phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Termal

Výhody nabídky

  • Krásný hotel s širokou škálou možností k odpočinku a sportu
  • Vstup do termálních lázní Terme 3000 v ceně
  • Vhodná kombinace kratších pobytů
  • Skvělá kuchyně nabízející tradiční slovinské i mezinárodní speciality

Hotel Termal Kód: XSO2TER

4 580PLN
Dorośli: 2 polopenze Pá 28.08 – Ne 30.08.20
Itaka

Hotel Termal Kód: XSO2TER Slovinsko / Moravske Toplice

Popis nabídky

Moravske Toplice

Hotel je situován v areálu lázní v bezprostřední blízkosti bazénů, s lázeňským centrem je spojen chodbou.

Recepce, výtah, restaurace, kavárna, WiFi, parkoviště (zdarma), hotelové bazény. Budova hotelu je spojovací chodbou propojena s termálním aquaparkem Terme 3000. 

Dvoulůžkové pokoje (s balkonem nebo bez) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím - (koupelna, fén, župany, WC), TV/sat., pohovka. K dispozici minibar, WiFi a trezor.

Polopenze je formou bufetu.
V hotelové restauraci se podávájí pokrmy tradiční slovinské a mezinárodní kuchyně. Vyberete si z celé řady domácích i zahraničních vín.

Pro hosty neomezený vstup do krytých, venkovních termálních bazénů i fitness. Neomezený vstup do lázní Terme3000 - venkovní bazény jsou otevřeny 1.5. - 15.9.
V lázních můžete ochutnat proslulou černou termální minerální vodu. Za příplatek využijte možnost a dopřejte si masáž nebo kosmetické procedury.

V den příjezdu je možné bazény využívat od 10:00, v den odjezdu celý den
Saunový svět: finská sauna, parní kabina, bio sauna, infračervená kabina, vířivka, Kneippův chodník

Pro golfové nadšence je zde 18 jamkové golfové hřiště. Vhodné pro začátečníky i zkušené golfisty. Může se pochlubit rozlohou více než 50 hektarů, obklopující Terme 3000.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Terme 3000: Budova hotelu je spojovací chodbou propojena s termálním aquaparkem Terme 3000. Lázně Terme 3000 zahrnuji 5 000 m² vodní plochy s 22 vnitřními a venkovními bazény a toboganovou věží. Mají několik částí. Dolní část termálního parku je vhodná pro milovníky plavání a vodní zábavy. Najdete zde i dětskou část. V horní části je prostor pro relaxaci. Nachází se zde rozsáhlé wellness centrum Thermalium s nabídkou lázeňských procedur a saunový svět s finskou, tureckou a infračervenou saunou, ochlazovacím bazénkem a relaxační místnosti. Venkovní část je rájem pro milovníky adrenalinu. Vyzkoušet můžete tobogány se zvukovými a světelnými efekty, jeden z nejrychlejších adrenalinový sjezdů v Evropě s 360° otáčkou v 80 km rychlosti, sjezd po 22 metrů vysoké a velmi prudké skluzavce Kamikaze, divokou řeku, vodopády, peřeje, dětskou riviéru nebo se můžete spustit po laně a prohlédnout si bazény z výšky.

Informace o regionu

Slovinsko — Moravske Toplice

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky