1. den
Vlastní transfer do Pasova. Nalodění na loď DCS Amethyst 1 ve 14:30. Loď odplouvá z přístavu v 16 h.
2. dencca 12:00 – 18:00
Individuální volno nebo možnost fakultativní prohlídky Vídně a vídeňských vánočních trhů.
3. dencca 09:30 – 21:00
Individuální volno nebo možnost fakultativní prohlídky Budapešti nebo fakultativní výlet lodí s recepcí šampaňského, kávy a dortu.
4. dencca 13:00 – 16:30
Individuální volno nebo možnost fakultativní prohlídky Bratislavy.
5. dencca 08:00 – 13:30
Individuální volno nebo možnost fakultativní prohlídky do opatství Melk s punčem.
6. den
Poslední snídaně na lodi. Vylodění okolo 10:00.
Čas stravování a provoz jednotlivých prvků hotelové infrastruktury uvedených v nabídce mohou podléhat menším změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci, na které majitel nemá vliv.
Informace o oficiální kategorizaci hotelu je v souladu s kategorizací používanou v příslušné zemi. Každá země uplatňuje vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie. </br> </br> Polovina hvězdičky uvedená ve slovním popisu může označovat nadhodnocenou nebo podhodnocenou kategorii ve srovnání s oficiální kategorií.
Kód nabídky: SDE2VAN