phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Dragut Point South

Výhody nabídky

  • menší hotel
  • poloha u pláže
  • v docházkové vzdálenosti do centra

Hotel Dragut Point South Kód: BJV2DRA

PLN
Itaka

Hotel Dragut Point South Kód: BJV2DRA Turecko \ Bodrum

Popis nabídky

Turgutreis

Menší hotel se nachází u pláže, cca 2 km od centra střediska Turgutreis s obchody, bary a restauracemi, cca 18 km od Bodrumu a cca 55 km od letiště.

Úzká písčito-oblázková pláž se nachází přímo u hotelu, přístup přes promenádu a po schodech, lehátka a slunečníky zdarma, molo.

Vstupní hala, recepce, výtah, restaurace, 2 bary, WiFi v lobby zdarma, terasa na slunění, bazén s oddělenou částí pro děti; lehátka a slunečníky zdarma, osušky za vratný depozit.

Standardní dvoulůžkové pokoje (2+0, 2+1) s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, TV, telefonem, trezorem a balkonem s výhledem na moře; za poplatek minibar.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední občerstvení, půlnoční polévku, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-24:00) v časech a místech určených hotelem.

Stolní tenis, šipky, volejbal, kulečník, příležitostné zábavní večery, fitness; za poplatek vodní sporty na pláži, Spa centrum - turecká lázeň, sauna, masáže.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Turecko — Bodrum

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter