phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Velký okruh Brazílií

Výhody nabídky

  • v programu mj. Rio de Janeiro, vodopády Iguazú, Amazonie a Salvador da Bahia

Velký okruh Brazílií Kód: GIG2955

89 990PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Ne 15.11 – Pá 27.11.20
Itaka

Velký okruh Brazílií Kód: GIG2955 Brazílie / Argentina

Rio de Janeiro / vodopády Iguazú / Manaus / Amazonie / Salvador da Bahia

Popis nabídky


1. den:
Odlet z Prahy do Rio de Janeira (s přestupy).
2. den:
Přílet do Rio de Janeira, transfer do hotelu. Ubytování. Nejprve odjedeme do čtvrti Cosme Velho a následně ozubnicovou železnicí pod vrchol Cornovada. Zde na 710 metrů vysokém vrchu stojí symbol Rio de Jainera, 40 metrů vysoká socha Krista. Oběd. Odpoledne vystoupáme lanovkou na Pao de Azúcar - „Cukrovou homoli“ s nádherným výhledem na město a zátoku Guanabara. Nocleh.
3. den:
Individuální volno, koupání na pláži Copacabana či možnost účasti na dalších zajímavých fakultativních výletech. Nocleh v Rio de Jainero.
4. den:
V dopoledních hodinách transfer na letiště a odlet k vodopádům Iguazú (v portugalštině se nazývají Iguacu). Transfer do hotelu. V odpoledních hodinách návštěva brazilské strany vodopádů. Naskytnou se nám nádherné panoramatické výhledy na hřmící vodopády. Nocleh.
5. den:
Po snídani polodenní návštěva vodopádů z argentinské strany, kde se po lávkách dostaneme téměř pod vodopády s nezapomenutelným Garganta de Diablo (Ďáblovo hrdlo). Oběd.  Nocleh.
6. den:
Snídaně. Transfer na letiště (s přestupem) do Manausu. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
7. den:
Po snídani prohlídka Manausu, města, které je branou do Amazonie. Uvidíme nádherný operní dům Teatro Amazonas, slavnou tržnici Mercado Municipal z roku 1882 a mnoho výstavních paláců z dob kaučukových baronů.Nocleh v Manausu.
8. -9. den:
Po snídani poplujeme lodí (2,5 hod), uvidíme soutok řek Negro a Solimoes, kde se mísí v neuvěřitelné délce 8 km tmavá se světle hnědou řeky Solimoes. Oběd. Možnost vlastního poznávání místní flóry a fauny. Navštívíme také místní komunitu indiánů a poplujeme na loďce k pozorování kajmanů. Večeře. Nocleh v lodge v Amazonii.
10. den:
Po snídani transfer na letiště v Manausu a následný odlet do Salvador da Bahia, transfer do hotelu, ubytování, individuální volno k vlastnímu poznávání města. Nocleh.
11. den:
Snídaně a následná prohlídka historické části Salvadoru da Bahia, bývalého hlavního města s nejlépe zachovalým koloniálním historickým centrem Brazílie, při níž nevynecháme čtvrť Pelourinho, uvidíme mnoho barokních kostelů, historické jádro s katedrálou a kostel Sao Francisco. Oběd. Nocleh.
12. den:
Snídaně. Individuální volno a během dne odlet do Prahy (s přestupy).
13. den:
Přílet do Prahy.

· příplatek za jednolůžkový pokoj 13 590 Kč

•leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha – Rio de Jainero a zpět •místní přelety včetně tax a příplatků •10 noclehů v hotelech turistické kat. ***, v Amazonii v lodge s plnou penzí • stravování dle programu •pozemní dopravu (autobus, minibus, loď) •služby česky mluvícího průvodce •vstupné dle programu • pojištění dle zákona 199/99 Sb.

Cena nezahrnuje: • spropitné (místní personál, průvodce, řidič).

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem. K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/dp), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.  

Informace o regionu

Brazílie — Argentina

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
103 420
Ušetříte: 13 430
89 990 Celkem Podrobnosti o ceně 179 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter