Hotel Hipotels Hipocampo Playa se nachází cca 22 km od Manacoru (Alcúdia asi 48 km, Palma de Mallorca asi 73 km). Přímo u pobřežní promenády a pláže cca 25m. Centrum oblíbeného střediska s obchody i restauracemi Cala Millor je vzdálené do 300 m. Supermarket je vzdálený cca 150 m. Zajímavosti v okolí: Cuevas Del Drach (cca 13 km), Cuevas De Arta (cca 17 km) a Castillo De Capdepera (cca 16 km). Pro mobilitu během vaší dovolené je k dispozici autobusová zastávka (cca 50 m), v okolí je několik půjčoven aut a kol. Letiště (PMI) je vzdálené asi 68 km.
Kód nabídky: AMTSES0SQW
Čas stravování a provoz jednotlivých prvků hotelové infrastruktury uvedených v nabídce mohou podléhat menším změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci, na které majitel nemá vliv.
Informace o oficiální kategorizaci hotelu je v souladu s kategorizací používanou v příslušné zemi. Každá země uplatňuje vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie. Polovina hvězdičky uvedená ve slovním popisu může označovat nadhodnocenou nebo podhodnocenou kategorii ve srovnání s oficiální kategorií.
Využijte skvělé nabídky výletů v destinaci od našich partnerů