phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Nedotčená příroda a moře Filipín

Výhody nabídky

  • novinka v nabídce Čedoku
  • koupání a poznávaní
  • moderní metropole i okouzlující příroda
  • kvalitní ubytování

Nedotčená příroda a moře Filipín Kód: MNL2655

PLN
Itaka

Nedotčená příroda a moře Filipín Kód: MNL2655 Filipíny

Manila | Banaue | Sagada | Baguio | Puerto Princesa | El Nido

Popis nabídky

1. den: Sraz účastníků na letišti a odlet z Prahy s přestupem na Filipíny.
2. den: Přílet do Manily, ubytování, večeře.
3. den: Ráno odjezd na květinový trh v Dimasalangu. Odjezd do nedaleké La Lomy – stánky (Carinderias) s místními specialitami Lechons - pečená selata,… Pokračování na sever kolem plání Luzonu - rýžová pole,… Nueva Vizcaya – oblast pěstování orchidejí, Lagawe - hlavní město provincie Ifugao a domov „lidí z Vysokých hor“. Pozdě odpoledne příjezd do Banaue. Večeře, nocleh.
4. den: Po snídani projížďka místními jeepney k prozkoumání úchvatné scenérie a tradiční kultury Banaue. Rýžové terasy Banaue – oblast světového dědictví UNESCO, zastávky pro fotografování. Následuje krátká túra po rýžových terasách Bangaan. Návštěva tržiště s řemeslnými výrobky a suvenýry. Večeře, nocleh.
5. den: Po snídani odjezd do vnitrozemí po horské stezce Mt. Polis k vesnici Bontoc. Návštěva muzea Bontoc - pohled na životní styl Igorotů, domorodých osadníků a nejdivočejších lovců horských kmenů. Odjezd k vápencovému údolí Sagada, návštěvajeskyně Lumiang -  pohřební lokalita mezi prohlubněmi vápencových útesů. Dílny Sagada Weaving House – výroba textilu tradiční technikou.  Večeře, nocleh.
6. den: Po snídani odjezd do města La Trinidad s „Jahodovými farmami“, pokračování do Baguio City, město odpočinku a rekreace - prohlídka města - Camp John Hay - bývalý vojenský rekreační tábor USA, Wright Park s jezdeckým hřištěm, možnost projížďky na koni po trati, Mansion House - letní sídlo prezidenta Filipín, Mines View Park - krásné výhledy na okolní kopce, park Burnham - orchidárium, vodácké jezero, cvičiště, kiosky a restaurace. Návštěva veřejného trhu s nabídkou místních produktů. Večeře, nocleh.
7. den: Po snídani odjezd přes Kennon Road, nejstarší silniční systém Kordiller. Dopoledne zastávka na veřejném trhu Villasis. Zastávka v Bacolor - město těžce zasažené erupcí Mt. Pinatubo v roce 1991. Návrat do Manily, ubytování.
8. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Puerto Princesa. Po příletu prohlídka města - State College Muzeum, krokodýlí farma a trestní kolonie Iwahig - „Vězení bez zdí“. Oběd v jedné z místních restaurací. Pokračování do Sabangu. Ubytování, nocleh. 9. den: Po snídani odjezd do národního parku St. Paul Subterranean Park - 8 km dlouhá projížďka po řece s místními průvodci – velkolepé skalní útvary, netopýří jeskyně,… Oběd, odpoledne volný čas ke koupání, pěší túra lesní stezkou,… Nocleh.
10. den: Po snídani odjezd do El Nido, oběd, volno k objevování skrytých lagun a pláží. 11. den: Po snídani výlet lodí k Big Lagoon, pokračování na pláž Seven Commandos, ostrov Shimizu, Payong – Payong, Secret Lagoon a poslední zastávka na ostrově Entalula (všude možnost koupání, šnorchlování). Oběd, odpoledne návrat na ubytování, individuální volno.
12. den: Po snídani výlet - Secret Beach, Hidden Beach, Helicopter Island, Matinloc Shrine, Tapiutan Island a Pangulasian Island (všude možnost koupání, šnorchlování), oběd, návrat na ubytování, individuální volno.
13. den: Po snídani odlet do Manily, ubytování.
14. den: Snídaně. Dle časových možností, výlet do města Tagaytay – výhled na jezero Taal v Batangasu a na ostrov Taal Volcano (aktivní sopka) uprostřed jezera, oběd.  Prohlídka staré části města Manila - Intramuros. Transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.
15. den: Přílet do ČR.

- leteckou dopravu Praha - Manila - Praha s přestupem v turistické třídě včetně tax a příplatků
- místní přelet Manila - Puerto Princesa a El Nido - Manila
- přejezdy klimatizovaným minibusem či autokarem dle trasy zájezdu
- 12 noclehů v hotelech ***/****
- snídaně, 11 obědů, 5 večeří
- služby česky mluvícího průvodce
- projížďka po řece v národním parku St. Paul Subterranean Park
- výlet lodí 11. a 12. den

K rezervaci nutno dodat: datum narození, státní příslušnost, číslo pasu a platnost pasu do od každého účastníka.


Minimální počet účastníků pro realizaci je 15 osob.
Změna programu vyhrazena.

Cena nezahrnuje
- spropitné místnímu průvodci, řidiči, personálu cca 5 USD/osoba/den
- fakultativní služby nad rámec programu
- další vstupy do památkových objektů 
- obědy, večeře a další extra služby neuvedené v odstavci cena zahrnuje 

Fakultativní služby
- Příplatek za jednolůžkový pokoj 17 890 Kč

Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu.

Informace o regionu

Filipíny

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter