phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Prodloužený víkend v Mnichově s návštěvou vánočních trhů - autobusem

Výhody nabídky

 • To nejlepší z hlavního města a 3. největšího města Německa
 • Prohlídka města a nejvýznamnějších památek se zkušeným místním průvodcem
 • Dostatek volného času, možnost ochutnávky skvělé německé kuchyně, nákupů a návštěv památek a muzeí
 • Ubytování v kvalitním *** hotelu se snídaní
 • Cesta pohodlným, moderním autobusem s možností připojení k WI-FI
 • 2 denní jízdenka na MHD v Mnichově v ceně zájezdu

Prodloužený víkend v Mnichově s návštěvou vánočních trhů - autobusem Kód: XDE1791

PLN
Itaka

Prodloužený víkend v Mnichově s návštěvou vánočních trhů - autobusem Kód: XDE1791 Německo

Popis nabídky


1.den
V 9:30 odjezd moderním linkovým autobusem Regiojet z Prahy do Mnichova. Příjezd na nádraží v Mnichově, setkání s průvodcem a odjezd na hotel. Poté následuje prohlídka města s místním česky/slovensky mluvícím průvodcem. Mnichov je hlavním městem Bavorska, leží na řece Isar a je třetím největším městem v Německu. Nejdříve si projdeme si historickou část města – náměstí Marienplatz – s nejstarším mariánským sloupem v Evropě a s novou a starou radnicí. Dále projdeme okolo Frauenkirche – mohutný kostel postavený v gotickém stylu skládající se z trojlodní haly a dvěma věžemi v průčelí.  Určitě zavítáme k Mariensäule – kamenný sloup s bronzovou pozlacenou sochu na vrcholu stojící Panny Marie Immaculaty, patronky Bavorska. Na soklu jsou vyobrazeny figury čtyř archandělů. Dále zavítáme např. k Sankt Peterskirche, Heilig Geistkirche, Dreifaltigkeitskirche, nebo k Michaelskirche.   Dále se projdeme okolo vánočních trhů podél ulic Kaufingerstrasse a Weinstrasse. Vánoční trhy v Mnichově jsou jedny z nejstarších trhů, náměstí vždy zdobí 30 metrový vánoční strom. Mnichovská radnice je plná vánočních dílen pro děti. Prohlídka bude zakončena společným přípitkem svařeným vínem nebo tradičním punčem. 


2. den
Snídaně v hotelu. Individuální program, který můžete věnovat nákupům v kombinaci s návštěvou památek a muzeí. Pro nákupy můžete zvolit některý z obchodů s dlouholetou německou tradicí s kvalitními německými výrobky a oděvy.  Dále doporučujeme navštívit Nymphenburg – nádherný barokní zámek, kde byla v roce 1747 založena královská porcelánka.  S jízdenkou na MHD v Mnichově, kterou máte v ceně, můžete navštívit slavné BMW muzeum s devadesátiletou historií vozů BMW na jednom místě. Kousek od BMW muzea se nachází i Olympijský park, který byl vybudován za účelem konání letních olympijských her v roce 1972. V parku se nachází jak velké množství flóry, tak i jerezo a pěší stezky. Součástí Olympijského parku je i chodník slávy s otisky rukou nejznámějších sportovců.  Také doporučujeme procházku podél řeky Isar, která protéká samým centrem Mnichova a je lemována několika parky. 


3. den
Snídaně v hotelu. Možnost vlastního poznávání města, Volné dopoledne doporučujeme strávit návštěvou nedalekého zámku Schleissheim nebo návštěvou obrazárny Moderne Pinakotek, která patří k nejvýznamnějším galeriím Evropy. Také by byla škoda vynechat Německé technické muzeum, které patří k největším muzeím vědy a techniky na světě. Je zde vystaveno asi 28 000 předmětů z asi 50 oblastí vědy a techniky.  V 16:30 odjezd zpět do Prahy.

Příplatek za jednolůžkový pokoj 1100 Kč

Jízdenku na autobus Praha - Mnichov a zpět včetně rezervace místa
Služby místního průvodce (čeština/slovenština)
Ochutnávku vánočního punče/svařáku (1ks/osobu)
2 denní jízdenku na MHD v Mnichově
2 noclehy v kvalitním hotelu *** se snídaní
Pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: 
Vstupy do muzeí a jiných objektů

Informace o regionu

Německo

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter