phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Austrálie - Nový Zéland

Výhody nabídky

  • jeden z nejoblíbenějších zájezdů kombinující návštěvu hlavních atraktivit Austrálie s přírodními zázraky severu Nového Zélandu

Austrálie - Nový Zéland Kód: CNS2702

148 990PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Po 18.10 – Čt 04.11.21
Itaka

Austrálie - Nový Zéland Kód: CNS2702 Austrálie / Nový Zéland

Cairns |Sydney |Auckland |Hobbiton |Rotorua |Wellington

Popis nabídky


1. - 2. den:
odlet z Prahy, na trase.
3. den:
Přílet do Cairns, transfer do hotelu a odpočinek.
4. den:
Celodenní výlet lodí na Velký bariérový útes, s délkou přes 2000 km největší korálový systém na světě, jediná stavba živých organismů viditelná z Měsíce. Možnost šnorchlování, oběd a půjčení brýlí s ploutvemi v ceně.
5. den:
Cairns, odpočinek a relaxace v přímořském městě. Možnost fakult. výletu do NP Daintree a Cape Tribulation na pomezí deštných pralesů a oceánu vč. hodinové plavby po  Daintree River, prohlídka NP a oběd.
6. den:
Transfer na letiště a přelet do Ayers Rock, ubytování. Odpoledne výlet k největšímu a nejslavnějšímu monolitu světa Ayers Rock zakončený pozorováním obrovité masy pískovce o výšce 348 m při západu slunce.
7. den:
Brzy ráno pozorování měkkého světla vycházejícího slunce u 30 gigantických kamenných dómů Kata Tjuta (Mnoho hlav) nebo také Olgas s řadou unikátních rostlin a živočichů. Transfer na letiště a odlet do Sydney.
8. den:
Celodenní pěší prohlídka města – mj. přístavní čtvrť Circular Quay s budovou Opery a mostem Harbour Bridge, nejstarší čtvrť města The Rocks, vyhlídková věž (vstup fakult.), Hyde Park, katedrála sv. Marie.
9. den:
Výlet do rezervace Featherdale Wildlife Park s typickou faunou - klokan, koala, ježura, pštros emu či tasmánský čert. Zastávka u Olympijského stadionu. Odpoledne možnost návštěvy Opery, muzea výstavby Harbour Bridge v jednom z pilířů mostu, mořské akvárium… (vstupy fakult.). Část prohlídky města lodí (v ceně).
10. den:
Transfer na letiště a přelet na Nový Zéland, ubytování, volno.
11. den: Auckland - prohlídka – mj. akvárium Kelly Tarlton’s Sealife s expozicí Antarktidy, kolonií tučňáků, Sky Tower…
12. den:
Odjezd do centra termální činnosti Rotorua s mnoha působivými vřídly a gejzíry. Po cestě  Hobbiton, vesnička z Tolkienovy trilogie. Prohlídka natáčecích míst Pána prstenů zahrnuta.
13. den:
Rotorua - prohlídka malebného městečka a termální oblasti Whakarewarewa. Možnost ind. návštěvy polynéských lázní.
14. den:
Cestou k jezeru Taupo návštěva nejbarevnější termální oblasti Nového Zélandu Wai-O-Tapu. Dále kolem vodopádů Huka Falls a jezera Taupo k NP Tongariro.
15. den:
Výlet do okolí aktivních sopek v NP Tongariro, možnost letu nad horou–činným vulkánem Mt. Ruapehu.  Přejezd do Wellingtonu.
16. den:
Wellington - prohlídka města s vyhlídkou z hory Mt. Victoria. Možnost návštěvy Národního muzea s expozicí historie a přírody země.
17.- 18. den:
Transfer na letiště a let do ČR. 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 28 900 Kč

Letenku Praha – Cairns / Wellington – Praha vč. tax a příplatků (s přestupy) Letenku na místní přelety vč. tax a příplatků 14 noclehů v *** se snídaní přepravu vozy či mikrobusy dle programu služby českého průvodce plavbu k Velkému bariérovému útesu / oběd a šnorchlovací výbava zahrnuta odpolední výlet k Ayers Rock, ranní výlet k Olgas vstup do Featherdale Wildlife Parku plavbu v rámci prohlídky Sydney vstup na vyhlídkovou věž v Aucklandu vstup do antarktické polární expozice s kolonií tučňáků v Aucklandu vstup do Hobbitonu vstup do termální oblasti Wai-O-Tapu a Whakarewarewa

Minimální počet účastníků k realizaci zájezdu je 16 osob. Počet dní na cestě závisí na letecké dopravě. Program na 14 nocí zůstává stejný.

Informace o regionu

Austrálie — Nový Zéland

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 148 990 Celkem Podrobnosti o ceně 297 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter