzeum Bols či slavného Rijksmuzea nebo pivovaru Heineken. Návrat do místa ubytování.
3. den:
Po snídani celodenní výlet vlakem do Rotterdammu. Po příjezdu nejdříve pojedeme lodí k návštěvě nedalekého Kinderdijka - muzea větrných mlýnů, které je na seznamu UNESCO, po návratu si prohlédneme centrum města, uvidíme kubistické domy a slavnou Pastelku či přilehlou nákupní pasáž Markthal a máme možnost fakultativní projížďky lodí Spido po druhém největším světovém přístavu a fakultativní možnosti výjezdu na věž Euromast, odkud se otevírají překrásné pohledy na celé město. Návrat do místa ubytování.
4. den:
Po snídani si ponecháme zavazadla v hotelu a krátká prohlídka centra den Haag.  Fakultativně návštěva Madurodammu, parku, který nabízí modely nejslavnějších staveb této země včetně modelové železnice, která má celkovou délku 2 km. Milovníci umění jistě nevynechají možnost návštěvy druhé nejslavnější galerie Holandska Moritzhuis, kde se nachází další slavná díla jako například Vermeerův Pohled na Delfty či Rembrandtova Anatomie dr.Tulpa. V odpoledních hodinách odjezd na letiště a odlet do Prahy.

příplatek za jednolůžkový pokoj  1990 Kč

3 noclehy se snídaní v hotelu*** v Den Haagu leteckou dopravu, průvodce  celodenní výlet do Amsterdamu vč. dopravy a plavby po grachtech  celodenní výlet do Rotterdamu vč. dopravy a návštěvy Kinderdijku  zák. pojištění dle zák. č. 159/99Sb.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.Každému účastníku zájezdu doporučujeme, aby se vybavil platební kartou (Visa, Mastercard, American Express). Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost. V případě zájmu o návštěvu Domu Anny Frankové, Van Gogh muzea či Rembrandta Van Rijna je třeba si vytvořit rezervaci a zaplatit přes oficiální stránky muzeí. CK nebude za klienta hradit žádnou z těchto služeb. Cena nezahrnuje: - vstupy, jízdné vlakem ( 1. a 4. den) a místní MHD cca. 80 EUR

Informace o regionu

Nizozemí

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
17 290
Ušetříte: 1 031
16 259 Celkem Podrobnosti o ceně 32 518
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter