phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Velký okruh Kolumbií

Výhody nabídky

  • v programu mj. metropole Kolumbie - Bogotá, Medellín, Cartagena či ostrov Barú s koupáním a all inclusive programem

Velký okruh Kolumbií Kód: BOG2931

69 990PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Pá 16.10 – Čt 29.10.20 (14 dní / 12 nocí)
Itaka

Velký okruh Kolumbií Kód: BOG2931 Kolumbie

Bogota / Zipaquirá / Arménia / údolí Cocora / Salento / Manizales / N.P.Los Nevados/ Medellín / Cartagena / ostrov Barú

Popis nabídky

1. den: Odlet do Bogoty, přílet, transfer do hotelu v koloniálním srdci Bogoty “La Candelaria”, ubytování, nocleh. 2. den: Po snídani půldenní prohlídka Bogoty, třetího nejvýše položeného hlavního města v Latinské Americe (cca 2600 m n.m.). Prohlídka zahrnuje rozlehlé náměstí Plaza Bolívar s katedrálou, koloniální centrum města s malebými uličkami či návštěvu proslulého Muzea zlata, skrývající ty největší skvosty předkolumbovské éry. Nechybí ani výlet lanovkou na vrchol Monserrate, poutní místo s bazilikou, odkud je neopakovatelný výhled na nekonečné panorama města. Odpoledne volný čas pro vlastní poznávání města. 3. den: Po snídani odjezd do půvabného městečka Zipaquirá, kde se v bývalých solných dolech nachází podzemní solná katedrála s křížovou cestou. Odpoledne návrat do Bogoty a odlet do centra oblasti věhlasné kolumbijské kávy “Zona cafetera”, do města Arménia. Transfer do hotelu, ubytování. 4. den:Po snídani celodenní putování po přírodních krásách zeleného údolí Cocora, kde jsou volně k vidění kolibříci nebo papoušci a četně se zde vyskytuje kolumbijský národní strom - vysoká vosková palma. Vedle toho městečko Salento je jedním z nejmalebnějších v celé Kolumbii a to nejen díky barvami hýřícím fasádám, ale i všudypřítomné vůni té nejlepší kávy. 5. den: Po snídani zasvěcení do tradice pěstování a zpracování věhlasné kolumbijské kávy, poté přesun do města Manizales, ubytování, nocleh. 6. den: Snídaně. Celodenní návštěva národního parku Los Nevadosse zasněženými vrcholky, ledovcovými jezery a se stále aktivními vulkány, jakým je např. ledovcem pokrytá sopka Nevado del Ruiz (5321 m n. m.). Nechybí ani nezapomenutelné koupání v termálních pramenech. 7. den: Po snídani přejezd do druhého největšího města Kolumbie do Medellínu. Cestou krásné výhledy na Andy a přilehlá údolí. Příjezd do Medellínu, individuální volno, ubytování, nocleh. 8. den: Medellín, druhé největší město Kolumbie, v minulosti proslulé především drogovým kartelem Pabla Escóbara. Prohlídka města plného kontrastů – od chudinské čtvrti Comuna 13 s vyhlídkou uprostřed slumů až po náměstí Plaza Botero se sochami medellínského rodáka, světově proslulého sochaře Fernanda Botera. 9. den: Po snídani odlet do Cartageny, perly Karibiku, transfer do hotelu v koloniálním centru Cartageny, ubytování, individuální volno, nocleh. 10. den: Snídaně. Prohlídka města zahrnující nádherné koloniální centrum města obehnané hradbami, klášter La Popa, Hrad Sv. Filipa a odpoledne volný čas (nákupy, koupání, atd.) 11. den: po snídani přesun do hotelu Decameron na ostrově Barú s all inclusive programem. 12. den: individuální volno, možnost koupání či relaxace na pláži. 13. den: Přesun na letiště v Cartageně, přelet do Bogoty, odlet do Evropy. 14. den: Přílet do Prahy.

přípl. za jednolůžkový pokoj 16.990,- Kč • přípl. za polopenzi ( 1.-10. den) 5790 Kč

• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupem) • místní přelety včetně tax a příplatků • 11 noclehů v hotelech*** • služby českého průvodce • pozemní dopravu autem či minibusem • vstupy dle programu • stravování v rozsahu uvedeném v programu • all inclusive během pobytu na ostrově Barú • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje
: • spropitné (místní personál, průvodce, řidič)

Minimální počet pro realizaci zájezdu 12 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem.  K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/dp), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.  

Informace o regionu

Kolumbie

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
78 010
Ušetříte: 8 020
69 990 Celkem Podrobnosti o ceně 139 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter