phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Jezero Bohinj

Výhody nabídky

  • V bezprostřední blízkosti jezera Bohinj
  • Aktivní i relaxační dovolená

Hotel Jezero Bohinj Kód: XSO2JEB

1 750PLN
Dorośli: 2 polopenze So 28.03 – Ne 29.03.20 (2 dny / 1 noc)
Itaka

Hotel Jezero Bohinj Kód: XSO2JEB Slovinsko \ Bohinj

Popis nabídky

Do oblasti Bohinj můžeme zařadit Horní a Dolní Bohinjsou dolinu, Bohinjské jezero a Nomejskou dolinu, ležící v jihovýchodní části Julských Alp. Jeho krásu podtrhuje i skutečnost, že veškeré rostlinstvo a živočichové jsou pod ochranou přírody a patří do tzv. Triglavského národního parku.

Bohinjské jezero je největší na území Slovinska, další vodní přírodní památkou je vodopád Savica, který padá do hloubky až 70 metrů, Grmečický vodopád, vodopád Govic, vodopády Ribnice nebo Ledovcové morény, které mají původ až do doby ledové.

Hotel Jezero má centrální polohu u Bohinjského jezera, v samém srdci Julských Alp, kde se můžete dosytosti nadýchat čerstvého horského vzduchu a obdivovat nádherné západy slunce nad horami. Nabízí wellness centrum, vlastní restauraci, bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách a neplacené parkoviště přímo na místě.

Hotel se nenachází v blízkosti pláže

K vybavení objektu patří internetová kavárna, restaurace a la carte, wellness, sauna, minigolf.

Elegantní pokoje mají balkon se zahradním nábytkem, veškeré moderní vybavení, posezení, minibar, TV v každém pokoji a vlastní koupelnu se sprchou a fénem.

Snídaně i večeře formou bufetu. Vynikající slovinskou kuchyni si vychutnejte v restauraci Vrtovin s krytou letní terasou nebo v à la carte restauraci Zlatovčica, která má také krytou terasu.

Hosté mohou využít hotelové wellness a fitness zařízení i konferenční místnost restaurace Vrtovin vhodnou pro firemní i soukromé akce. Hotel nabízí také lyžárnu, půjčovnu jízdních kol a různé další služby jako praní prádla, čištění oděvů a pokojovou službu.

Informace o regionu

Slovinsko — Bohinj

Mapa

Detaily nabídky