phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Cerf Island Resort

Výhody nabídky

 • 24 soukromých vilek
 • součástí Národního parku National Marine Park
 • možnost doukoupení All inclusive
 • wellness a SPA

Cerf Island Resort Kód: SEZ2CER

71 929PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 14.03 – Čt 21.03.24
Itaka

Cerf Island Resort Kód: SEZ2CER Seychely

Popis nabídky

Cerf Island

Ostrov Cerf je vzdálený 4 kilometry od Mahé, na Seychelách. Je součástí „St. Anne Marine National Park", kombinovaný pozemní a lodní transfer mezi ostrovy trvá zhruba 40 minut.

Procházka po malinkém ostrově bez silnic, pouze s chodníčky, fascinuje neuvěřitelným přírodním bohatstvím. Jak fauna, tak flóra jsou zde zastoupené zajímavými druhy, mezi které patří například stromy Takamaka, největší druh netopýra vůbec, s místním názvem „Flying fox" nebo želvu obrovskou. Ostrov je obklopený koralovým útesem a podmořský život se zde hemží az 150 zdokumentovanými druhy ryb a mořských živočichů.

Hotel Cerf Island Resort leží přímo na pláži. Ostrov je obklopen bílou písčitou pláží a leží v mořském národním parku.

Pro klienty hotelu Cerf Island Resort je vybodováno 24 vil celkem tří typů, recepce, lounge,  2 bazény s výhledem na oceán, 2 restaurace s panoramatickým výhledem ("Zepis" a "1756"), bar o bazénu, koktejlový bar, konferenční prostory, služby prádelny. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Hostům je v resortu k dispozici „La Spa Latanier" s pečlivě sestavenou nabídkou služeb a procedur pro nejvyšší pohodlí. Relaxovat lze dále u bazénu s přívětivím barem. Restaurace s krásným výhledem na moře má v nabídce tradiční i exotické pokrmy velmi vysoké úrovně. Přátelský a perfektně vyškolený personál pečuje o maximální spokojenost svých hostů.   
Internet: Wi-fi připojení je ve vybraných prostorách Cerf Island Resort zdarma.

Cerf Island Resort nabízí svým hostům 24 nádherných vil, citlivě vystavěných s ohledem na okolité prostředí a vkusně zařízených, dle nejvyšších standardů a s odkazem na kreolskou kulturu. 24 vil je rozdělených do tří kategorií, ovšem bez jediného kompromisu směrem k zařízení nebo ke kvalitě služeb.

Hillside Villas: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), postel s nebesy, velkou venkovní koupelnu s dvojitou vanou, velké posuvné dveře na prostorný balkon a krásný výhled na faunu. Velikost: 58 m2 plus 22 m2 balkon, venkovní sprcha, klimatizace, stropní větrák, TV/sat., telefon, DVD přehrávač, trezor, minibar, set na přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa, za poplatek možnost masáže na pokoji. Maximální obsazenost:2 dospělí 
Hideaway Villas: viz Hillside Villas, odlehlé místo se soukromou sluneční zahradou a možností výběru mezi přímým výhledem na moře nebo větší ložnicí. Ideální pro romantické útočiště. Velikost: 58 m2, balkon 22 m2 plus 20 m2 soukromé sluneční zahrady. Maximální obsazenost: 2 dospělí
Želví apartmá: viz Hillside Villas, postaveny kompletně ze dřeva a mají hlavní ložnici s koupelnou a druhou ložnici s oddělenými postelemi s vlastní koupelnou. Ložnice mají vlastní vchod a jsou propojeny přes balkon. Velikost: 72 m2 plus 28 m2 balkon, dokovací stanice pro iPod/iPhone. Maximální obsazenost: 4 dospělí.

Snídaně a večeře formou bufetu či menu.
Možnost dokoupení programu all inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu či menu Nealkoholické nápoje Pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby (11:00 - 22:30) Koktejly (18:00 - 23:00).

Za poplatek: kajaky, šlapadla, šnorchlování, kulečník, pronájem automobilu, piknik, plavby při západu slunce, rybaření, potápění, výlety do přírody, plachtění, lety helikoptérou.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Od 1.8.23 byla zavedena turistická taxa splatná na místě 8 USD na osobu a noc.

Informace o regionu

Seychely

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 71 929 Celkem Podrobnosti o ceně 143 858
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter