phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Wellness Chopok

Výhody nabídky

  • Animátorský program pro děti i dospělé.
  • Skvělý hotel vyšší kategorie pro rodiny s dětmi.
  • Bohaté doplňkové služby a krásné wellness.
  • Ideální poloha na samém počátku národního parku.

Hotel Wellness Chopok Kód: XSK2CHO

2 000PLN
Dorośli: 2 snídaně Po 22.03 – Út 23.03.21 (2 dny / 1 noc)
Itaka

Hotel Wellness Chopok Kód: XSK2CHO Slovensko \ Nízké Tatry

Popis nabídky

Demänovská Dolina

Luxusní Wellness Hotel Chopok v pohoří Nízké Tatry poskytuje příjemné a kvalitní ubytování v Jasné, v Demänovské dolině, na úpatí hory Chopok.

Ideální poloha Wellness hotelu Chopok**** Jasná na samém začátku národního parku Nízké Tatry hotel předurčuje k velkému množství letních i zimních turistických aktivit - od procházek po upravených turistických trasách, přes lyžování, běžkování, paragliding až po vysokohorskou turistiku a horolezectví. Vždy máte jistotu, že se po celodenním sportování můžete spolehnout na příjemný personál, luxusní a pohodlné pokoje, vynikající kuchyni se slovenskými a mezinárodními specialitami z čerstvých surovin, relax ve wellness centru a večer i zábavu - co víc již od ubytování člověk může chtít.

Vstupní hala, recepce, restaurace, kavárna, dětský koutek, herna, lego koutek, úschovna zavazadel, terasa, zahrada, monitorované parkoviště.

Komfortní a stylové ubytování v prostorných pokojích.
Typy pokojů:


* pokoj pro 2 - 3 osoby : pokoj Praslička nebo Plesnivec s možností jedné přistýlky
* pokoj pro 3 - 4 ososby: pokoj Praslička a De Lux Praslička
* rodinný pokoj pro 4 - 5 osob (AP4) : rodinný pokoj Plesnivec, De Lux Plesnivec : 2 samostatné pokoje a 2 koupelny, stylový krb na dřevo v pokoje De Lux Plesnivec.
* rodinný pokoj pro 5 - 6 osob (AP5) : rodinný pokoj Plesnivec : 2 samostatné pokoje a 2 koupelny

Přímo u  sjezdovky.
Půjčovna lyžařského vybavení.
Lyžařská škola.
Lyžárna.

Snídaně formou bufetových stolů, večeře: speciální nabídka menu/bufetový stůl.

Večerní zábavný progrma, animační tým, cyklistika, pěší turistika, dětské hřiště, herna.
Bazén, dětský bazén, fitness, relaxační místnost, parní sauna, krytý bazén, vířivka, masáže, lázně a wellness, fintess, sauna.

Aquapark (mimo ubytování, dodatečný poplatek).
Minigolf, jízda na koni, bowling, pronájem kol, stolní tenis, kulečník.

SAUNOVÝ SVĚT Praslička :
Zdejší bazén a sauny jsou určeny výhradně pro hosty starší 16 let, což zaručuje příjemné a nehlučné prostředí. Plavecký 20-metrový bazén s teplotou vody 29 ° C je umístěn v nejvyšším patře s krásnými výhledy do okolní přírody. Součástí bazénového komplexu přesličky je prostorný hydromasážní whirpool s masážními tryskami, které přispějí k uvolnění napnutého svalstva.  

BAZÉNY A SAUNOVÝ SVĚT Plesnivec:
Pro rodiny, které mají rády vodní hry, je dokonalou family friendly zónou BAZÉN A SAUNOVÝ SVĚT PLESNIVEC. Příjemná 32-stupňová voda 15-metrového bazénu nabízí kromě tradičních vodních her i cvičení. Během letní a zimní sezóny je součástí animačního programu vodní gymnastika. Malí neplavci se určitě zabaví v neplavecký bazénku jen pár kroků od plaveckého bazénu. Rodiče tak mají své ratolesti neustále "na očích".    Součástí saunového světa Protěž je i vnitřní a venkovní vířivka, finská, infra, bio a bylinková sauna, jakož i aromatická parní lázeň s tepidáriem a bazénkem.

Fitness:
LLEG CURL - posilovací stroj určený na trénink svalů zadní části nohou ( "hamstringy").   LEG EXTENSION - posilovací stroj určený na trénink čtyřhlavý svalu stehen ( "quadriceps přední strana stehna").   Pectoris MACHINE - posilovací stroj určený na trénink prsních svalů.   UPPER BACK - posilovací stroj určený na trénink svalstva v horní části těla, především svalstva zad.   Pulldown - specializovaný posilovací stroj určený na trénink produkt svalstva zad a ramen.   MULTIPOWER - multifunkční posilovací stroj pro mnoho cviků na procvičení hlavních svalových skupin. Činkový systém s protizávažím, který umožňuje trénink s minimálním zatížením.   Ercolini REHAB - multifunkční kladkový posilovací stroj určený na procvičení svalstva horní části trupu.   SCOTT BANK - víceúčelová lavička pro izolované procvičení svalstva ramen, především bicepsů.   ADJUSTABLE bench univerzální víceúčelová lavička pro různé druhy cviků s činkami, s drobným závažím nebo bez náčiní.   CRUNCH bench víceúčelová univerzální lavička pro specifický trénink břišních svalů.   LOWER BACK BENCH - univerzální lavička pro specifický trénink kyčelních svalů, svalů spodní části zad a svalů zadní části stehen

Finská sauna:
Její účinkem je především uvolnění svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxací. Vysoká teplota vzduchu napomáhá ke zvýšení pocení těla a tím se organismus zbavuje toxických látek. Dále dochází k posílení imunitního systému, oslabeného hlavně po různých těžkých infekčních onemocněních.  

Biosauna:
Biosauna je určena zejména pro lidi, kteří špatně snášejí teploty v klasické sauně, nebo těm jimž nevyhovuje vysoká vlhkost standardních parních saun. Sauna se vyznačuje nižší teplotou od 70 do 80 ° C a relativní vlhkostí kolem 30%.   infra sauna Principem infrasauny je použití infrazářičů k požadovanému teraputickému efektu. Paprsky produkované infrazářiči jsou jednoduchou formou energie. Záření je neviditelné, tělo infračervené světlo vnímá jako teplo.  

Bylinková sauna:
Sálající teplo a bylinková pára jsou optimální pro péči o pokožku, vlasy, dýchací cesty a zbavují Váš organismus nečistot. Para umožňuje našemu organismu zbavit se až 30% nahromaděných toxinů.  

Aroma parní lázeň:
Po saunování je vhodné organismus patřičně ochladit např. v ochlazovacím bazénku nebo ledové jeskyni a dopřát si krátký relax. Proceduru je možné vícekrát (dva až třikrát) opakovat.

Příjezd : 14:00 - 24:00
Odjezd : 10:00 - 11:00
Monitorované parkoviště je před hotelem a zdarma.
V ceně není zahrnut rekreační poplatek.
Domácí zvířata jsou povolena.

Informace o regionu

Slovensko — Nízké Tatry

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky