phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Astir Palace

Výhody nabídky

  • poloha přímo u pláže
  • nedaleko centra střediska
  • možnost all inclusive
  • oblíbený hotel

Hotel Astir Palace Kód: ZTH2ASP

PLN
Itaka

Hotel Astir Palace Kód: ZTH2ASP Řecko / Zakynthos / Laganas

Popis nabídky

Laganas

Hotel s příjemnou atmosférou se nachází přímo u pláže, v sousedství hotelu Astir Beach, cca 800 m od centra střediska a cca 4 km od letiště; autobusová zastávka cca 400 m od hotelu.

Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, přístup po několika schodech, lehátka a slunečníky za poplatek.

Vstupní hala, recepce, TV místnost, restaurace, bar, snack bar v hotelu Astir Beach, konferenční místnost; za poplatek WiFi v lobby, trezory na recepci. Terasa s bazénem; lehátka a slunečníky za poplatek, v rámci all inclusive u bazénu hotelu Astir Beach zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, vysoušeč vlasů k vyžádání na recepci), klimatizací (červenec-srpen zdarma), SAT/TV, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady; za poplatek chladnička, WiFi, trezor. Za příplatek pokoje s bočním nebo přímým výhledem na moře.

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední občerstvení a nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v hotelu Astir Beach.

Možnost zábavy v nedalekém středisku Laganas.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3*, 3*+ 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o regionu

Řecko — Zakynthos — Laganas

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter