phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře

Výhody nabídky

 • Trvale oblíbený zájezd
 • Plavba po Nilu za historií faraonů
 • Návštěva Luxoru a chrámů v Luxoru a Karnaku 
 • Návštěva Údolí králů 
 • Pobyt u moře v Hurghade

Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře Kód: HRG2NIL

14 990PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Ne 17.03 – Ne 24.03.24
Itaka

Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře Kód: HRG2NIL Egypt / Hurghada

Speciální program Čedoku vytvořený na základě přání cestovatelů.

Popis nabídky

1. DEN:
Odlet z vašeho vybraného letiště do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování s programem all inclusive. 

Směr plavby a počet nocí (3 noci, nebo 4 noci) na lodi se může měnit ( Asuán – Luxor,Luxor –Asuán) v závislosti na dostupnosti lodí, počasí a ročním období.

2. DEN:
Snídaňové balíčky, check-out z hotelu a odjezd autokarem do Asuánu. Prohlídka Asuánské přehrady, považované za jeden z novodobých zázraků techniky 20. století, dále prohlídka Philae. Poté návštěva botanické zahrady, kde se nacházejí vzácné druhy ptáků a rostlin. Večeře a nocleh na lodi.

3. DEN:
Snídaně, individuální volno nebo fakultativní autokarový výlet ke slavným skalním chrámům Abu Simbel (odjezd v časných ranních hodinách). Tato unikátní památka stojící na hranicích Egypta a Súdánu, byla zachráněna pomocí UNESCO rozřezáním a přenesením ze dna Asuánské přehrady. Následuje plavba do Kom Ombo, večeře a nocleh na lodi.

4. DEN
Po snídani prohlídka chrámu v Kom Ombo – dvojí chrám krokodýlího boha Sodeka a sokolího boha Hóra, pokračování v plavbě do Edfu – prohlídka chrámu zasvěcenému bohu Horovi, svatyně chrámu je jednou z nejlépe dochovaných kultovních staveb faraonského Egypta, oběd, pokračování plavby do Luxoru, večeře a nocleh na lodi. 

5. DEN:
Snídaně, vylodění a prohlídka západního břehu – chrámu královny Hatšepsut, jediné ženy starého Egypta s titulem faraon, dále Údolí králů s možností návštěvy unikátních hrobek faraónů Nové říše, následuje krátká zastávka u Memnonových kolosů, návštěva alabastrové dílny. Následuje oběd a pokračování na východní břeh – prohlídka chrámů v Luxoru a Karnaku, největšího chrámového komplexu boha Amona v Egyptě budovaného nepřetržitě po dobu 2000 let. Odpoledne transfer do hotelu v Hurghadě, ubytování a večeře. 

6. DEN:
Individuální volno v hotelu s programem all inclusive.    

7. DEN:
Individuální volno v hotelu s programem all inclusive.

8. DEN
Odlet do cílové destinace. Klienti, kteří mají zakoupený navazující pobyt mají navazíjící pobyt, odjezd na letiště a poté transfer do vybraného hotelu.

Výlety lze platit pouze na místě u průvodce. Lze platit v dolarech, eurech nebo kreditní kartou. Nelze platit v českých korunách.

Výlet na Abu Simbel cca 115 EUR

Příplatek za jednolůžkový pokoj .
Příplatek za all inclusive balíček během plavby po Nilu - cca 100 USD


4 noclehy v Hurghadě v hotelu  **** s all inclusive
3 noclehy na lodi **** s plnou penzí dle programu 
stravování dle programu na místě
česky mluvícího průvodce 
transfery letiště - hotel - letiště
leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Povinné poplatky splatné na místně u průvodce: vstupy do památek a lokální průvodci během plavby, veškeré transfery během prohlídek památek, transfer hotel - Asuan, Luxor-hotel: 225 USD (50% sleva pro dítě do 12 let ) a 250 USD od zimní sezóny 2023/2024, dále spropitné pro průvodce/řidiče 40 USD
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 8 osob. Změna programu vyhrazena.
Cena nezahrnuje vízum, které je možné zakoupit po příletu na letiště v Egyptě, spropitné (místní personál). 
Možnost dokoupení vyšší kategorie s all inclusive v hotelu v Hurghadě.
Pro odlety z Bratislavy se harmonogram s počty dní na hotelu může měnit.

Informace o regionu

Egypt — Hurghada

Předpověď počasí

Aktuální počasí – Hurghada

25.02.2024
12°C 25°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 06:13
Západ: 17:43
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 0,0 mm
včera
13°C 24°C
Vítr:
25 km/h
Východ: 06:12
Západ: 17:43
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
Dnes
13°C 24°C
Vítr:
13.9 km/h
Východ: 06:11
Západ: 17:44
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
13°C 25°C
Vítr:
9.4 km/h
Východ: 06:10
Západ: 17:45
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
14°C 26°C
Vítr:
10.2 km/h
Východ: 06:09
Západ: 17:45
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 0,0 mm
01.03.2024
15°C 27°C
Vítr:
18.9 km/h
Východ: 06:08
Západ: 17:46
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 0,0 mm
02.03.2024
14°C 24°C
Vítr:
25 km/h
Východ: 06:07
Západ: 17:46
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Hurghada

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo
Mapa
Recenze
5,0 / 6
Celkové hodnocení
88%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
 • 4.2
 • 4.5
 • 4.6
 • 5.0
88%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Hotel
 • Pokoje standard
6 / 6
, 71, s partnerem 2024-02-18
Vůbec nic.Jen jsme netušili všichni, že cesta na loď trvá více než 10 hodin. To nás zaskočilo. více informací
Vůbec nic.Jen jsme netušili všichni, že cesta na loď trvá více než 10 hodin. To nás zaskočilo.
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
, 34, s partnerem 2024-02-18
Zájezd se mi moc líbil. Pan Emil vše zařídil a všude nás provedl. Nicméně bych ráda navrhla, aby byla plavba o den dva delší, aby bylo na památky více času. Na některých místech bylo třeba jen (...) více informací
Zájezd se mi moc líbil. Pan Emil vše zařídil a všude nás provedl. Nicméně bych ráda navrhla, aby byla plavba o den dva delší, aby bylo na památky více času. Na některých místech bylo třeba jen 15 minut na rozchod, což pro památek-chtivé turisty určitě nestačí. Klidně bych vyhodila 2 dny u moře a udělala celý zájezd jen jako plavbu. Také bych zkrátila zastávky u místních obchodníků s parfémy, papyry a alabastrem. I to by nechalo na památky více času.
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
, 47, s partnerem 2024-02-11
Spánek🙂. Náročnější zájezd pro starší lidi. Možná častější výměnu náplně v míse ve WC v buse. více informací
Spánek🙂. Náročnější zájezd pro starší lidi. Možná častější výměnu náplně v míse ve WC v buse.
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
, 47, s partnerem 2024-02-04
nic více informací
nic
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
, 26, s partnerem 2024-02-04
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
, 66, s partnerem 2024-01-28
Horší počasí - silný vítr. Super průvodce Emil - má vystudovanou historii a podle toho byl i výklad vyčerpávající více informací
Horší počasí - silný vítr. Super průvodce Emil - má vystudovanou historii a podle toho byl i výklad vyčerpávající
 • 6
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
, 22, s partnerem 2024-01-21
Program nebyl podle původního plánu, takže jsme byli 3 dny u moře a až poté na plavbě. Což bylo nakonec lepší, protože první 3 dny bylo počasí na koupání, ty další už ne, takže ideální na (...) více informací
Program nebyl podle původního plánu, takže jsme byli 3 dny u moře a až poté na plavbě. Což bylo nakonec lepší, protože první 3 dny bylo počasí na koupání, ty další už ne, takže ideální na památky. Delegát Ahmed v Hurghadě byl skvělý, zařídil nám pásky a snídani na hotelu hned co jsme přijeli, komunikace také super. Jídlo na hotelu v Blend club bylo moc dobré - velký výběr. Ale 2 dny večer tekla jen vlažná voda. S průvodcem na plavbě jsme byli také spokojeni. Cesta do Asuánu byla náročnější - seděli jsme 12 hodin v autobusu. Každý den jsme vstávali hodně brzy ráno, takže jsme spoustu památek viděli při východu slunce. Ubytování na lodi bylo také moc hezký, jen výběr z jídla trochu slabší. Celkově se mi zájezd moc líbil a jela bych klidně znovu. Opravdu to za to stojí a viděli jsme vše, co je v programu uvedené. Pokud máte rádi egyptskou historii, tak tady si přijdete na své.
 • 4
 • 4
 • 6
méně informací
5 / 6
, 35, s partnerem 2024-01-14
Zájezd jsme si moc užili. Jeli jsme poprvé na organizovaný poznávací zájezd s cestovkou, takže nejsem schopen úplně objektivně hodnotit. Na letišti nás vyzvedl Ahmed Elsayed, který nám zařídil (...) více informací
Zájezd jsme si moc užili. Jeli jsme poprvé na organizovaný poznávací zájezd s cestovkou, takže nejsem schopen úplně objektivně hodnotit. Na letišti nás vyzvedl Ahmed Elsayed, který nám zařídil ubytování a seznámil nás s průběhem celého zájezdu. Ahmed byl velmi ochotný a poradil nám řadu praktických typů a rad. Ubytování v hotelu Blend bylo příjemné klidné a za mě sympatické, že to nebyl hlučný resort, jakých je v podobných letoviskách hodně. Jedna účastnice zájezdu si stěžovala, že je to málo živé a mimo centrum Hurghády, ale my jsme byli spokojeni. Samotný poznávací zájezd byl výborný, včetně úrovně lodi a stravy. Trochu jsem byl zklamaný z průvodce (Hasan), který který nám často neříkal k památkám podstatné informace, ale většina výkladu byla o drobných detailech z mytologie (jsem architekt a se zájmem o dějiny umění, tak mám v tomto ohledu trochu větší požadavky, navíc jsem o památkách měl něco dopředu nastudováno). Z programu jsme nestihli botanickou zahradu. Návštěva prodejny papyrusu a prodejna alabastru mi přišla trochu zbytečná, hlavně se jednalo spíš o prodejní akci, než o nějakou exkurzi. Podobalo se to trochu u nás již zakázaným zájezdům pro důchodce spojené s prodejem hrnců. Jak papyrus, tak alabastrové výrobky byly mnohonásobně dražší než v jiných kamenných prodejnách. V rámci programu jsme měli nedostatek času na Karnak, kde nebylo možné v času ani proběhnout celý areál (to jsme toho z celého našehozájezdu nejvíc stihl proběhnout). Velká část výkladu k jednotlivým památkám by se dala provést vždy v autobusu nebo na lodi před návštěvou dané památky tak, abychom měli více času na samotné stavbě. Co se týče placení poplatku za vstupy na památky 250dolarů + 40dolarů na úplatky, tak reálně cena za vstupy stála sotva polovinu. To se mi zdá trochu netransparentní. Samozřejmě jsme předem počítali s celkovou cenou včetně všech vstupů a poplatků, které jsme všude správně uváděli. Celkově jsme byli se zájezdem velmi mile překvapeni a už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který by příští rok s Vámi chtěl jet. Rádi s Vámi pojedeme v budoucnu na další poznávací zájezd. Děkujeme a přejeme pěkný den, Petr Klaška
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
, 47, se svými přáteli 2023-12-31
Celkovo hodnotim zajazd velmi pozitivne.Rozlozim ho na tri casti.Prva cast,t.j.prvy hotel Blend.Po prichode ma prekvapila skareda kupelna na izbe.Izba bola inak v poriadkuAle tiez a tentoraz (...) více informací
Celkovo hodnotim zajazd velmi pozitivne.Rozlozim ho na tri casti.Prva cast,t.j.prvy hotel Blend.Po prichode ma prekvapila skareda kupelna na izbe.Izba bola inak v poriadkuAle tiez a tentoraz velmi milo ma prekvapil uzasne pripraveny Silvester.Neskutocne mnozstvo skveleho jedla a dobra zabava. Jedlo tu bolo super.Hotel ma tiez velmi pekny aquapark,skoda ze v tomto obdobi tam fuka studeny vietor tak sme ho nevyskusali.More pekne,plaz ok.Velmi dobra hotelova sluzba.Cast druha-poznavacia cast.Lod bola priemerna a strava horsia ako na hoteli.Vylety boli super,jedine minus su velmi skore hodiny na vstavanie na vylety.Cast tretia-na hoteli Royal lagoon sme boli len jednu noc,ale...strava veeelmi slaba.Izba trosku lepsia ako v prvom hoteli.Jedine pozitivum je krasne upravena zahrada a bazeny v areali.
 • 3
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
, 47, s partnerem 2023-11-19
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 2
 • 6
méně informací
4 / 6
, 22, Solo 2023-11-17
Zájazd bol zaujímavý. Určite odporúčame. Ale v ponuke sú 2 dni pri mori v Hurgade, čo je nesprávne uvedené. V hoteli pri mori zostane len jeden deň. Tak to bolo pre nás veľkým sklamaním. Na lodi (...) více informací
Zájazd bol zaujímavý. Určite odporúčame. Ale v ponuke sú 2 dni pri mori v Hurgade, čo je nesprávne uvedené. V hoteli pri mori zostane len jeden deň. Tak to bolo pre nás veľkým sklamaním. Na lodi nebola prístupná wifi, bola za poplatok a ani tak nefungovala. Hotel bol na nižšej úrovni, klimatizácia veľmi hučala, jedlo nebolo veľmi dobré. Personál bol veľmi milý a ústretový, samozrejme očakávali za to tringelty. Na lodi bolo jedlo vynikajúce. Jeden šofér autokaru jazdil príliš rýchlo. Sprievodca Emil bol vynikajúci, snažil sa nám poradiť aj vybaviť, čo bolo možné. Jeho výklad bol pútavý a odpovedal na všetky naše otázky. Zájazd sme si užili. Jediné, čo nám chýbalo bol deň spomínaný deň pri mori, inak sa všetko dalo prehliadnuť.
 • 3
 • 3
 • 5
méně informací
4 / 6
, s partnerem 2023-11-12
Zájezd jsem záměrně vybírali, abychom měli volno u moře až po plabě po Nilu. Změnu programu jsme se dozvěděli až na místě, aniž by nám to např. Čedok alespoň pár dní dopředu nějak komunikoval (...) více informací
Zájezd jsem záměrně vybírali, abychom měli volno u moře až po plabě po Nilu. Změnu programu jsme se dozvěděli až na místě, aniž by nám to např. Čedok alespoň pár dní dopředu nějak komunikoval Tištěné materiály o konkrétních věcech, co hledat v navštívených památkách. Výklad průvodce mohl být více do hloubky
 • 1
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
, 75, Solo 2023-10-29
V programu zájezdu nic.Pouze mne trochu zarazilo po příletu Hurghady,že na letišti sice byl snad delegát označený vlaječkou Čedok,ale neuměl slovo česky.Díky vnukovi jsme pochopili kam máme jít (...) více informací
V programu zájezdu nic.Pouze mne trochu zarazilo po příletu Hurghady,že na letišti sice byl snad delegát označený vlaječkou Čedok,ale neuměl slovo česky.Díky vnukovi jsme pochopili kam máme jít do kterého autobusu nastoupit. V autobuse se sice snažil rovněž snad delegát nám něco říct česky,ale moc jsem to nepochopil.Byli jsme odvezeni do objektu AMWAJ v poušti,zde to mimo jiné bylo velmi pěkné s tím,že zde nás někdo bude očekávat a vysvětlí nám další. Nikdo nás zde nečekal. I když jsem byl opřekvapen,že na ostatní třeby rusáky,poláky delegáti čekali.Vnuk nám vše zde přeložil a pochopili jsme co máme dělat do druhého dne.Druhý den přijel delegát BIŠOJ Emil.Vynikající delegát,velmi ochotný,seznámil nás s historií Egypta.Před každým chrámem nám vše podrobně vysvětlil.Velmi rád odpovídal na dotazy a vše spolehlive zarizoval. Tento dlegát si zaslouží absolutní uznání a jen více takových.Nedá se to ani pořádně popsat,prostě skvělý!!!!!!!!!!! Zasluhuje naprosté uznání a jeho čeština byla velmi dobrá.
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
, s partnerem 2023-11-05
Vice času na prohlídky. Poznávací zájezd mohl být klidně na více dní. více informací
Vice času na prohlídky. Poznávací zájezd mohl být klidně na více dní.
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
2 / 6
, 28, s partnerem 2023-11-05
Program super, průvodce na jedničku. Vše v kladném směru. Jen bych vyjela na plavbu o den dříve, a nechala 1 den po plavbě na odpočinek. Velice náročné přijet na hotel v pozdních hodinách a (...) více informací
Program super, průvodce na jedničku. Vše v kladném směru. Jen bych vyjela na plavbu o den dříve, a nechala 1 den po plavbě na odpočinek. Velice náročné přijet na hotel v pozdních hodinách a kolem 3 ráno odjezd na letiště.
 • 1
 • 1
 • 1
méně informací
1 / 6
, 67, s partnerem 2023-10-22
Skvelý program ,fundovaný sprievodca .Výhrady len k dlhému čakaniu z letiska do hotela ,deň príletu a odchodu sa za pobyt nedá považovať.Prvý deň sme došli o 17 hod bez možnosti kúpania .Výlet (...) více informací
Skvelý program ,fundovaný sprievodca .Výhrady len k dlhému čakaniu z letiska do hotela ,deň príletu a odchodu sa za pobyt nedá považovať.Prvý deň sme došli o 17 hod bez možnosti kúpania .Výlet by bol absolutne dokonalý ,ak by sme mohli stráviť o jeden deň pri mori viac. Každopádne vyjadrujeme spokojnosť
 • 1
 • 3
méně informací
6 / 6
, 46, s partnerem 2023-10-22
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
méně informací
1 / 6
, 63, s partnerem 2023-10-20
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 1
 • 3
méně informací
1 / 6
, 55, s partnerem 2023-10-15
Kvalita stravy v hotelu slabá, horší čistota na pokoji, delegát neviditelný, naopak ubytování na lodi, delegát a strava kvalitní a bez připomínek. více informací
Kvalita stravy v hotelu slabá, horší čistota na pokoji, delegát neviditelný, naopak ubytování na lodi, delegát a strava kvalitní a bez připomínek.
 • 3
 • 1
méně informací
3 / 6
, 80, s partnerem 2023-10-01
Pokud jde o trasfery,mělo by se létat přímo na Asuán,ušetřila by se únavná 600km dlouhá cesta z Hurghady,ubytování jsme mohli být(ta část,s kterou jsme byli celou část pobytu byli v (...) více informací
Pokud jde o trasfery,mělo by se létat přímo na Asuán,ušetřila by se únavná 600km dlouhá cesta z Hurghady,ubytování jsme mohli být(ta část,s kterou jsme byli celou část pobytu byli v kontaktu)poblíž sebe,hotel sám už určitě zažil lepší časy a velmi vysoká návštěvnost turistů ze země údajně trpící embargem k atraktivnosti moc nepřispěla.Jinak vysoce ceníme neinzerovaný,přesto realizovaný let balonem nad oblastí Ramesea a údolím králů a za celou dobu,co do Egypta létáme, poprvé možnost podívat se na hráz velké(Násirovy)přehrady.
 • 3
 • 3
méně informací
3 / 6
, s partnerem 2023-10-01
Nerozumím stupnici. 6 je nejvyšší, tím pádem nejlepší a vedle nelze použít? Hodnocení v otázkách vyplněno nuceně, hodnotím slovně: Hotel Nubia v rámci cenové relace ucházející. Služby na (...) více informací
Nerozumím stupnici. 6 je nejvyšší, tím pádem nejlepší a vedle nelze použít? Hodnocení v otázkách vyplněno nuceně, hodnotím slovně: Hotel Nubia v rámci cenové relace ucházející. Služby na recepci špatné, pokoje některé dobré. Jídlo dobré. Animační program nevím. Vodní atrakce dobré, bohužel se zavírají brzy, ale v normě. Pláž malá. Delegát v hotelu nezastižen. Delegát na lodi a cestách výborný, stejně tak služby a prostředí na lodi velmi příjemné. Přepravní služby fungovaly slušně.
méně informací
5 / 6
, s partnerem 2023-09-24
Loď byla perfektní. Program na ní taktéž, ale velký problém jsme měli s druhým resortem. El Karma. Tam nebylo nic dobrého. Pokoje staré, ale to není nejdůležitější. Jídlo a pití nebylo dobrý, (...) více informací
Loď byla perfektní. Program na ní taktéž, ale velký problém jsme měli s druhým resortem. El Karma. Tam nebylo nic dobrého. Pokoje staré, ale to není nejdůležitější. Jídlo a pití nebylo dobrý, kapacita jídelny naprosto nedostatečná. Vstup do moře tragický. Nicméně, právě díky přikoupenému zájezdu do Káhiry jsme v resortu strávili jen jeden den.
 • 6
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
, 25, s partnerem 2023-09-17
Možnost navštívit pyramidy v Gíze - zařízené a uskutečněné skrz našeho průvodce. více informací
Možnost navštívit pyramidy v Gíze - zařízené a uskutečněné skrz našeho průvodce.
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
, s rodinou 2023-08-20
Možnost navštívit pyramidy v Gize více informací
Možnost navštívit pyramidy v Gize
 • 1
 • 2
 • 1
méně informací
5 / 6
, 26, s partnerem 2023-07-02
Škoda, že v programu nebyla Gíza a Káhira, ale chápu že to není v trase plavby a doprava by byla dlouhá. Také by bylo lepší, kdyby v ceně zájezdu byl rovnou poplatek za vstupy do památek a (...) více informací
Škoda, že v programu nebyla Gíza a Káhira, ale chápu že to není v trase plavby a doprava by byla dlouhá. Také by bylo lepší, kdyby v ceně zájezdu byl rovnou poplatek za vstupy do památek a transfery, než vozit s sebou takovou hotovost.
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

Poznávací zájezd
 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
21 999
Ušetříte: 7 009
14 990 Celkem Podrobnosti o ceně 29 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclock