phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Hilton Seychelles Labriz Resort

Výhody nabídky

 • hornatý ostrov Silhouette
 • kdysi domovem plantážníků a pirátů
 • bílé písčité pláže
 • Spa a wellness
 • možnost transferu helikoptérou

Hilton Seychelles Labriz Resort Kód: SEZ2LAB

72 609PLN
Dorośli: 2 snídaně Čt 14.03 – Čt 21.03.24
Itaka

Hilton Seychelles Labriz Resort Kód: SEZ2LAB Seychely

Popis nabídky

ostrov Silhouette

Ostrov se nachází dvacet kilometrů severozápadně od ostrova Mahé. Resort je sice vyhledáván a velmi oblíben i rodinami s dětmi, ale protože je docela velký, nemáte pocit, že by kolem Vás stále pobíhali děti a rušili Vás při relaxaci.

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, na Mahé, který je vzdálen asi 20 km od resortu. V příletové hale letiště Vás přivítá náš partner, budete vyzvednuti a převezeni cca 20min autem do přístavu  a odtud pojedete lodí cca 40 min do hotelového resortu na ostrov Silhouette Island. Cesta helikoptérou z letiště do hotelu trvá 20 min. Plavba lodí z přístavu Bel Ombre na Mahé do hotelu trvá 40 min. Lodě jezdí dvakrát denně - ráno a odpoledne.  

Pláž je po celé délce resortu a i když nemáte zrovna plážovou vilku, místa ke koupání a opalování je pro každého dostatek.   

K aktivitě i odpočinku láká nádherný hotelový bazén, který obklopují lehátka a slunečníky. V hotelu se také nachází skvěle vybavené fitness centrum. Dále je zde 5 restaurací.
Magickou silou vás přitáhnou lázně Eforea Spa, které objímá starověká skála a obklopuje rozlehlá džungle. Nabízí nejrůznější masáže, ošetření obličeje a body scrubs

Ubytování zajišťují prostorné a exkluzivní vily, které vám dopřejí blahodárný odpočinek s výhledem na oceán a okolní ostrovy. V hotelu se nachází několik prostorných vil osmi kategorií, a proto si můžete vybrat přesně podle svého gusta. Každá vila je vybavena připojením k internetu, televizí s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem.

Garden Villas (88 m²) se nacházejí kousek od pláže ve svěžích zahradách. Mají prostornou ložnici a koupelnu, kde najdete vanu a sprchový kout. Koupelna se otevírá do venkovního prostoru, kde se nachází venkovní sprcha. Vily jsou moderně a komfortně vybaveny a mají vlastní terasu. Vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 1 dítě.

Garden Oasis Pool Villa se pyšní nejen vlastním bazénem, ale také překrásným výhledem do zahrady. Ve vile najdete jednu extra velkou manželskou postel a je ideální volbou pro rodiny, neboť je od pláže vzdálená necelých 25 metrů.

Beachfront Villas (101 m²) mají výhled na oceán, prostornou ložnici, vlastní terasu, venkovní dešťovou sprchu, komfortní a moderní vybavení a elegantní koupelnu. Vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti.

King Beachfront Villa with Plunge Pool je krásná vila pyšnící se výhledem na Indický oceán, soukromým bazénem a přímým vstupem na pláž. Ve vile najdete postel o velikosti King, samostatnou koupelnu s vanou a sprchou a obývací pokoj. K vile přiléhá terasa, na které se můžete osvěžit pod venkovní děšťovou sprchou. Vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti.

Deluxe Hillside Pool Villas (185 m²) se ukrývají v tropickém lese, mají vlastní bazén a zahradu, venkovní sprchu, elegantní koupelny, moderní a komfortní vybavení a vlastní altánek. Vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 3 děti.
Deluxe Beachfront Pool Villas (185 m²) jsou v blízkosti oceánu a chlubí se vlastní terasou, bazénem a venkovní sprchou, mají prostornou ložnici, elegantní koupelnu, moderní a komfortní vybavení a vlastní altánek. Vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 3 děti.

Pokud si klient objedná "polopenzi" má v ceně snídaně a večeře pouze v restauraci Café Dauban.   Pokud si objedná "dine around" má v ceně snídaně a večeře v 5 restauracích (4th Degree / Teppanyaki / Grann Kaz / Sakura / Portobello)

Díky svému umístění nabízí resort nespočet volnočasových aktivit v podobě vodních sportů, lodních výletů a procházek ve svěží džungli. Můžete si zde půjčit kola, zahrát si maxišachy, zajít do fitness centra a nebo prostě jen jíst a odpočívat. Dále jsou vám k dispozici tenisové kurty a vodní sporty jako je kajaking nebo potápění. Vyzkoušet si můžete i rybaření na moři.   Hotel také nabízí širokou škálu exkurzí, díky nimž poznáte další krásy Seychelského souostroví. Den můžete strávit na hlavním ostrově Mahé, či na menších ostrovech Praslin a La Digue.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Od 1.8.23 byla zavedena turistická taxa splatná na místě 8 USD na osobu a noc.

Informace o regionu

Seychely

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 72 609 Celkem Podrobnosti o ceně 145 218
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter