phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Vila Magnólia

Výhody nabídky

  • Prostorné a příjemné hotelové ubytování.
  • Vynikající poloha, apartmány poblíž centra a zároveň v nedotčené krajině.
  • Nádherné výhledy na Vysoké Tatry.

Vila Magnólia Kód: XSK2MAG

1 840PLN
Dorośli: 2 bez stravování Čt 25.03 – So 27.03.21
Itaka

Vila Magnólia Kód: XSK2MAG Slovensko / Vysoké Tatry

Popis nabídky

Tatranská Lomnica

Vila Magnólia *** je lokalizována v těsné blízkosti centra Tatranské Lomnice, jednoduše dostupná autem, autobusem i Tatranskou elektrickou železnicí. Spolu s Vilou Beatrice *** a Vilou Julia *** tvoří Resort Beatrice, přičemž všechny tři budovy jsou od sebe navzájem vzdáleny přibližně 300 m.

Hlavní recepce se nachází ve Vila Beatrice v těsné blízkosti. Během celého pobytu mají nejmenší hosté k dispozici dětský koutek nacházející se na mezipatře. Hosté mohou využít možnost posezení ve společných prostorách s pohovkou, křesly a dekoračním krbem v přízemí. Parkoviště se nachází přímo v areálu objektu a je zdarma.

Typy apartmánů:

* dvoulůžkové studio s 1 přistýlkou (typ A 2 + 1): pro 2-3 osoby, obývací část s TV a pohovkou pro 1 osobu, manželská postel, kuchyň - lednice, dvojplotna, mikrovlnná trouba, varná konvice, jídelní kout, koupelna - sprchový kout, sociální zařízení.

* třílůžkové studio s 2 přistýlkami (typ B 3 + 2) : pro 3-5 osob, obývací část s TV a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, manželská postel a samostatné lůžko/3 samostatná lůžka, kuchyň - lednice, dvojplotna, mikrovlnná trouba, varná konvice, jídelní kout, koupelna - sprchový kout, sociální zařízení. Studiu přísluší balkon.

* třílůžkový apartmán s 2 přistýlkami (typ A 3 + 2) : 3-5 osob, ložnice s manželskou postelí a odděleným lůžkem, obývací pokoj s TV a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyň - lednice, dvojplotna, mikrovlnná trouba, varná konvice, jídelní kout, koupelna - sprchový kout, sociální zařízení.

* čtyřlůžkový apartmán s 2 přistýlkami (typ B 4 + 2) : pro 4-6 osob, ložnice s manželskou postelí, obývací místnost se 2 oddělenými lůžky, rozkládací pohovkou pro 2 osoby s TV, kuchyň - lednice, dvojplotna, mikrovlnná trouba, varná konvice, jídelní kout, koupelna - vana, sociální zařízení. Některým apartmánům přísluší balkon.

Tatry Card, soukromá sauna, dětská postýlka, polštář, peřina, soft úklid (podlaha, koupelna/WC, vysypání odpadků), výměna osušek, výměna ložního prádla.

Bez stravování nebo možnost objednání snídaně podávaných ve Vile Beatrice.
Hosté získávají ke svému pobytu slevu do restaurace Koliba Kamzík.

Nadšeným turistům poskytuje Tatranská Lomnica a její okolí ideální startovací místo pro vysokohorskou turistiku, ať už na Zelené pleso, Vodopády Studeného potoka, či další místa. Obdivovat můžete také řemeslné a lidové umění v galerii Ústředí lidové umělecké výroby, seznámit se s rozmanitými druhy tatranských rostlin v botanické zahradě nebo navštívit Muzeum Tatranského Národního Parku.

Dítě do 5 let na přistýlce zdarma v doprovodu alespoň 2 plně platících osob.

Příjezd : 14:00 - 17:00
Odjezd : 07:00 - 10:00

V ceně není zahrnut rekreační poplatek.  
Domácí zvířata nejsou povolena.

Informace o regionu

Slovensko — Vysoké Tatry

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky