Jižní Korea

Soul plný zážitků

Poznávací zájezdy

Jižní Korea

Soul plný zážitků

Poznávací zájezdy
79 999 Kč
56 009 Kč

Proč si vybrat tento výlet?

Soul: K-pop, trendy čtvrti a Korea, kterou chceš zažít! Zapomeň na klasickou poznávačku – tohle je Korea ve stylu nové generace! Vydej se do Soulu, kde se královské paláce a staleté tradice potkávají s K-popem, futuristickou architekturou, trendy kavárnami, street foodem a světem Gangnamu. Během několika dní poznáš všechny tváře jedné z nejvíc cool metropolí Asie – od paláce Gyeongbokgung a tržiště Gwangjang až po ikonickou Starfield Library, Seongsu-dong a výhled na město ze 118. patra Lotte World Tower. Na chvíli unikneš i z ruchu velkoměsta za přírodou a fotogenickými scenériemi Pocheonu a jeden den budeš mít Soul jen pro sebe.

Tradice. K-pop. Street food. Gangnam. Skvělé výhledy. A šest dní nabitých korejským vibem. Soul čeká – tak pojď zjistit, proč mu propadl celý svět. 💜

👉 Objevte atmosféru zájezdu

  • Novinka v nabídce Čedoku
  • Unikátní program, který jinde nenajdete
  • Korea pro K-POP generaci
  • Plánování bez starostí, průvodce po celou dobu zájezdu

Poloha

Program zájezdu:

1. den:

ODLET

Odlet ve večerních hodinách z Prahy do Soulu.

 
 

2. den:

DPP

Přílet do Jižní Koreje a první setkání s pulzujícím Soulem! Po příletu na letiště Incheon nás čeká transfer do města a ubytování. Hned na úvod se vydáme za moderní tváří korejské metropole a navštívíme Dongdaemun Design Plaza (DDP) – futuristickou stavbu, která patří k nejvýraznějším symbolům současného Soulu. Její oblé tvary, světla a moderní design jsou perfektní ochutnávkou toho, co nás v následujících dnech čeká. Nocleh v hotelu.

 
 

3. den:

PALÁCE• HIKR GROUND • INSADONG • GWANGJANG

Po snídani objevíme královský Soul, tradiční uličky a street food, ve kterém se historie potkává s moderním životem. Začneme na náměstí Gwanghwamung a budeme svědky tradičního ceremoniálu střídání královské stráže. Poté vstoupíme do areálu majestátního paláce Gyeongbokgung, někdejšího sídla korejských panovníků, a navštívíme také Národní folklorní muzeum. Pokračovat budeme do atmosférické čtvrti Insadong, známé tradičními obchůdky a starožitnostmi, a navštívíme také HiKR Ground, moderní prostor věnovaný korejské kultuře. Den zakončíme na legendárním Gwangjang Market, kde na nás čeká ruch, vůně a autentická atmosféra jednoho z nejslavnějších tržišť v Soulu. Návrat na hotel, nocleh.

 
 

4. den:

POCHEON • HANTANGANG

Po snídani na chvíli necháme mrakodrapy Soulu za zády a vyrazíme do Pocheonu, kde nás čeká úplně jiná tvář Jižní Koreje. Objevíme krajinu Hantangang UNESCO Global Geopark, projdeme se po působivém Hantangang River Sky Bridge a zastavíme se u vodopádu Bidulginang. Navštívíme také Pocheon Herb Island a fotogenické Pocheon Art Valley, oázu plnou bylinek, barevných zahrad a romantických a fotogenických zákoutí. Zde se bývalý žulový kamenolom proměnil v jedinečné místo, kde se dramatické skalní stěny a průzračné tyrkysové jezero snoubí s uměním a nádhernými výhledy. Právě zde vznikají jedny z nejkrásnějších fotografií celého dne. Návrat do Soulu, nolceh v hotelu.

 
 

5. den:

GANGNAM • COEX MALL • LOTTE TOWER

Po snídani přijde na řadu gangnam style: trendy Soul zblízka. Čeká nás den ve znamení moderní korejské kultury, trendů, designu a ikonických míst, která znáš ze sociálních sítí. Navštívíme KWANGYA Seoul a zamíříme do Seongsu-dong Café Street, jedné z trendy částí města. Pokračovat budeme do obřího COEX Mall, jehož největším lákadlem je nádherná Starfield Library s vysokými stěnami plnými knih. A samozřejmě jsme v Gangnamu – takže nesmí chybět ani fotografie u slavné Gangnam Style Statue. Velké finále dne nás čeká v Lotte World Tower. Vyjedeme až na vyhlídku Seoul Sky ve 118. patře a vychutnáme si úžasný pohled na nekonečnou korejskou metropoli z ptačí perspektivy. Návrat na hotel, nocleh.

 
 

6. den:

VOLNÝ DEN

Dnes žádné budíky kvůli společnému programu – Soul je celý tvůj! Volný den můžeš využít přesně podle svých představ. Vyraz za nákupy, objev další čtvrti a kavárny, ochutnej korejské speciality nebo si prostě užij atmosféru města vlastním tempem. Je to ideální příležitost vrátit se na místo, které tě během předchozích dnů zaujalo, nebo objevit úplně vlastní Soul. Doporučímě zážitek, který ke Koreji sedí dokonale – návštěvě K-pop studia a vlastnímu „idol experience“. V Soulu fungují studia zaměřená přímo na zahraniční návštěvníky, kde si můžete vyzkoušet, jaké to je stát před mikrofonem nebo se učit choreografii jako korejské hvězdy. Pod vedením zkušených lektorů si můžete projít vokálním tréninkem, nahráváním oblíbené K-pop skladby nebo taneční lekcí. Některé programy nabízejí dokonce profesionální natáčení vlastního K-pop videa, takže si ze Soulu neodvezete jen vzpomínky, ale i svůj vlastní „debut“. Návrat na hotel, nocleh.

 
 

7. den:

ODLET

Po snídani annyeong, nastal čas rozloučit se se Soulem a vydat se na cestu domů, (dle času odletu) volný čas, transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.

Za sebou necháváme město královských paláců a futuristických mrakodrapů, tradičních tržišť, trendy čtvrtí i nekonečných výhledů – a odvážíme si pořádnou dávku korejského vibe a zážitků.

8. den:

NÁVRAT

Přílet do Prahy.

O ceně

Cena zahrnuje:

  • Leteckou přepravu Praha - Soul - Praha včetně tax a příplatků s přestupem
  • 5 noclehů v hotelu *** se snídaní
  • Transfery dle programu
  • Vstupy dle programu
  • Služby průvodce a místního průvodce
  • Pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

  • Vstupy nad rámec programu
  • Stravování nad rámec programu
  • Přepravu MHD
  • Spropitné pro místní personál

Informace:

  • Změna programu a hotelu vyhrazena.
  • Ubytování je zajištěno v hotelu Seoul Baiton nebo podobném.
  • Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob.
  • Nutno dodat pasové údaje kvůli vstupenkám do DMZ.
  • Spropitné pro místní personál: cca 10 USD/os./den (vybere průvodce v hotovosti na místě).

Kód nabídky: ICN2679