phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Golden Bahia de Tossa & Spa

Výhody nabídky

 • nedaleko centra střediska
 • pěkný bazénový komplex
 • welness centrum

Hotel Golden Bahia de Tossa & Spa Kód: GRO2BAH

18 499PLN
Dorośli: 2 polopenze So 19.09 – Ne 27.09.20 (9 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Golden Bahia de Tossa & Spa Kód: GRO2BAH Španělsko \ Costa Brava

Popis nabídky

Tossa de Mar

Hotel se nachází v hotelové čtvrti cca 400 m od centra střediska; nejbližší obchody a bary cca 120 m od hotelu.

Písčitá pláž se nachází cca 800 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 13 EUR/set).

Vstupní hala, recepce, výtah, hlavní restaurace, restaurace à la carte, 4 bary, konferenční místnosti, WiFi v areálu hotelu zdarma (omezený dosah), terasa na slunění, velký bazén, jacuzzi, krytý bazén, dětský bazén s vodními atrakcemi; lehátka a slunečníky zdarma, osušky za vratný depozit (cca 10 EUR, výměna za poplatek cca 1 EUR).

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, minichladničkou, varnou konvicí a balkonem; za poplatek trezor.

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive, které zahrnuje plnou penzi, odpolední občerstvení, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.

Multifunkční hřiště, fitness, miniclub, animační programy; za poplatek tenisový kurt, kulečník, stolní tenis, wellness centrum - masáže, kosmetické procedury.

* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje povinný turistický poplatek v Katalánsku (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 1 EUR/osoba/den pro hotely 4*, cca 0,50 EUR/osoba/den pro ostatní hotely 3* a jiná ubytovací zařízení a to do max. výše za 7 nocí pobytu); děti do 16 let tuto taxu neplatí.

Informace o regionu

Španělsko — Costa Brava

Mapa
Recenze
5,0 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Panoramatická Barcelona*
Celodenní výlet autokarem v rámci kterého uvidíte to nejlepší z katalánské metropole Barcelony, mj. si prohlédnete světoznámý modernistický a dosud stále nedostavěný chrám Sagrada Familia od architekta Antonia Gaudího, projdete se po známé pěší zóně Ramblas, navštívíte olympijský areál a z vrchu Montjuic, odkud se otevírá nádherný pohled na město a přístav, je možné vidět i nejdůležitější olympijská sportoviště. Volný čas v centru města můžete využít k procházce po Gotické čtvrti, k nákupům nebo k návštěvě jednoho z největších akvárií v Evropě.
Orientační cena: dospělí cca 1 190,- Kč, děti do 12 let cca 790,- Kč

Montserrat*
Během tohoto celodenního výletu autokarem navštívíte jeden z nejproslulejších benediktinských klášterů Montserrat, za lo žený před více než 1100 lety v podivuhodném pohoří, kam se dostanete prostřednictvím moderní lanovky (ozubené dráhy). V horském klášteře, který patří k významným poutním místům Katalánska, sídlí hudební konzervatoř, jejíž dětský chlapecký sbor Escolania má velkou tradici. Můžete navštívit i baziliku se světoznámou Černou madonou, patronkou Katalánska, při troše štěstí si poslechnete koncert zpěváčků nebo můžete ochutnat místní likéry.
Orientační cena: dospělí cca 48,- Eur, děti do 12 let cca 32,- Eur

Marineland - zábavný park
Tento vodní park se zoologickou zahradou nabízí mj. představení delfínů, papoušků a tuleňů a vy tak můžete spojit radost z koupání s jedinečným rodinným zážitkem, který uvítají zejména děti. Park se nachází v městečku Pallafols (nedaleko střediska Malgrat/Santa Susanna).
Orientační cena: dospělí cca 27,- Eur, děti do 12 let cca 20,- Eur

* Výlety označené * jsou doprovázeny českým průvodcem při minimálním počtu 16 osob.

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
25 690 -28%
18 499 Celkem Podrobnosti o ceně 36 998
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter