phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Astoria Bled

Výhody nabídky

  • Skvělá poloha u ikonického hradu Bled
  • Rozsáhlé služby wellness
  • Příjemně zařízené pokoje ve "zdravém životním stylu"
  • Špičková vína od slovinských vinařů 

Hotel Astoria Bled Kód: XSO2AST

4 161PLN
Dorośli: 2 snídaně St 21.04 – So 24.04.21
Itaka

Hotel Astoria Bled Kód: XSO2AST Slovinsko / Bled

Popis nabídky

Hotel leží v samém srdci historického města Bled, obklopen krásným břehem jezera, nedotčenou přírodou a výhledem na ikonický hrad Bled. Břeh jezera je vzdálen cca 500 m.

Koupání jezero Bled, chůzí vzdálené asi 6 min.

Recepce, restaurace s terasou, bar, WiFi, wellness, možnost parkování.

Čistě zařízené dvoulůžkové pokoje nabízí vlastní koupelnu, WC, TV/sat., telefon, minibar, WiFi, fén, některé pokoje mají balkon a klimatizaci.

Wellness cetrum - pestrá nabídka masáží, vířivka, zábaly, relaxační místnost. Finská, infračervená a bylinná sauna, ochlazovací bazének, kneippův chodník. Menší fitness. V ceně osuška, přezůvky a občerstvení s vodou, čaji a čerstvým ovocem.

Nejen Bled, ale i jeho okolí jsou skvělou volbou pro kratší i delší výlety, které můžete absolvovat samostatně nebo v doprovodu zkušených místních průvodců. Alpské vesničky se nacházejí v národním parku Triglav, jediném národním parku ve Slovinsku, a nabízejí autentickou gorenjskou kuchyni s nezapomenutelnými výhledy.

Hotel Astoria je obklopený hned několika cyklistickými stezkami, přičemž jízdní kola si lze pronajímat přímo na místě. Přibližně 4 km od ubytování leží golfové hřiště Bled Golf and Country Club.

Informace o regionu

Slovinsko — Bled

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky