phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Vila Júlia

Výhody nabídky

  • skvělé umístění u města
  • ideální pro rodiny s dětmi
  • prostorný a čistý pokoj

Vila Júlia Kód: XSK2JUL

1 800PLN
Dorośli: 2 bez stravování Pá 17.04 – Ne 19.04.20 (3 dny / 2 noci)
Itaka

Vila Júlia Kód: XSK2JUL Slovensko \ Hory

Popis nabídky

Tatranská Lomnica

Vila Julie *** je jedna z nejlépe hodnocených kapacit APLEND Apartments & Resorts ve Vysokých Tatrách. Svou výhodnou lokalitou blízko centra Tatranské Lomnice je jednoduše dostupná autem i autobusem. Zastávka Tatranských elektrických železnic se nachází jen pár minut chůze od budovy. Spolu s Vilou Beatrice *** a Vilou Magnólia *** tvoří Resort Beatrice. Hlavním objektem resortu je Vila Beatrice *** vzdálena jen 100 m od Vily Julie *** a ubytovaným návštěvníkům poskytuje recepční služby. 

V objektu se nachází recepce poskytující služby všem třem zařízením resortu denně. V hlavním objektu mají hosté také možnost zapůjčení kol, či využití snídaňové místnosti. Během celého pobytu mají nejmenší hosté k dispozici dětský koutek nacházející se na mezipatře.

Studio 2 + 2: pro 2-4 osoby, obývací část s TV a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, manželská postel, kuchyň - lednice, dvojplotna, mikrovlnná trouba, varná konvice, jídelní kout, koupelna - sprchový kout, sociální zařízení. Všechna studia se nacházejí v přízemí Vily Julie. Apartmán typ A 3 + 2: pro 3-5 osob, obývací pokoj s TV a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a odděleným lůžkem, kuchyň - lednice, dvojplotna, mikrovlnná trouba, varná konvice, jídelní kout, koupelna - sprchový kout, sociální zařízení Apartmány jsou zařízeny v různých barevných kombinacích. Některým apartmánem přísluší balkon. Apartmán typ B 4 + 2: pro 4-6 osob, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací místnost s TV a s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyň - lednice, dvojplotna, mikrovlnná trouba, varná konvice, jídelní kout, koupelna - sprchový kout, sociální zařízení. Apartmány jsou zařízeny v různých barevných kombinacích. Apartmánu přísluší balkon.

Tatry Card, dětská postýlka, polštář, peřina, soft úklid (podlaha, koupelna/WC, vysypání odpadků), výměna osušek, výměna ložního prádla.

Příjezd: 14:00 - 17:00
Odjzed: 07:00 - 10:00

Hosté získávají ke svému pobytu i slevu do restaurace Koliba Kamzík. Možnost objednání snídaně podávaných přímo ve Vile Beatrice, nebo možnost vlastní přípravy jídel.

Parkoviště se nachází přímo v areálu objektu, je nehlídané, bezplatné. V ceně není zahrnut rekreační poplatek.   Domácí zvířata nejsou povolena.

Informace o regionu

Slovensko — Hory

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky