phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

To nejlepší z Brazílie

Výhody nabídky

  • v programu mj. Salvador de Bahia, vodopády Iguazú  a  Rio de Jainero

To nejlepší z Brazílie Kód: GIG2956

60 159PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Po 08.03 – St 17.03.21 (10 dní / 7 nocí)
Itaka

To nejlepší z Brazílie Kód: GIG2956 Brazílie


Rio de Jainero / vodopády Iguazú / Salvador de Bahia

Popis nabídky


1. - 2. den: Odlet z Prahy (s přestupy) do Rio de Janeiro. Ráno přílet a následný transfer do hotelu. Individuální volno, relaxace na pláži. Fakultativně večerní Ginga Tropical Show (samba). Ubytování, nocleh. 
3. den: Po snídani prohlídka města. Odjezd do čtvrti Cosme Velho a následně povrchovou lanovkou pod vrchol Cornovada. Zde na 710 metrů vysokém vrchu stojí symbol Rio de Jainera, 40 metrů vysoká socha Krista. Odpoledne vystoupáme lanovkou na Pao de Azúcar - „Cukrovou homoli“ s nádherným výhledem na město a zátoku Guanabara. Odpoledne. Na závěr prohlídka kostela Candelária. Nocleh.


4. den: Individuální volno, relaxace na a koupání na pláži Copacabana či možnost účasti na dalších zajímavých fakultativních výletech. Ubytování, nocleh.   
5. -6. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet do Foz do Iguacu. Návštěva vodopádů Iguazú (v portugalštině se nazývají Iguacu). Procházkou subtropickým pralesem se dostaneme do samého centra parku. Zdejší vyhlídky jak na brazilské, tak i argentinské straně skýtají panoramatické výhledy na hřmící vodopády (až 80 metrů vysoké). Nezapomenutelným vodopádem je Garganta del Diablo (Ďáblovo hrdlo). Ubytování a nocleh ve Foz do Iguacu. 
7. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Salvadoru.  Ubytování a možnost individuálního poznávání města. Nocleh. 
8. den: Po snídani prohlídka bývalého hlavního města s nejlépe zachovalým koloniálním historickým centrem Brazílie, při níž uvidíme mnoho barokních kostelů, historické jádro s katedrálou, čtvrť Pelourinho.  Doporučujeme například program “Bahia v noci” - večeře s přehlídkou afro-brazilské kultury. Nocleh. 
9. den: Snídaně. Individuální volno, možnost vlastního poznávání. Odpolední transfer a odlet (s přestupy) do Prahy. 
10. den: Přílet do Prahy.

přípl. za jednolůžkový pokoj 9990 Kč

leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupy) • místní přelety včetně tax a příplatků • služby českého průvodce • pozemní dopravu autem či minibusem • 7 noclehů v hotelech*** se snídaní dle programu • vstupy dle programu • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.


Cena nezahrnuje: spropitné (místní personál, průvodce, řidič). K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/dp), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.  

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem.


Informace o regionu

Brazílie

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
63 990
Ušetříte: 3 831
60 159 Celkem Podrobnosti o ceně 120 318
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter